Nejlepší


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka dornier 328 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem Dornier 328 k obarvování pro holčičky. Omalovánka Dornier 328 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dornier 328 - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dornier 328 - A5            Omalovánka - Dornier 328 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dornier 328 patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, Dopravní prostředky, ke stáhnutí, obrázek, elektronické omalovánky, obrázky, zadarmo, vymalovánky, online, k vybarvení, ke stažení, zdarma, omalovánka, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Dornier 328 k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Dornier 328 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, umělecké tužky, uhly, fixky či pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro školáky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Dornier 328 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Dornier 328 má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba tužky, umělecké tužky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, rostliny, různá zvířata a pochopitelně i Dornier 328 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, jídla nebo také zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Budulínek, panenka Winx, Lego příběh, Littlest Pet Shop a Princezna a žabák. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, raketa, miminko, hasiči nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Dornier 328.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů