Nejstahovanější


Omalovánka králíka k vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dornier 328 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem Dornier 328 k vybarvování pro holky. Omalovánka Dornier 328 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dornier 328 - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dornier 328 - A5            Omalovánka - Dornier 328 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dornier 328 patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, obrázek, Dornier 328, domalovánky, vymalovánky, zadarmo, ke stáhnutí, online, ke stažení, elektronické omalovánky, k vytištění, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Dornier 328 k vytištění pro děti

Omalovánka s Dornier 328 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, akrylové barvy, grafitové tužky nebo fixy. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Obrázek Dornier 328 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Dornier 328 má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. uhlíky, voskovky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Dornier 328 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, zvířata případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Myška Minie, Ledové království, Toy Story, Tlapková patrola a Příběh hraček. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: drak, auta, slon, loď nebo také draci. Nechť omalovánka s Dornier 328 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů