Top pět


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka tenistky

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka dornier 328 zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk se jménem Dornier 328 k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka Dornier 328 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dornier 328 - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dornier 328 - A5            Omalovánka - Dornier 328 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dornier 328 patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: omalovánky, obrázky, dětské obrázky, pro děti, obrázek, Dopravní prostředky, online, k vytištění, elektronické omalovánky, k vytisknutí, ke stažení, omalovánka, vymalovánky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dornier 328 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s Dornier 328 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, křídy, tempery, uhly případně umělecké tužky. Potřeb na malování je pro učitelky opravdu mnoho. Obrázek Dornier 328 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Dornier 328 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například vodové barvy, křídy nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, rostliny, sporty a pochopitelně i Dornier 328 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, zvířata nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Lví král, Máša a medvěd, Kniha džunglí, Bugs Bunny a Teletubbies. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: sněhulák, houby, liška, hasiči anebo čert. Věříme, že se vám obrázek Dornier 328 bude líbit.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů