Nej omalovánky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dornier 328 k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod jménem Dornier 328 k vybarvení pro holčičky. Omalovánka Dornier 328 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dornier 328 - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Dornier 328 - A5            Omalovánka - Dornier 328 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dornier 328 patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, online, omalovánky, dětské obrázky, obrázky, pro děti, zadarmo, k vytisknutí, k vytištění, Dornier 328, k vybarvení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Dornier 328 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Dornier 328 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pera, akrylové barvy, temperové barvy anebo tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku mnoho. Obrázek Dornier 328 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Dornier 328 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří oči dětí, dětské oči případně peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, pera a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, postavy z pohádek, sporty a pochopitelně i Dornier 328 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, písmenka a nebo čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Stašpytlík, Elena z Avaloru, Astroboy, Minecraft případně Anna a Elsa. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro maminky které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, drak, čert, psi či sněhulák. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Dornier 328.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů