Nejstahovanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 5 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem 2. kniha královská 5 ke kreslení pro tatínky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 5 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 5 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, omalovánky, pro děti, elektronické omalovánky, zdarma, omalovánka, k vytisknutí, domalovánky, k tisku, ke stáhnutí, vymalovánky, 2. kniha královská 5, zadarmo, k vytištění

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek 2. kniha královská 5 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 5 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, uhly, grafitové tužky, pera nebo také propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro maminky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku 2. kniha královská 5 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 5 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro maminky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například fixy, uhly nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání lidí, zvířátka a pochopitelně i 2. kniha královská 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, zaměstnání anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Mimoni, Action man, Červená Karkulka a Gumídci. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tady máme ke stažení jsou: slon, loď, traktor, auta a nebo dinosauři. Věříme, že se vám obrázek 2. kniha královská 5 bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů