Nejstahovanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem 2. kniha královská 5 k omalování pro malé ratolesti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 5 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 5 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, zdarma, obrázky, k vybarvení, pro děti, k tisku, Bible a křesťanství, k vytištění, online, 2. kniha královská 5, k vytisknutí

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek 2. kniha královská 5 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 5 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, vodové barvy, voskové tužky, pera a uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky a holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku 2. kniha královská 5 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s 2. kniha královská 5 má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii anebo čas. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, vodové barvy a nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, dopravní prostředky, postavy z pohádek a pochopitelně i 2. kniha královská 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, druhy jídel a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, Scooby Doo, Duhová nevěsta, Locika anebo Frozen. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: piráti, mašinka, kočka, princezna a Santa Klaus. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem 2. kniha královská 5.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů