Výběr obrázků


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem 2. kniha královská 5 k obarvování pro naše zlatíčka. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 5 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 5 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, online, zdarma, 2. kniha královská 5, k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, obrázky, k vybarvení, Bible a křesťanství, obrázek

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek 2. kniha královská 5 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 5 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, tempery, tužky, fixky a pastelky. Možností je dnes pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku 2. kniha královská 5 lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s 2. kniha královská 5 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, tempery anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i 2. kniha královská 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jednotlivá zvířata nebo různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Locika, Roblox, Angelína balerína, Tlapková patrola a Sněhurka. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: netopýr, princezna a princ, piráti, auto případně čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou 2. kniha královská 5.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů