Doporučené


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem 2. kniha královská 5 k vybarvování pro slečny. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 5 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 5 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, online, 2. kniha královská 5, k tisku, zdarma, k vytisknutí, obrázky, Bible a křesťanství, obrázek, k vybarvení, k vytištění, pro děti

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek 2. kniha královská 5 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 5 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, propisovací tužky, uhlíky, vodové barvy anebo olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 5 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 5 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například akrylové barvy, propisovací tužky nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i 2. kniha královská 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, lidské profese nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Spongebob, Aladin, IronMan, Bratz panenky a Na vlásku. Ty tady ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, slon, traktor, mašinka či houby. Nechť omalovánka s 2. kniha královská 5 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů