Top obrázky


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka 2. kniha královská 5 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka se jménem 2. kniha královská 5 k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 5 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - 2. kniha královská 5 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, zdarma, online, obrázek, 2. kniha královská 5, Bible a křesťanství, k tisku, obrázky, pro děti, ke stažení, k vybarvení

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek 2. kniha královská 5 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s 2. kniha královská 5 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - fixky, grafitové tužky, křídy, zvýrazňovače nebo též temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro kluky a holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 5 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s 2. kniha královská 5 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu či oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, grafitové tužky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy jídel, zvířátka a pochopitelně i 2. kniha královská 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání lidí nebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Šmoulové, Batman, Včelka Mája, Princezna Leonora či Bob a Bobek. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, traktor, plachetnice, hasiči a nebo psi. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s 2. kniha královská 5 líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů