Nej pět


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka Rakety určená k tisku

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka abeceda k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem abeceda k obarvení pro malé caparty. Omalovánka abeceda je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Abeceda - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Abeceda - A5            Omalovánka - Abeceda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Abeceda patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, online, pro děti, Abeceda, k vybarvení, k tisku, Znaky, zdarma, obrázek, obrázky, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Abeceda k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s abecedou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, křídy, pastelové tužky, akrylové barvy a vodové barvy. Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku abeceda lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s abecedou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří čas, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, křídy a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky a pochopitelně i abecedu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, různé kytky anebo různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ferda mravenec, Asterix a Obelix, Marvel Rocket, Budulínek a Monster high. Je ale nákladné je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme k uložení jsou: miminko, astronaut, psi, traktor případně vláček. Ať omalovánka abeceda přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů