Top omalovánky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka abeceda k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná abeceda k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka abeceda je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Abeceda - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Abeceda - A5            Omalovánka - Abeceda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Abeceda patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, Abeceda, zdarma, online, Znaky, obrázky, k vybarvení, k tisku, pro děti, ke stažení, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Abeceda k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s abecedou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, křídy, tempery, propisovací tužky a nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku abeceda lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s abecedou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektřinu případně peníze. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskové tužky, křídy anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání, sporty, zvířátka a pochopitelně i abecedu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, jídla či rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Pat a Mat, Medvídek Pú, Křemílek a Vochomůrka, Paw patrol případně Mašinka Tomáš. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, lokomotiva s vagónky, pes, mašinka a koně. Nechť vám omalovánka s abecedou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů