Nej pět


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka abeceda zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem abeceda k omalování pro učitelky. Omalovánka abeceda je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Abeceda - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Abeceda - A5            Omalovánka - Abeceda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Abeceda patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, vymalovánky, online, k tisku, omalovánky, omalovánka, dětské obrázky, ke stáhnutí, zdarma, k vybarvení, obrázky, elektronické omalovánky, Abeceda, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Abeceda k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s abecedou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, zvýrazňovače, pastelové tužky, tempery a voskovky. Výtvarných potřeb je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Obrázek abeceda lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s abecedou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektrickou energii případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba uhlíky, zvýrazňovače a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, pohádkové postavy, sporty a pochopitelně i abecedu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, druhy ptáků anebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Fortnite, Teletubbies, Furby případně Aladin. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, auto, princezna, psi nebo také piráti. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s abecedou líbit.


Vyhledat slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů