Top obrázky


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka abeceda k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem abeceda k omalování pro chlapce. Omalovánka abeceda je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Abeceda - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Abeceda - A5            Omalovánka - Abeceda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Abeceda patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, vymalovánky, dětské obrázky, obrázek, k vytištění, online, pro děti, zdarma, Znaky, ke stažení, zadarmo, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Abeceda k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s abecedou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelky, akrylové barvy, uhly, temperové barvy nebo také tužky. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku abeceda lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s abecedou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, čas či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, akrylové barvy a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, jídla, zvířata a pochopitelně i abecedu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, rostliny nebo též písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Grinch, Zvonilka, Tarzan, Mickey mouse či Kung Fu Panda. Je však velmi náročné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, kočka, astronaut, traktor a princezna a princ. Nechť omalovánka s abecedou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů