Nejstahovanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka abeceda k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem abeceda k vybarvování pro školáky. Omalovánka abeceda je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Abeceda - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Abeceda - A5            Omalovánka - Abeceda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Abeceda patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, domalovánky, zdarma, online, ke stažení, omalovánka, omalovánky, dětské obrázky, k vybarvení, obrázky, k tisku, Abeceda, vymalovánky, zadarmo

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Abeceda k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s abecedou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, umělecké tužky, tužky anebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek abeceda lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s abecedou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peněženku, počítač případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro prcky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, křídy či umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba čísla, jednotlivé druhy rostlin, zvířata a pochopitelně i abecedu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, pohádkové postavy a různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Dumbo, Avengers, pes Pluto, Legenda o Mulan případně Petr Pan. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky které zde máme ke stažení jsou: houby, Popeláři, piráti, raketa nebo též vláček. Nechť vám omalovánka s abecedou přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů