Top omalovánky


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka abeceda k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená abeceda k vybarvení pro maminky. Omalovánka abeceda je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Abeceda - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Abeceda - A5            Omalovánka - Abeceda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Abeceda patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, Znaky, zdarma, obrázky, online, k tisku, k vybarvení, ke stažení, Abeceda, pro děti, obrázek, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Abeceda k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s abecedou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, temperové barvy, olejové pastely, voskové tužky a nebo tempery. Možností je dnes pro starší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku abeceda lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s abecedou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, temperové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata a pochopitelně i abecedu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, druhy automobilů nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Bugs Bunny, pes Pluto, Scooby Doo, Gormiti a Medvídek Pú. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: auta, slon, princezna a princ, astronaut nebo traktor. Ať si vaše dítko užije malování abecedy.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů