Nejlepší


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka abeceda k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku nazvaná abeceda k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka abeceda je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Abeceda - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Abeceda - A5            Omalovánka - Abeceda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Abeceda patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, Abeceda, obrázek, Znaky, obrázky, online, zdarma, ke stažení, k vybarvení, k tisku, pro děti, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Abeceda k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s abecedou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, voskovky, propisovací tužky, pastelky a olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro malé i větší děti vskutku mnoho. Omalovánku abeceda lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s abecedou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, peníze nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pera, voskovky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, písmenka, různé sporty a pochopitelně i abecedu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, různá zvířátka a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Bakugan, Tarzan, Kamarád Timmy, Jak vycvičit draka nebo také Chuggington. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, vláček, astronaut, auto a auta. Nechť vám omalovánka s abecedou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů