Top omalovánky


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka abeceda k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem abeceda k vybarvování pro holky i kluky. Omalovánka abeceda je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Abeceda - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Abeceda - A5            Omalovánka - Abeceda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Abeceda patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, online, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, Znaky, obrázek, k tisku, pro děti, k vybarvení, Abeceda, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Abeceda k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s abecedou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, umělecké tužky, voskové tužky, tempery a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro naše ratolesti opravdu mnoho. Obrázek abeceda lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s abecedou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, umělecké tužky nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, jídla, druhy jídel a pochopitelně i abecedu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, dopravní prostředky či zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Princezna Leonora, Scooby Doo, Lego příběh, Příběh hraček nebo také Krtek. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stažení jsou: drak, auta, sněhulák, kočka a traktor. Nechť omalovánka s abecedou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů