Nejstahovanější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka abeceda k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná abeceda k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka abeceda je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Abeceda - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Abeceda - A5            Omalovánka - Abeceda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Abeceda patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, Abeceda, zdarma, ke stažení, k vybarvení, online, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, obrázek, k tisku, Znaky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Abeceda k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s abecedou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - fixy, tempery, pastelové tužky, umělecké tužky nebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro kluky a holky k dispozici pestrá škála. Omalovánku abeceda lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s abecedou má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, dětské oči a peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. fixy, tempery a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, písmena a pochopitelně i abecedu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, různé kytky případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Ledové království, Hledá se Nemo, Princezna a žabák, Krteček a Bugs Bunny. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: lokomotiva, čert, loď, princezna anebo princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou abeceda.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů