Top obrázky


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka abeceda k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí označená abeceda k obarvování pro ratolesti. Omalovánka abeceda je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Abeceda - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Abeceda - A5            Omalovánka - Abeceda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Abeceda patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, obrázky, zdarma, obrázek, pro děti, k tisku, k vytisknutí, online, k vytištění, ke stažení, Abeceda, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Abeceda k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s abecedou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, tempery, pastelky, voskovky a zvýrazňovače. Kreslících potřeb je dnes pro dívky i chlapce k dispozici celá škála. Obrázek abeceda lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s abecedou má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří dětské oči, peněženku a nebo čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. pera, tempery případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zvířata, písmena a pochopitelně i abecedu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, rostliny nebo též kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy pes Pluto, Křemílek a Vochomůrka, Kačer Donald, Budulínek a nebo Mimoni. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stažení jsou: astronaut, dinosauři, piráti, princezna a mašinka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku abeceda.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů