Nejlepší


Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka abeceda k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem abeceda ke kreslení pro puberťáky. Omalovánka abeceda je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Abeceda - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Abeceda - A5            Omalovánka - Abeceda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Abeceda patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, dětské obrázky, ke stažení, zdarma, obrázky, ke stáhnutí, k vytištění, k tisku, Abeceda, omalovánky, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Abeceda k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s abecedou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, pastelky, olejové pastely, křídy či uhly. Výtvarných potřeb je pro větší děti vskutku mnoho. Omalovánku abeceda lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s abecedou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, elektrickou energii nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, pastelky případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i abecedu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, hudební nástroje nebo též čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy U nás na farmě, Lady a Tramp, Kocour Garfield, Astroboy nebo Fifi z Květíkova. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, draci, princezna, raketa a princezna a princ. Nechť vám omalovánka s abecedou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů