Top pět


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka abeceda k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem abeceda k obarvování pro malé děti. Omalovánka abeceda je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Abeceda - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Abeceda - A5            Omalovánka - Abeceda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Abeceda patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, zadarmo, ke stažení, domalovánky, omalovánka, zdarma, online, ke stáhnutí, pro děti, obrázek, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, Abeceda

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Abeceda k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s abecedou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, tužky, zvýrazňovače, pera a fixy. Výtvarných potřeb je pro předškoláky k dispozici celá škála. Obrázek abeceda lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s abecedou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, elektrickou energii anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, hudební nástroje, lidské profese a pochopitelně i abecedu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, květiny nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Power Strangers, Lego, U nás na farmě, Hulk anebo Budulínek. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tu máme k uložení jsou: netopýr, hasiči, auta, pes případně vláček. Věříme, že se vám obrázek abecedy bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů