Top obrázky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dvojplošník k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem dvojplošník k vybarvení pro malé děti. Omalovánka dvojplošník je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dvojplošník - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dvojplošník - A5            Omalovánka - Dvojplošník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojplošník patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, omalovánky, Dvojplošník, zdarma, online, Dopravní prostředky, obrázek, k vytisknutí, zadarmo, k vybarvení, k tisku, pro děti, obrázky, ke stáhnutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Dvojplošník k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s dvojplošníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, propisovací tužky, tempery, zvýrazňovače nebo také uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškolní děti vskutku mnoho. Omalovánku dvojplošník lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dvojplošníkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peníze anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, propisovací tužky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, čísla, zvířata a pochopitelně i dvojplošník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy sportů případně hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Pixel art, Medvědí bratři, Na vlásku, Mickey mouse anebo Alf. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: traktor, loď, čert, draci a princezna. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka dvojplošníku bude líbit.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů