Nejoblíbenější


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dvojplošník k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem dvojplošník k omalování pro nejmenší. Omalovánka dvojplošník je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dvojplošník - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dvojplošník - A5            Omalovánka - Dvojplošník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojplošník patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytištění, Dopravní prostředky, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, Dvojplošník, obrázek, zdarma, online, pro děti, k vybarvení, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Dvojplošník k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s dvojplošníkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, vodové barvy, umělecké tužky, voskovky a fixy. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku dvojplošník lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dvojplošníkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, dětské oči a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. akrylové barvy, vodové barvy nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy, zvířátka a pochopitelně i dvojplošník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, druhy ptáků případně kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Harley Quinn, Teletubbies, Locika, pes Pluto a nebo Lego. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, miminko, raketa, čert či traktor. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dvojplošník.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů