Top pět


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka dvojplošník k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem dvojplošník k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka dvojplošník je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dvojplošník - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dvojplošník - A5            Omalovánka - Dvojplošník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojplošník patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stažení, pro děti, k vybarvení, obrázek, vymalovánky, online, omalovánka, omalovánky, k vytisknutí, domalovánky, k vytištění, Dvojplošník, zadarmo

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Dvojplošník k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s dvojplošníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, uhly, akrylové barvy, tempery a vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro předškolní děti k dispozici celá škála. Omalovánku dvojplošník lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dvojplošníkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. křídy, uhly a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířata, postavy z pohádek, písmena a pochopitelně i dvojplošník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, zaměstnání nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Lví král, Plants vs. Zombies, Duhová nevěsta a Superman. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, kočka, koně, auto nebo též hasiči. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dvojplošník.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů