Nej obrázky


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka fotbalista k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem fotbalista k omalování pro děti. Omalovánka fotbalista je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Fotbalista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Fotbalista - A5            Omalovánka - Fotbalista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotbalista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, online, pro děti, obrázky, Sport, k tisku, ke stažení, obrázek, Fotbalista, zdarma, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Fotbalista k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s fotbalistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, zvýrazňovače, voskovky, tempery a fixy. Malovacích potřeb je pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Omalovánku fotbalista lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s fotbalistou má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peněženku a nebo čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, zvýrazňovače nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, jednotlivá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i fotbalistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, hudební nástroje a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Červená Karkulka, Spongebob, Lion King a nebo Kniha džunglí. Je však problematické je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, hasiči, auto, princezna a princ anebo piráti. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka fotbalisty bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů