Top omalovánky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka fotbalista k vytisknutí

Omalovánka se jménem fotbalista ke kreslení pro naše zlatíčka. Omalovánka fotbalista je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Fotbalista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Fotbalista - A5            Omalovánka - Fotbalista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotbalista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: dětské obrázky, vymalovánky, obrázky, k tisku, pro děti, omalovánky, Sport, Fotbalista, omalovánka, online, k vybarvení, domalovánky, obrázek, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Fotbalista k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s fotbalistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, grafitové tužky, pera nebo také akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka fakt mnoho Omalovánku fotbalista lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s fotbalistou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektrickou energii či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například propisovací tužky, vodové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různé kytky, písmena a pochopitelně i fotbalistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, čísla nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Plants vs. Zombies, Peter Pan, Lego friends či Lví hlídka. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, auta, auta, princezna a princ případně plachetnice. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou fotbalista.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů