Top pět


Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka fotbalista k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem fotbalista k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka fotbalista je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Fotbalista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Fotbalista - A5            Omalovánka - Fotbalista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotbalista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, obrázky, Sport, online, k vybarvení, k vytištění, k tisku, Fotbalista, pro děti, obrázek, k vytisknutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Fotbalista k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s fotbalistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, temperové barvy, voskovky, fixky či umělecké tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku fotbalista lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s fotbalistou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, temperové barvy anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, rostliny, sporty a pochopitelně i fotbalistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, různá zvířátka nebo také jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Indiana Jones, Brawl stars, Paw patrol, princezna Sofie a nebo Kamarád Timmy. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, auta, astronaut, piráti a dinosauři. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka fotbalisty bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů