Doporučené


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka fotbalista k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem fotbalista k omalování pro seniory. Omalovánka fotbalista je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Fotbalista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Fotbalista - A5            Omalovánka - Fotbalista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotbalista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: online, k vybarvení, pro děti, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, obrázky, obrázek, k tisku, Sport, Fotbalista, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Fotbalista k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s fotbalistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhly, voskovky, grafitové tužky, vodové barvy nebo také pastelky. Pomůcek na malování je pro kluky k dispozici ohromující množství. Obrázek fotbalista lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s fotbalistou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba uhly, voskovky a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, čísla, zaměstnání a pochopitelně i fotbalistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, zvířata a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Harry Potter, Mimoni, Angelína balerína, Spiderman případně Pocahontas. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které zde máme k uložení jsou: auta, raketa, Santa Klaus, čert a nebo vláček. Nechť vám omalovánka s fotbalistou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů