Nejhledanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka fotbalista k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem fotbalista k vybarvení pro předškolní děti. Omalovánka fotbalista je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Fotbalista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Fotbalista - A5            Omalovánka - Fotbalista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotbalista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, zadarmo, pro děti, obrázky, zdarma, online, domalovánky, omalovánka, Fotbalista, omalovánky, elektronické omalovánky, k vytištění, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Fotbalista k vytištění pro děti

Omalovánka s fotbalistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, křídy, temperové barvy, zvýrazňovače anebo vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro ženy opravdu mnoho. Omalovánku fotbalista lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s fotbalistou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peněženku nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro ženy jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, křídy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy ptáků, sporty a pochopitelně i fotbalistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, postavy z pohádek a lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Aladin, Pejsek a kočička, My little pony nebo také Máša a medvěd. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: dinosauři, traktor, pes, houby či Popeláři. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka fotbalisty bude líbit.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů