Nejoblíbenější


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka fotbalista k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná fotbalista k omalování pro seniory. Omalovánka fotbalista je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Fotbalista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Fotbalista - A5            Omalovánka - Fotbalista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotbalista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, pro děti, zdarma, omalovánky, online, omalovánka, Sport, zadarmo, domalovánky, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, vymalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Fotbalista k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s fotbalistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, akrylové barvy, propisovací tužky, voskové tužky nebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku fotbalista lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s fotbalistou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba voskovky, akrylové barvy anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jednotlivé druhy ptáků, zvířata a pochopitelně i fotbalistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy automobilů případně jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Rumcajs, Chuggington, Gumídci, Shimmer a Shine a Pixel art. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro větší děti které tady máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, traktor, mašinka, astronaut a drak. Ať omalovánka fotbalista přinese radost vašim dětem.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů