Výběr obrázků


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka fotbalista k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti označená fotbalista k vybarvení pro děti. Omalovánka fotbalista je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Fotbalista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Fotbalista - A5            Omalovánka - Fotbalista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotbalista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, pro děti, k vytištění, zdarma, obrázky, Sport, k vybarvení, online, Fotbalista, obrázek, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Fotbalista k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s fotbalistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, pera, vodové barvy, fixky nebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky opravdu mnoho. Omalovánku fotbalista lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s fotbalistou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, pera a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, jednotlivé druhy rostlin, čísla a pochopitelně i fotbalistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, druhy jídel nebo též lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy panenka Winx, Shrek, Želvy Ninja, Sněhurka a Kamarád Timmy. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: houby, traktor, vláček, loď či Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s fotbalistou.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů