Nejoblíbenější


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka fotbalista k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění se jménem fotbalista k obarvování pro menší i větší děti. Omalovánka fotbalista je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Fotbalista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Fotbalista - A5            Omalovánka - Fotbalista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotbalista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: zdarma, online, Sport, pro děti, obrázek, obrázky, Fotbalista, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Fotbalista k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s fotbalistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, pera, fixy, grafitové tužky a voskové tužky. Pomůcek na malování je pro chlapce i dívky k dispozici ohromující množství. Omalovánku fotbalista lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s fotbalistou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, počítač či peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, pera a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, pohádkové postavy, různá zvířátka a pochopitelně i fotbalistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, druhy ptáků anebo různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy panenka Winx, Princezna Leonora, Kniha džunglí, Plants vs. Zombies či Včelka Mája. Je však velmi náročné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, lokomotiva s vagónky, houby, princezna nebo také čert. Ať omalovánka fotbalista přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů