Nej obrázky


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka fotbalista k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk označená fotbalista k obarvení pro malá děcka. Omalovánka fotbalista je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Fotbalista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Fotbalista - A5            Omalovánka - Fotbalista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotbalista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: online, k tisku, Sport, pro děti, zdarma, k vybarvení, Fotbalista, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Fotbalista k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s fotbalistou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, vodové barvy, grafitové tužky, umělecké tužky či propisovací tužky. Možností je dnes pro kluky i holky k dispozici dlouhá řada. Obrázek fotbalista lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s fotbalistou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektřinu, počítač nebo též čas. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelky, vodové barvy a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy jídel, zaměstnání lidí a pochopitelně i fotbalistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin případně kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Batman, Marvel Rocket, Avengers, Angry birds nebo též Šmoulové. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, drak, lokomotiva s vagónky, Santa Klaus a loď. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku fotbalista.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů