Výběr obrázků


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka fotbalista k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku se jménem fotbalista k obarvování pro malá děcka. Omalovánka fotbalista je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Fotbalista - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Fotbalista - A5            Omalovánka - Fotbalista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Fotbalista patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázek, k vybarvení, k tisku, k vytištění, pro děti, Fotbalista, Sport, zdarma, obrázky, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Fotbalista k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s fotbalistou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, zvýrazňovače, umělecké tužky, tempery a temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku fotbalista lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s fotbalistou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, zvýrazňovače anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i fotbalistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků a čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Doba ledová, Power Strangers, Bratz panenky, Zvonilka nebo také Krteček. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: hasiči, miminko, psi, vláček a piráti. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou fotbalista.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů