Výběr omalovánek


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka lílie k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem lílie k vybarvení pro chlapce. Omalovánka lílie je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lílie - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lílie - A5            Omalovánka - Lílie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lílie patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, pro děti, online, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, obrázek, Lílie, Květiny, obrázky, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lílie k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s lílií je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, křídy, voskovky, uhlíky či pastelky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku lílie lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s lílií má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, elektrickou energii a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba fixky, křídy případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, sporty, druhy automobilů a pochopitelně i lílii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin nebo písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Království lesních strážců, Mimoni, Kim Possible, Hello Kitty a Locika. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: vláček, psi, pes, astronaut anebo loď. Ať omalovánka lílie přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů