Nej obrázky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lílie k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem lílie k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka lílie je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lílie - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lílie - A5            Omalovánka - Lílie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lílie patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, obrázek, zdarma, Lílie, Květiny, online, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lílie k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s lílií je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, pastelové tužky, fixky, akrylové barvy a olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Omalovánku lílie lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s lílií má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například pera, pastelové tužky anebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, kytky, lidské profese a pochopitelně i lílii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, písmenka nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Astroboy, Kniha džunglí, Littlest Pet Shop, Pocahontas nebo Ratatouille. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stažení jsou: liška, kočka, drak, pes a koně. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lílie.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů