Top pět


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lílie k vytisknutí

Omalovánka nazvaná lílie k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka lílie je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lílie - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lílie - A5            Omalovánka - Lílie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lílie patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vytisknutí, Lílie, zdarma, Květiny, online, obrázky, k vybarvení, k tisku, k vytištění, obrázek, ke stažení, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lílie k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s lílií je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, vodové barvy, uhly, pastelky či grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku lílie lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lílií má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, vodové barvy anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání, jednotlivá zvířata a pochopitelně i lílii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy ptáků a nebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Brawl stars, Madagaskar, Zhu Zhu Pets a Princezna a žabák. Je však velmi složité je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: raketa, kočka, miminko, hasiči nebo také netopýr. Ať vám omalovánka lílie přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů