Doporučené


Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Lama alpaka - obrázek, omalovánka k tisku

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lílie k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem lílie ke kreslení pro tatínky. Omalovánka lílie je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lílie - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lílie - A5            Omalovánka - Lílie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lílie patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, zadarmo, obrázek, k vybarvení, Lílie, obrázky, omalovánky, elektronické omalovánky, online, vymalovánky, omalovánka, zdarma, dětské obrázky, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lílie k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s lílií je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, grafitové tužky, voskovky, voskové tužky a nebo tempery. Pomůcek na malování je pro prcky vskutku mnoho. Omalovánku lílie lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s lílií má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, peníze nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro prcky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, grafitové tužky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i lílii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, druhy sportů případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Brawl stars, Furby, Život brouka, Zootropolis nebo též Trollové. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme ke stažení jsou: auto, dinosauři, lokomotiva, plachetnice nebo draci. Užijte si omalovánku lílie, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů