Top omalovánky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lílie k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná lílie ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka lílie je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lílie - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lílie - A5            Omalovánka - Lílie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lílie patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, pro děti, online, k tisku, Květiny, ke stažení, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, Lílie, zdarma, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lílie k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s lílií je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixy, zvýrazňovače, fixky či voskové tužky. Možností je pro malé caparty k dispozici celá škála. Omalovánku lílie lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lílií má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří počítač, oči dětí případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, fixy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, jídla, zvířata a pochopitelně i lílii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání a druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Roblox, Mašinka Tomáš, Locika, Rumcajs případně Kačer Donald. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: raketa, draci, princezna, plachetnice nebo též mašinka. Užijte si omalovánku lílie, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů