Nejlepší


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka lílie k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná lílie k vybarvování pro děti. Omalovánka lílie je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Lílie - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lílie - A5            Omalovánka - Lílie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lílie patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: omalovánka, online, k vytisknutí, zadarmo, obrázky, k tisku, domalovánky, k vybarvení, k vytištění, omalovánky, ke stáhnutí, zdarma, Lílie, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lílie k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s lílií je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, pastelové tužky, vodové barvy, zvýrazňovače nebo temperové barvy. Pomůcek na malování je pro dospělé opravdu mnoho. Omalovánku lílie lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lílií má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peníze, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, pastelové tužky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, písmena a pochopitelně i lílii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, různé sporty a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Spongebob, Červená Karkulka, Království lesních strážců, Minecraft anebo Littlest Pet Shop. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, raketa, vláček, čert a nebo auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou lílie.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů