Nej omalovánky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lílie k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená lílie k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka lílie je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lílie - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Lílie - A5            Omalovánka - Lílie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lílie patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: online, Lílie, zdarma, obrázek, obrázky, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, ke stažení, Květiny, k vybarvení, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lílie k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s lílií je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, tempery, voskové tužky, vodové barvy nebo též uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lílie lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s lílií má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. fixy, tempery případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, kytky, sporty a pochopitelně i lílii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, písmena a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Tlapková patrola, Spongebob, Krtek, Ferda mravenec a Tom a Jerry. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: piráti, pes, princezna, dinosauři či mašinka. Ať si vaše dítko užije malování lílie.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů