Top omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lílie k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem lílie k omalování pro dospělé. Omalovánka lílie je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lílie - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lílie - A5            Omalovánka - Lílie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lílie patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, online, obrázek, k tisku, zdarma, Lílie, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, Květiny

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Lílie k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s lílií je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, olejové pastely, voskové tužky, voskovky a grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro učitelky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku lílie lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s lílií má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro učitelky jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, olejové pastely nebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, zaměstnání lidí, květiny a pochopitelně i lílii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, čísla či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Tom a Jerry, Bob a Bobek, Krteček, Chuggington a Avengers. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, čert, psi, lokomotiva nebo též pes. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s lílií.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů