Výběr obrázků


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka lílie k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná lílie k obarvování pro malá děcka. Omalovánka lílie je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lílie - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lílie - A5            Omalovánka - Lílie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lílie patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: obrázek, pro děti, zadarmo, ke stažení, zdarma, online, Lílie, ke stáhnutí, domalovánky, k tisku, omalovánky, k vytisknutí, Květiny, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lílie k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s lílií je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, pastelky, křídy, vodové barvy a fixy. Možností je dnes pro děti vskutku velmi mnoho. Obrázek lílie lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s lílií má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například voskové tužky, pastelky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy automobilů, pohádkové postavy a pochopitelně i lílii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jednotlivá zvířata anebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Méďa Béďa, Power Strangers, Asterix a Obelix, Lví hlídka a Superčarodějnice. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, piráti, čert, traktor a astronaut. Nechť omalovánka s lílií přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů