Nejstahovanější


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lílie k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná lílie k obarvení pro holky i kluky. Omalovánka lílie je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lílie - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Lílie - A5            Omalovánka - Lílie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lílie patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: pro děti, Lílie, k vybarvení, Květiny, k vytištění, online, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, zdarma, k tisku, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lílie k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s lílií je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, zvýrazňovače, propisovací tužky, křídy a uhlíky. Pomůcek na malování je pro holku i kluka k dispozici celá škála. Omalovánku lílie lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s lílií má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba fixy, zvýrazňovače a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, různé kytky, druhy automobilů a pochopitelně i lílii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, postavy z pohádek a zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Ledové království, Hot Wheels, Bratz panenky, Ninjago nebo též Na vlásku. Je však hodně nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna a princ, pes, Santa Klaus, plachetnice případně auto. Nechť vám omalovánka s lílií přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů