Nej obrázky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lílie k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná lílie ke kreslení pro seniory. Omalovánka lílie je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lílie - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Lílie - A5            Omalovánka - Lílie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lílie patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: k vybarvení, obrázek, omalovánky, k vytisknutí, ke stáhnutí, vymalovánky, dětské obrázky, domalovánky, zdarma, k vytištění, elektronické omalovánky, pro děti, obrázky, Květiny

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Lílie k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s lílií je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pera, olejové pastely, umělecké tužky a pastelky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Omalovánku lílie lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lílií má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixky, pera anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání, dopravní prostředky a pochopitelně i lílii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, květiny nebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Pokémon, Prasátko peppa, Panenka Barbie, Červená Karkulka a nebo Mickey mouse. Je však složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: kočka, princezna a princ, princezna, liška případně lokomotiva s vagónky. Ať vám omalovánka lílie přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů