Nejstahovanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka krokouš k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná krokouš k obarvení pro dívky. Omalovánka krokouš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krokouš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Krokouš - A5            Omalovánka - Krokouš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokouš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, obrázky, Zvířata, ke stáhnutí, obrázek, dětské obrázky, vymalovánky, k vytisknutí, domalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, zdarma, k vybarvení, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krokouš k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s krokoušem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - uhlíky, křídy, tempery, tužky či zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku krokouš lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s krokoušem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří oči dětí, počítač anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. uhlíky, křídy a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, čísla, druhy jídel a pochopitelně i krokouše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířata případně písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy My little pony, Čaroděj Modromír, Alenka v říši divů, Pat a Mat anebo Duhová nevěsta. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, netopýr, princezna, auta a pes. Nechť omalovánka s krokoušem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů