Top omalovánky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka krokouš k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená krokouš k obarvování pro větší děti. Omalovánka krokouš je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Krokouš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Krokouš - A5            Omalovánka - Krokouš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokouš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, Zvířata, zdarma, ke stažení, pro děti, k tisku, online, obrázek, Krokouš, k vytisknutí, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krokouš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s krokoušem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, propisovací tužky, grafitové tužky nebo také pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro kluky k dispozici celá škála. Obrázek krokouš lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s krokoušem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, čas nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. olejové pastely, křídy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy ptáků, druhy automobilů a pochopitelně i krokouše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, různá zvířátka a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Madagaskar, Tom a Jerry, Simpsonovi, Avatar nebo též Hulk. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auta, astronaut, princezna, plachetnice a nebo dinosauři. Ať si vaše dítě užije obrázek krokouše.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů