Výběr omalovánek


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka krokouš k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená krokouš k vybarvení pro malé děti. Omalovánka krokouš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Krokouš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Krokouš - A5            Omalovánka - Krokouš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokouš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: elektronické omalovánky, omalovánka, k vytisknutí, Zvířata, online, domalovánky, k vybarvení, zadarmo, k tisku, ke stažení, k vytištění, obrázek, vymalovánky, Krokouš

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Krokouš k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s krokoušem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, pastelky, uhlíky, pera případně tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro prcky k dispozici ohromující množství. Omalovánku krokouš lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s krokoušem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří čas, elektřinu anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro prcky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. akrylové barvy, pastelky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé kytky, sporty a pochopitelně i krokouše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, jednotlivá zvířata a písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Paw patrol, Angelína balerína, Království lesních strážců, Flintstoneovi anebo Máša a medvěd. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, plachetnice, čert, Santa Klaus či loď. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s krokoušem.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů