Top omalovánky


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka krokouš k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk nazvaná krokouš ke kreslení pro holky. Omalovánka krokouš je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krokouš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Krokouš - A5            Omalovánka - Krokouš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokouš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Krokouš, Zvířata, elektronické omalovánky, online, domalovánky, ke stažení, zadarmo, obrázky, obrázek, k tisku, omalovánky, pro děti, vymalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krokouš k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s krokoušem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, olejové pastely, propisovací tužky, křídy nebo také pastelky. Možností je dnes pro holčičky k dispozici pestrá škála. Obrázek krokouš lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s krokoušem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, olejové pastely nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivá zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i krokouše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, druhy jídel a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Sněhurka, Plamínek a čtyřkoláci, My little pony, Mickey mouse případně Simpsonovi. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro prcky které zde máme k uložení jsou: draci, Santa Klaus, loď, astronaut a koně. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem krokouš.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů