Výběr obrázků


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka krokouš zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem krokouš k obarvení pro předškolní děti. Omalovánka krokouš je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krokouš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krokouš - A5            Omalovánka - Krokouš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokouš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: domalovánky, zdarma, dětské obrázky, ke stáhnutí, ke stažení, elektronické omalovánky, vymalovánky, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, pro děti, zadarmo, obrázek, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krokouš k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s krokoušem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, voskovky, fixky, temperové barvy a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro dospělé vskutku mnoho. Omalovánku krokouš lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s krokoušem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, dětské oči případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro dospělé jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba umělecké tužky, voskovky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, zvířata, různé sporty a pochopitelně i krokouše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, různá zvířata a kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Blesk McQueen, Minecraft, Among Us, Gumídci případně Avengers. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ženy které zde máme ke stáhnutí jsou: koně, astronaut, dinosauři, lokomotiva s vagónky a nebo hasiči. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s krokoušem.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů