Nej obrázky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krokouš k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí označená krokouš ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka krokouš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krokouš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Krokouš - A5            Omalovánka - Krokouš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokouš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, ke stažení, Krokouš, obrázky, k vybarvení, obrázek, Zvířata, pro děti, k vytištění, zdarma, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krokouš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s krokoušem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K obarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, fixy, tužky, pastelky případně akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro holky i kluky fakt mnoho Omalovánku krokouš lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s krokoušem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. voskové tužky, fixy anebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, lidské profese, pohádkové postavy a pochopitelně i krokouše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, druhy ptáků a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Power Strangers, Tlapková patrola, Toy Story, Angry birds nebo též Alf. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme k uložení jsou: psi, loď, plachetnice, auta a piráti. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou krokouš.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů