Nejlepší


Obrázek s elfem k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka krokouš k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem krokouš k vybarvení pro holky i kluky. Omalovánka krokouš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Krokouš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krokouš - A5            Omalovánka - Krokouš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokouš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, Zvířata, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, k vybarvení, online, pro děti, k tisku, Krokouš, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krokouš k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s krokoušem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, voskovky, voskové tužky, uhlíky nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka fakt mnoho Obrázek krokouš lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s krokoušem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. tužky, voskovky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i krokouše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, pohádkové postavy anebo lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Lego příběh, Šmoulové, Krteček, Kačer Donald a Bořek stavitel. Je ale hodně nákladné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: čert, mašinka, traktor, lokomotiva s vagónky a draci. Ať vám omalovánka krokouš přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů