Top omalovánky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka krokouš k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem krokouš k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka krokouš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Krokouš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Krokouš - A5            Omalovánka - Krokouš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokouš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázek, obrázky, zdarma, Krokouš, k vytisknutí, ke stažení, online, k vytištění, pro děti, k vybarvení, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krokouš k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s krokoušem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, propisovací tužky, křídy, fixy anebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku krokouš lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s krokoušem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tužky, propisovací tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i krokouše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, druhy jídel nebo též sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Toy Story, Bořek stavitel, Křemílek a Vochomůrka, pes Pluto případně Ferda mravenec. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které zde máme k uložení jsou: draci, drak, hasiči, dinosauři a vláček. Užijte si omalovánku krokouše, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů