Výběr obrázků


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka krokouš k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem krokouš k omalování pro kluky i holky. Omalovánka krokouš je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Krokouš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Krokouš - A5            Omalovánka - Krokouš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokouš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, online, Zvířata, pro děti, zdarma, obrázek, k vytištění, obrázky, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, Krokouš

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Krokouš k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s krokoušem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, pastelky, grafitové tužky, uhly a zvýrazňovače. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku krokouš lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s krokoušem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektrickou energii nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba křídy, pastelky či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, sporty a pochopitelně i krokouše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, písmenka a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Hledá se Dory, pes Pluto, Doba ledová, Indiana Jones nebo též Rio. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, lokomotiva s vagónky, čert, netopýr anebo auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s krokoušem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů