Top omalovánky


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka krokouš k vytisknutí

Dětská omalovánka označená krokouš k omalování pro kluky i holky. Omalovánka krokouš je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Krokouš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Krokouš - A5            Omalovánka - Krokouš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Krokouš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, k tisku, pro děti, Krokouš, online, k vytisknutí, zdarma, Zvířata, k vytištění, obrázek, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Krokouš k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s krokoušem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, akrylové barvy, propisovací tužky, temperové barvy případně uhlíky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku krokouš lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s krokoušem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. křídy, akrylové barvy či propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba květiny, různá zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i krokouše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Power Strangers, Pocahontas, Harley Quinn a U nás na farmě. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tady máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, pes, auta, miminko anebo vláček. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou krokouše.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů