Výběr obrázků


Obrázek chlapce k vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka matka s miminkem zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí s názvem matka s miminkem k obarvování pro dospělé. Omalovánka matka s miminkem je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Matka s miminkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Matka s miminkem - A5            Omalovánka - Matka s miminkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s miminkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Matka s miminkem, domalovánky, Lidé, obrázky, omalovánky, omalovánka, k vytištění, zdarma, pro děti, k vybarvení, ke stáhnutí, vymalovánky, dětské obrázky, k tisku

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s miminkem k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s matkou s miminkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixy, olejové pastely, pastelky či uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro seniory vskutku velmi mnoho. Obrázek matka s miminkem lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s matkou s miminkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro seniory jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, fixy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i matku s miminkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, různé sporty a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, U nás na farmě, Spongebob, Krtek a nebo Mimoni. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme ke stáhnutí jsou: psi, hasiči, princezna a princ, astronaut a netopýr. Ať si vaše dítko užije malování matky s miminkem.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů