Doporučujeme


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka matka s miminkem zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod názvem matka s miminkem ke kreslení pro nejmenší děcka. Omalovánka matka s miminkem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matka s miminkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Matka s miminkem - A5            Omalovánka - Matka s miminkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s miminkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, Matka s miminkem, zdarma, obrázky, k vytištění, online, Lidé, k vybarvení, ke stažení, pro děti, k tisku

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s miminkem k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s matkou s miminkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, propisovací tužky, voskovky, křídy nebo též uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro naše milé prcky k dispozici ohromné množství. Omalovánku matka s miminkem lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s matkou s miminkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, čas anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, propisovací tužky a nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jídla, druhy ptáků a pochopitelně i matku s miminkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, písmena nebo také zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Kim Possible, Zootropolis, Princezna a žabák, Pan Včelka anebo Bezzubka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme k uložení jsou: loď, astronaut, drak, traktor případně Santa Klaus. Nechť vám omalovánka s matkou s miminkem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů