Top obrázky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka matka s miminkem zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená matka s miminkem k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka matka s miminkem je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matka s miminkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matka s miminkem - A5            Omalovánka - Matka s miminkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s miminkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, Lidé, Matka s miminkem, obrázky, k vybarvení, k tisku, zdarma, pro děti, k vytištění, obrázek, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Matka s miminkem k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s matkou s miminkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, pastelky, fixy, akrylové barvy či tužky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku matka s miminkem lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s matkou s miminkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. grafitové tužky, pastelky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, různé sporty, zvířata a pochopitelně i matku s miminkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, rostliny případně jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Superčarodějnice, Hannah Montana, Indiana Jones a Chuggington. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme k uložení jsou: Popeláři, auta, koně, Santa Klaus a nebo netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem matka s miminkem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů