Nej obrázky


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka matka s miminkem zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná matka s miminkem k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka matka s miminkem je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Matka s miminkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Matka s miminkem - A5            Omalovánka - Matka s miminkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s miminkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, online, k vytištění, obrázek, ke stažení, Matka s miminkem, zdarma, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, Lidé

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s miminkem k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s matkou s miminkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, vodové barvy, olejové pastely, voskové tužky a tužky. Možností je dnes pro děti opravdu mnoho. Obrázek matka s miminkem lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s matkou s miminkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, vodové barvy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, květiny, zaměstnání a pochopitelně i matku s miminkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, dopravní prostředky či sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Avengers, Život brouka, Méďa Béďa, Pat a Mat nebo také Křemílek a Vochomůrka. Je ale problematické je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stažení jsou: auta, auto, princezna a princ, vláček a houby. Ať omalovánka matka s miminkem přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů