Nejoblíbenější


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek raketoplánu

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

ISS - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka matka s miminkem k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná matka s miminkem k omalování pro maminky. Omalovánka matka s miminkem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matka s miminkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matka s miminkem - A5            Omalovánka - Matka s miminkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s miminkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, omalovánky, pro děti, omalovánka, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, obrázek, Lidé, domalovánky, elektronické omalovánky, obrázky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s miminkem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s matkou s miminkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, pastelky, pera, fixky a zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory k dispozici celá škála. Omalovánku matka s miminkem lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s matkou s miminkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro seniory jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. temperové barvy, pastelky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, lidské profese, čísla a pochopitelně i matku s miminkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, jednotlivé druhy rostlin či rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Power Strangers, Letopisy Narnie, Medvědí bratři, Pat a Mat a Marvel Rocket. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které zde máme k uložení jsou: dinosauři, lokomotiva s vagónky, pes, loď anebo slon. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou matka s miminkem.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů