Top obrázky


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka matka s miminkem zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem matka s miminkem k vybarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka matka s miminkem je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matka s miminkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matka s miminkem - A5            Omalovánka - Matka s miminkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s miminkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, k vybarvení, Lidé, obrázek, k tisku, Matka s miminkem, k vytisknutí, online, obrázky, pro děti, k vytištění

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s miminkem k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s matkou s miminkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší tloušťkou. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, propisovací tužky, pastelové tužky, uhly případně pera. Kreslících Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici ohromné množství. Obrázek matka s miminkem lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s matkou s miminkem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například tužky, propisovací tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, jídla, zvířata a pochopitelně i matku s miminkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, různá zvířátka a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Mimoni, Peter Pan, Batman, Bugs Bunny a nebo Aladin. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, liška, princezna, princezna nebo auto. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem matka s miminkem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů