Nejlepší


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka matka s miminkem zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem matka s miminkem k obarvování pro tatínky. Omalovánka matka s miminkem je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matka s miminkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matka s miminkem - A5            Omalovánka - Matka s miminkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s miminkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, ke stažení, Matka s miminkem, k vybarvení, pro děti, k vytištění, Lidé, online, obrázek, obrázky, k tisku

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s miminkem k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s matkou s miminkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, tempery, fixky, akrylové barvy anebo grafitové tužky. Potřeb na malování je pro dívky k dispozici vskutku hodně. Obrázek matka s miminkem lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s matkou s miminkem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří čas, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, tempery a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i matku s miminkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání, písmenka nebo také postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Frozen, Krteček, Šmoulové, Rio a Lví hlídka. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro chlapečky které tady máme k uložení jsou: vláček, princezna, miminko, čert a raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku matka s miminkem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů