Nej omalovánky


Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka matka s miminkem zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem matka s miminkem k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka matka s miminkem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matka s miminkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Matka s miminkem - A5            Omalovánka - Matka s miminkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s miminkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Matka s miminkem, pro děti, online, Lidé, k vytištění, obrázky, zdarma, obrázek, k tisku, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s miminkem k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s matkou s miminkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, fixy, zvýrazňovače, umělecké tužky či propisovací tužky. Možností je pro chlapce i dívky fakt mnoho Obrázek matka s miminkem lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s matkou s miminkem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, dětské oči a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba olejové pastely, fixy nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, sporty, druhy jídel a pochopitelně i matku s miminkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, písmenka nebo též různé kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Včelka Mája, Gormiti, Mickey mouse a nebo Monster high. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, lokomotiva, miminko, Santa Klaus a liška. Ať si vaše dítko užije malování matky s miminkem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů