Top obrázky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka matka s miminkem k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem matka s miminkem k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka matka s miminkem je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matka s miminkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Matka s miminkem - A5            Omalovánka - Matka s miminkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s miminkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, k tisku, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, pro děti, elektronické omalovánky, vymalovánky, online, obrázky, Matka s miminkem, omalovánky, omalovánka

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s miminkem k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s matkou s miminkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, temperové barvy, křídy, uhlíky a propisovací tužky. Pomůcek na malování je pro tatínky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek matka s miminkem lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s matkou s miminkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro tatínky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, temperové barvy anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání, písmena a pochopitelně i matku s miminkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jednotlivá zvířata a zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Pan Včelka, Křemílek a Vochomůrka, Bakugan, Angry birds nebo též Rexík. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: psi, plachetnice, Popeláři, kočka a nebo mašinka. Ať si vaše dítko užije malování matky s miminkem.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů