Doporučené


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka matka s miminkem zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí označená matka s miminkem k vybarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka matka s miminkem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matka s miminkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matka s miminkem - A5            Omalovánka - Matka s miminkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s miminkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, zdarma, Lidé, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, pro děti, Matka s miminkem, k vybarvení, obrázek, k tisku, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Matka s miminkem k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s matkou s miminkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, umělecké tužky, pera, fixy nebo také grafitové tužky. Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici široká škála. Omalovánku matka s miminkem lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s matkou s miminkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektřinu nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, umělecké tužky anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání, čísla a pochopitelně i matku s miminkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, dopravní prostředky či postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Kačer Donald, Bob a Bobek, princezna Sofie, Pat a Mat nebo Mašinka Tomáš. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: sněhulák, čert, pes, auto a princezna. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou matka s miminkem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů