Nej omalovánky


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka matka s miminkem k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem matka s miminkem k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka matka s miminkem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matka s miminkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Matka s miminkem - A5            Omalovánka - Matka s miminkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s miminkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánka, zadarmo, ke stáhnutí, elektronické omalovánky, Lidé, ke stažení, zdarma, vymalovánky, k vytištění, k vybarvení, dětské obrázky, k vytisknutí, obrázky, omalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Matka s miminkem k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s matkou s miminkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, uhlíky, vodové barvy, pastelky a tempery. Potřeb na malování je pro nejmenší k dispozici dlouhá řada. Omalovánku matka s miminkem lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s matkou s miminkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, čas nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. křídy, uhlíky nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i matku s miminkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, hudební nástroje či různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Pocahontas, princezna Sofie, Stašpytlík, Hot Wheels nebo také Teletubbies. Je však náročné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, mašinka, astronaut, drak nebo raketa. Věříme, že se vám obrázek matky s miminkem bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů