Doporučujeme


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka matka s miminkem zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná matka s miminkem k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka matka s miminkem je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matka s miminkem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matka s miminkem - A5            Omalovánka - Matka s miminkem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matka s miminkem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Matka s miminkem, ke stažení, k vytištění, k tisku, zdarma, k vybarvení, obrázek, Lidé, pro děti, online, k vytisknutí, obrázky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Matka s miminkem k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s matkou s miminkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, fixy, akrylové barvy, pastelky nebo též grafitové tužky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici široká škála. Obrázek matka s miminkem lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s matkou s miminkem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří oči dětí, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. vodové barvy, fixy případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zvířata, jednotlivé druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i matku s miminkem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, sporty nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Šmoulové, Medvídek Pú, Pixel art, Bezzubka a Ledové království. Ty zde však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, astronaut, čert, Santa Klaus a astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou matky s miminkem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů