Top omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka slečna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná slečna k vybarvování pro chlapečky. Omalovánka slečna je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Slečna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slečna - A5            Omalovánka - Slečna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slečna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: domalovánky, ke stáhnutí, vymalovánky, Lidé, dětské obrázky, zadarmo, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, omalovánka, zdarma, pro děti, online, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slečna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s slečnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, vodové barvy, pera, pastelové tužky a fixy. Možností je dnes pro puberťáky k dispozici široká škála. Omalovánku slečna lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s slečnou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, vodové barvy a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, čísla, různé sporty a pochopitelně i slečnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, květiny případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Monster High, Gumídci, Tarzan nebo také Rumcajs. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro slečny které tady máme ke stáhnutí jsou: miminko, kočka, koně, lokomotiva a dinosauři. Užijte si omalovánku slečny, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů