Top obrázky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slečna k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná slečna ke kreslení pro kluky. Omalovánka slečna je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Slečna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slečna - A5            Omalovánka - Slečna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slečna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, online, zdarma, obrázek, k vytištění, k vybarvení, Slečna, k tisku, pro děti, k vytisknutí, Lidé

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slečna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s slečnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, akrylové barvy, propisovací tužky, pastelky a pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku slečna lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s slečnou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například uhly, akrylové barvy nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, čísla, písmenka a pochopitelně i slečnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, druhy jídel či pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Lego příběh, Bambi, Superman, Pocahontas a Asterix a Obelix. Je však těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stažení jsou: drak, houby, astronaut, piráti nebo astronaut. Ať omalovánka slečna přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů