Doporučené


Obrázek raketoplánu

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slečna k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem slečna k vybarvení pro holku i kluka. Omalovánka slečna je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slečna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slečna - A5            Omalovánka - Slečna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slečna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, k vytištění, obrázky, Slečna, k tisku, pro děti, Lidé, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slečna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s slečnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, voskové tužky, křídy, fixky a nebo tužky. Výtvarných potřeb je pro kluky i holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku slečna lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s slečnou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas případně počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, voskové tužky či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i slečnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Šmoulové, Peter Pan, Zhu Zhu Pets případně Jak vycvičit draka. Je však velmi těžké je dostupná bez placení sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: psi, Santa Klaus, piráti, loď nebo též auta. Ať omalovánka slečna přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů