Nejvyhledávanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka slečna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná slečna k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka slečna je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slečna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Slečna - A5            Omalovánka - Slečna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slečna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, zdarma, Slečna, k vytisknutí, Lidé, online, ke stažení, obrázky, k vytištění, pro děti, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slečna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s slečnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, olejové pastely, temperové barvy, fixky a grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku slečna lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s slečnou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, dětské oči nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, olejové pastely a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, dopravní prostředky, jídla a pochopitelně i slečnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, jednotlivé druhy rostlin nebo také kytky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Hello Kitty, Harry Potter, Pinocchio, Kačer Donald nebo Roblox. Je však nákladné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tady máme ke stáhnutí jsou: čert, slon, auta, mašinka případně raketa. Ať vám omalovánka slečna přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů