Nej pět


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slečna k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná slečna k omalování pro ratolesti. Omalovánka slečna je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slečna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slečna - A5            Omalovánka - Slečna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slečna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, zdarma, k vytištění, Lidé, obrázek, k tisku, k vybarvení, Slečna, ke stažení, obrázky, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slečna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s slečnou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, uhlíky, pera a křídy. Malovacích potřeb je pro menší i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek slečna lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s slečnou má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, peníze případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, fixy nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i slečnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, zvířata a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Harry Potter, Mašinka Tomáš, Toy Story, Kung Fu Panda případně Princezna a žabák. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, astronaut, astronaut, dinosauři nebo hasiči. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku slečna.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů