Top šest


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slečna k vytisknutí

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem slečna k obarvování pro starší děti. Omalovánka slečna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slečna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slečna - A5            Omalovánka - Slečna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slečna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, obrázek, vymalovánky, pro děti, obrázky, zadarmo, domalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, elektronické omalovánky, k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, Lidé

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slečna k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s slečnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, temperové barvy, fixy, pera či tempery. Možností je pro chlapečky k dispozici pestrá škála. Obrázek slečna lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s slečnou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba umělecké tužky, temperové barvy nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, zvířátka, zvířata a pochopitelně i slečnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, květiny a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Dragon Ball Z, Lví král, Bezzubka, Bolt – pes pro každý případ nebo 101 dalmatinů. Ty zde však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stažení jsou: loď, astronaut, astronaut, liška případně dinosauři. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka slečny bude líbit.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů