Top omalovánky


Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slečna k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená slečna k obarvení pro holky. Omalovánka slečna je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slečna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Slečna - A5            Omalovánka - Slečna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slečna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, Slečna, omalovánky, dětské obrázky, zdarma, pro děti, ke stažení, k vybarvení, obrázky, ke stáhnutí, omalovánka, elektronické omalovánky, zadarmo, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Slečna k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s slečnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, akrylové barvy, temperové barvy, fixky nebo též zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Obrázek slečna lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s slečnou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří počítač, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (kupř. uhlíky, akrylové barvy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i slečnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, zvířátka případně lidské profese. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Angelína balerína, Hannah Montana, Indiana Jones a Tlapková patrola. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tu máme ke stažení jsou: auta, kočka, astronaut, loď nebo netopýr. Ať si vaše dítě užije omalovánku slečny.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů