Nejvyhledávanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slečna k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená slečna k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka slečna je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slečna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slečna - A5            Omalovánka - Slečna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slečna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, ke stažení, online, Slečna, k vybarvení, Lidé, k vytištění, pro děti, obrázek, obrázky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Slečna k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s slečnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, voskové tužky, voskovky a fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku slečna lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s slečnou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, uhlíky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, květiny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i slečnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, různé sporty a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Gormiti, Asterix a Obelix, Roblox, panenka Winx nebo Ledové království. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: čert, princezna, princezna a princ, loď nebo též traktor. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou slečny.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů