Top šest


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka parní mašinka k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem parní mašinka k omalování pro chlapečky. Omalovánka parní mašinka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Parní mašinka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Parní mašinka - A5            Omalovánka - Parní mašinka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní mašinka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: domalovánky, zdarma, elektronické omalovánky, k vytisknutí, zadarmo, online, ke stažení, obrázek, Dopravní prostředky, dětské obrázky, Parní mašinka, pro děti, omalovánky, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Parní mašinka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s parní mašinkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, tempery, tužky anebo zvýrazňovače. Možností je pro holčičky fakt mnoho Omalovánku parní mašinka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s parní mašinkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, čas nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, vodové barvy nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, písmenka, hudební nástroje a pochopitelně i parní mašinku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, jídla či různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Doba ledová, Krteček, Příšerky s.r.o., Power Rangers nebo též Hulk. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tady máme k uložení jsou: kočka, psi, drak, astronaut a loď. Ať si vaše dítko užije malování parní mašinky.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů