Nej pět


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka doktor a pacient k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem doktor a pacient ke kreslení pro chlapce i dívky. Pana doktora nebo paní doktorku znají děti velmi dobře, už od narození totiž chodí na časté prohlídky a očkování. Omalovánka doktor a pacient je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Doktor a pacient - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Doktor a pacient - A5            Omalovánka - Doktor a pacient - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Doktor a pacient patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, Doktor a pacient, online, pro děti, ke stažení, Lidé, zdarma, obrázek, k vytištění, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Doktor a pacient k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s doktorem a pacientem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, pastelky, uhly, grafitové tužky nebo též vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti fakt mnoho Omalovánku doktor a pacient lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s doktorem a pacientem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, oči dětí nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba pera, pastelky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i doktora a pacienta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, květiny a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Scooby Doo, Spongebob, Batman, Mimoni nebo také Fortnite. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky které tady máme ke stáhnutí jsou: drak, raketa, traktor, astronaut případně čert. Ať omalovánka doktor a pacient přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů