Nejlepší


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka doktor a pacient k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem doktor a pacient k vybarvení pro naše ratolesti. Pana doktora nebo paní doktorku znají děti velmi dobře, už od narození totiž chodí na časté prohlídky a očkování. Omalovánka doktor a pacient je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Doktor a pacient - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Doktor a pacient - A5            Omalovánka - Doktor a pacient - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Doktor a pacient patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, zdarma, pro děti, obrázek, online, k tisku, k vytisknutí, Lidé, k vybarvení, k vytištění, Doktor a pacient

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Doktor a pacient k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s doktorem a pacientem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, propisovací tužky, fixy, pastelky a olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek doktor a pacient lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s doktorem a pacientem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří čas, oči dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba pera, propisovací tužky nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, různá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i doktora a pacienta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, písmena anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Shrek, Kocour Garfield, Doba ledová a nebo Ratatouille. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: kočka, pes, astronaut, raketa nebo princezna a princ. Užijte si omalovánku doktora a pacienta, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů