Nej omalovánky


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka doktor a pacient k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná doktor a pacient k obarvení pro malé caparty. Pana doktora nebo paní doktorku znají děti velmi dobře, už od narození totiž chodí na časté prohlídky a očkování. Omalovánka doktor a pacient je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Doktor a pacient - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Doktor a pacient - A5            Omalovánka - Doktor a pacient - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Doktor a pacient patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, Lidé, ke stažení, k tisku, obrázek, pro děti, zdarma, Doktor a pacient, online, k vytištění, obrázky, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Doktor a pacient k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s doktorem a pacientem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, propisovací tužky, fixy, umělecké tužky případně tužky. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku doktor a pacient lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s doktorem a pacientem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, propisovací tužky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, jídla a pochopitelně i doktora a pacienta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, druhy sportů nebo také sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Madagaskar, princezna Sofie, Aladin, Jak vycvičit draka a Kniha džunglí. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: čert, lokomotiva s vagónky, kočka, Santa Klaus a plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou doktora a pacienta.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů