Top obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka doktor a pacient k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s názvem doktor a pacient k obarvování pro naše zlatíčka. Pana doktora nebo paní doktorku znají děti velmi dobře, už od narození totiž chodí na časté prohlídky a očkování. Omalovánka doktor a pacient je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Doktor a pacient - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Doktor a pacient - A5            Omalovánka - Doktor a pacient - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Doktor a pacient patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, Doktor a pacient, k vytisknutí, zdarma, obrázek, online, obrázky, k vybarvení, k tisku, k vytištění, pro děti, Lidé

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Doktor a pacient k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s doktorem a pacientem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, tužky, voskové tužky, grafitové tužky a uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku doktor a pacient lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s doktorem a pacientem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba umělecké tužky, tužky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, kytky, různá zvířata a pochopitelně i doktora a pacienta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, různá zvířátka nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Among Us, Fifi z Květíkova, Zvonilka, Prasátko peppa nebo také Furby. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro puberťáky které tu máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, liška, loď, miminko a nebo vláček. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou doktora a pacienta.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů