Top šest


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka doktor a pacient k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem doktor a pacient k omalování pro malé děti. Pana doktora nebo paní doktorku znají děti velmi dobře, už od narození totiž chodí na časté prohlídky a očkování. Omalovánka doktor a pacient je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Doktor a pacient - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Doktor a pacient - A5            Omalovánka - Doktor a pacient - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Doktor a pacient patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, pro děti, dětské obrázky, k vytisknutí, online, k tisku, zadarmo, Lidé, ke stáhnutí, Doktor a pacient, vymalovánky, k vytištění, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Doktor a pacient k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s doktorem a pacientem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tlustčí papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, vodové barvy, zvýrazňovače případně pera. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek doktor a pacient lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s doktorem a pacientem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, temperové barvy a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zaměstnání, sporty a pochopitelně i doktora a pacienta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, jídla anebo kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Alenka v říši divů, Dragon Ball Z, Simpsonovi, Indiana Jones nebo také King Kong. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které tu máme k uložení jsou: princezna a princ, sněhulák, netopýr, čert či loď. Užijte si omalovánku doktora a pacienta, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů