Nej pět


Obrázek psa k tisku

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka doktor a pacient k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem doktor a pacient k omalování pro starší děti. Pana doktora nebo paní doktorku znají děti velmi dobře, už od narození totiž chodí na časté prohlídky a očkování. Omalovánka doktor a pacient je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Doktor a pacient - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Doktor a pacient - A5            Omalovánka - Doktor a pacient - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Doktor a pacient patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, Doktor a pacient, omalovánky, zadarmo, obrázky, elektronické omalovánky, pro děti, online, ke stažení, k vytištění, k tisku, k vybarvení, Lidé, domalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Doktor a pacient k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s doktorem a pacientem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, fixky, propisovací tužky, pera a voskovky. Malovacích potřeb je pro maminky k dispozici ohromné množství. Omalovánku doktor a pacient lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s doktorem a pacientem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro maminky jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, fixky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i doktora a pacienta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, kytky nebo též zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Superčarodějnice, Bořek stavitel, Trollové, Minecraft a Požárník Sam. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: auto, auta, hasiči, raketa a nebo slon. Ať si vaše dítě užije obrázek doktora a pacienta.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů