Doporučené


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka doktor a pacient k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem doktor a pacient k omalování pro nejmenší děti. Pana doktora nebo paní doktorku znají děti velmi dobře, už od narození totiž chodí na časté prohlídky a očkování. Omalovánka doktor a pacient je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Doktor a pacient - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Doktor a pacient - A5            Omalovánka - Doktor a pacient - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Doktor a pacient patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, obrázek, Lidé, k vytisknutí, Doktor a pacient, vymalovánky, pro děti, obrázky, elektronické omalovánky, k vytištění, ke stáhnutí, dětské obrázky, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Doktor a pacient k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s doktorem a pacientem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tužky, tempery, uhly nebo též voskové tužky. Možností je dnes pro dívky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek doktor a pacient lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s doktorem a pacientem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří elektřinu, peníze a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, tužky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, čísla, kytky a pochopitelně i doktora a pacienta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, zvířata a písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Spiderman, Hello Kitty, Pocahontas, Včelka Mája a nebo Angelína balerína. Je ale problematické je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, princezna, raketa, netopýr a psi. Ať vám omalovánka doktor a pacient přinese mnoho radosti.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů