Nejhledanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka doktor a pacient k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem doktor a pacient k omalování pro malé ratolesti. Pana doktora nebo paní doktorku znají děti velmi dobře, už od narození totiž chodí na časté prohlídky a očkování. Omalovánka doktor a pacient je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Doktor a pacient - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Doktor a pacient - A5            Omalovánka - Doktor a pacient - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Doktor a pacient patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázky, k vytištění, online, k tisku, Doktor a pacient, k vybarvení, Lidé, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Doktor a pacient k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s doktorem a pacientem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, uhlíky, umělecké tužky a nebo uhly. Malovacích potřeb je pro kluky a holky k dispozici široká škála. Omalovánku doktor a pacient lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s doktorem a pacientem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, elektrickou energii případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například temperové barvy, vodové barvy nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i doktora a pacienta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, rostliny a čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Superčarodějnice, Krtek, Flintstoneovi, pes Pluto případně Lví král. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stažení jsou: čert, princezna, lokomotiva s vagónky, astronaut a loď. Věříme, že se vám obrázek doktora a pacienta bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů