Výběr omalovánek


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka doktor a pacient k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem doktor a pacient k obarvení pro malé caparty. Pana doktora nebo paní doktorku znají děti velmi dobře, už od narození totiž chodí na časté prohlídky a očkování. Omalovánka doktor a pacient je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Doktor a pacient - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Doktor a pacient - A5            Omalovánka - Doktor a pacient - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Doktor a pacient patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, ke stažení, Lidé, Doktor a pacient, online, obrázky, k vytisknutí, pro děti, k tisku, zdarma, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Doktor a pacient k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s doktorem a pacientem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixky, tužky, grafitové tužky, umělecké tužky a fixy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici ohromné množství. Obrázek doktor a pacient lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s doktorem a pacientem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, elektřinu či peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například fixky, tužky anebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, různé kytky a pochopitelně i doktora a pacienta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, květiny nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Blesk McQueen, Tlapková patrola, Kačer Donald, Princezna Leonora či panenka Winx. Je však složité je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: pes, princezna a princ, draci, Santa Klaus a nebo kočka. Ať vám omalovánka doktor a pacient přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů