Doporučujeme


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Omalovánka doktor a pacient k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění pojmenovaná doktor a pacient k obarvování pro malé děti. Pana doktora nebo paní doktorku znají děti velmi dobře, už od narození totiž chodí na časté prohlídky a očkování. Omalovánka doktor a pacient je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Doktor a pacient - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Doktor a pacient - A5            Omalovánka - Doktor a pacient - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Doktor a pacient patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vybarvení, k vytištění, obrázky, zdarma, ke stažení, Lidé, k vytisknutí, pro děti, obrázek, k tisku, Doktor a pacient

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Doktor a pacient k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s doktorem a pacientem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s větší tloušťkou. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, uhly, křídy, tužky a nebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Omalovánku doktor a pacient lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s doktorem a pacientem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří čas, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, uhly nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, čísla, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i doktora a pacienta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, druhy ptáků či zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Gumídci, Kamarád Timmy, Bratz panenky, Roblox a Jak vycvičit draka. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, houby, auta, mašinka nebo také lokomotiva. Věříme, že se vám obrázek doktora a pacienta bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů