Nejvyhledávanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka doktor a pacient k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená doktor a pacient k obarvení pro malé caparty. Pana doktora nebo paní doktorku znají děti velmi dobře, už od narození totiž chodí na časté prohlídky a očkování. Omalovánka doktor a pacient je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Doktor a pacient - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Doktor a pacient - A5            Omalovánka - Doktor a pacient - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Doktor a pacient patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, obrázky, online, obrázek, zdarma, Doktor a pacient, k vytištění, k tisku, pro děti, Lidé, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Doktor a pacient k vytištění pro děti

Omalovánka s doktorem a pacientem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, pastelky, uhly, voskovky a nebo pera. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Omalovánku doktor a pacient lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s doktorem a pacientem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, pastelky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, hudební nástroje, zvířata a pochopitelně i doktora a pacienta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, zvířátka či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Požárník Sam, Marvel Rocket, Kniha džunglí, My little pony a Princezna Leonora. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, psi, auta, drak anebo princezna. Nechť vám omalovánka s doktorem a pacientem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů