Doporučujeme


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka doktor a pacient k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem doktor a pacient k omalování pro ratolesti. Pana doktora nebo paní doktorku znají děti velmi dobře, už od narození totiž chodí na časté prohlídky a očkování. Omalovánka doktor a pacient je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Doktor a pacient - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Doktor a pacient - A5            Omalovánka - Doktor a pacient - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Doktor a pacient patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, obrázek, zdarma, Doktor a pacient, ke stažení, obrázky, online, k vytištění, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Doktor a pacient k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s doktorem a pacientem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhly, tužky, křídy, olejové pastely anebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky fakt mnoho Obrázek doktor a pacient lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s doktorem a pacientem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, jednotlivé druhy ptáků, čísla a pochopitelně i doktora a pacienta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, jednotlivé druhy rostlin nebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Rio, Princezna a žabák, Křemílek a Vochomůrka, Kung Fu Panda a Bob a Bobek. Je však hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, pes, piráti, auta případně princezna. Nechť vám omalovánka s doktorem a pacientem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů