Nej obrázky


Obrázek raketoplánu

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek s elfem k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka doktor a pacient k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka s názvem doktor a pacient k vybarvování pro puberťáky. Pana doktora nebo paní doktorku znají děti velmi dobře, už od narození totiž chodí na časté prohlídky a očkování. Omalovánka doktor a pacient je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Doktor a pacient - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Doktor a pacient - A5            Omalovánka - Doktor a pacient - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Doktor a pacient patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, k tisku, ke stažení, pro děti, Doktor a pacient, zdarma, ke stáhnutí, k vytisknutí, obrázky, omalovánky, online, dětské obrázky, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Doktor a pacient k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s doktorem a pacientem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu webového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, uhlíky, pastelky, grafitové tužky a zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro prcky k dispozici celá škála. Obrázek doktor a pacient lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s doktorem a pacientem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, čas nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro prcky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, uhlíky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, čísla, různá zvířata a pochopitelně i doktora a pacienta :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, pohádkové postavy nebo též písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Ferda mravenec, Požárník Sam, Doraemon, Včelka Mája nebo také Trollové. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které zde máme k uložení jsou: princezna a princ, Santa Klaus, plachetnice, auto a nebo lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku doktor a pacient.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů