Top pět


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka mašinka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem mašinka k obarvení pro malé caparty. Omalovánka mašinka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Mašinka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mašinka - A5            Omalovánka - Mašinka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašinka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: online, obrázek, Mašinka, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, zdarma, obrázky, pro děti, k tisku, ke stažení, Dopravní prostředky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Mašinka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s mašinkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, křídy, propisovací tužky, pera a vodové barvy. Možností je pro dívky opravdu mnoho. Omalovánku mašinka lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s mašinkou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, elektrickou energii či počítač. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, křídy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i mašinku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, různé kytky a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Máša a medvěd, Lego příběh, Princezna a žabák, My little pony či Království lesních strážců. Je však hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: princezna a princ, houby, loď, drak nebo koně. Ať omalovánka mašinka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů