Top omalovánky


Obrázek raketoplánu

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka mašinka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem mašinka k obarvení pro tatínky. Omalovánka mašinka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Mašinka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Mašinka - A5            Omalovánka - Mašinka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mašinka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, omalovánky, k vytištění, k vybarvení, omalovánka, dětské obrázky, online, obrázek, Mašinka, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, zadarmo, ke stáhnutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Mašinka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s mašinkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, křídy, pastelové tužky, fixy a propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku mašinka lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s mašinkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba fixky, křídy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i mašinku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, písmena případně zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Letopisy Narnie, Grinch, Pokémon, Bambi nebo Požárník Sam. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro holky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, Popeláři, liška, koně či draci. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou mašinka.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů