Nejoblíbenější


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Části těla k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se jménem Části těla k obarvování pro holčičky. Správné pojmenování částí lidského těla je jednou ze znalostí, které by měly znát už malé děti. V této omalovánce k vybarvení s tématikou části lidského těla najdete např. pusu, ruce, nos, nohu, oko nebo prst. Omalovánka Části těla je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Části těla - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Části těla - A5            Omalovánka - Části těla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Části těla patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, obrázky, omalovánka, Části těla, elektronické omalovánky, online, vymalovánky, k tisku, omalovánky, obrázek, k vybarvení, pro děti, zadarmo, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Části těla k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s Části tělou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, vodové barvy, pera, propisovací tužky a uhlíky. Pomůcek na malování je pro tatínky fakt mnoho Obrázek Části těla lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Části tělou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba křídy, vodové barvy anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy jídel, květiny a pochopitelně i Části tělu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, jídla nebo také sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Shimmer a Shine, Bob a Bobek, Panenka Barbie, panenka Winx nebo též Pejsek a kočička. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: auta, draci, hasiči, piráti a slon. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Části tělou líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů