Top omalovánky


Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Části těla k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem Části těla k vybarvování pro větší děti. Správné pojmenování částí lidského těla je jednou ze znalostí, které by měly znát už malé děti. V této omalovánce k vybarvení s tématikou části lidského těla najdete např. pusu, ruce, nos, nohu, oko nebo prst. Omalovánka Části těla je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Části těla - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Části těla - A5            Omalovánka - Části těla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Části těla patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, omalovánky, zadarmo, k vybarvení, online, obrázek, elektronické omalovánky, dětské obrázky, ke stažení, zdarma, omalovánka, k vytisknutí, k tisku, domalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Části těla k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Části tělou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, vodové barvy, pastelky nebo pera. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Části těla lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Části tělou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. uhlíky, olejové pastely nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, květiny, rostliny a pochopitelně i Části tělu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, různá zvířátka anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Bezzubka, Červená Karkulka, Tučňáci z Madagaskaru, Astroboy a Hot Wheels. Je ale nákladné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které zde máme k uložení jsou: vláček, Popeláři, kočka, liška a nebo astronaut. Ať vám omalovánka Části těla přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů