Nej obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Části těla k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená Části těla k vybarvení pro malé děti. Správné pojmenování částí lidského těla je jednou ze znalostí, které by měly znát už malé děti. V této omalovánce k vybarvení s tématikou části lidského těla najdete např. pusu, ruce, nos, nohu, oko nebo prst. Omalovánka Části těla je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Části těla - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Části těla - A5            Omalovánka - Části těla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Části těla patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, Části těla, ke stažení, dětské obrázky, omalovánka, k vytištění, omalovánky, online, obrázky, vymalovánky, ke stáhnutí, obrázek, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Části těla k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Části tělou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír. K obarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelky, voskové tužky, uhlíky a vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku Části těla lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Části tělou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. zvýrazňovače, pastelky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, jídla, různá zvířata a pochopitelně i Části tělu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Frozen, Ninjago, Kung Fu Panda, Ferda mravenec a Pinocchio. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, drak, miminko, auta či auta. Nechť vám omalovánka s Části tělou přinese mnoho hezkých chvil.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů