Doporučujeme


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Části těla k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem Části těla k omalování pro děti. Správné pojmenování částí lidského těla je jednou ze znalostí, které by měly znát už malé děti. V této omalovánce k vybarvení s tématikou části lidského těla najdete např. pusu, ruce, nos, nohu, oko nebo prst. Omalovánka Části těla je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Části těla - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Části těla - A5            Omalovánka - Části těla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Části těla patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, Části těla, k tisku, Lidé, obrázek, obrázky, k vytištění, k vybarvení, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Části těla k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Části tělou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, umělecké tužky, voskové tužky nebo též fixky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Části těla lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Části tělou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku či oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba grafitové tužky, uhlíky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy jídel, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Části tělu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, kytky nebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Medvídek Pú, Příběh hraček, Angry birds či Rio. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, princezna, astronaut, plachetnice a traktor. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Části těly bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů