Nejvyhledávanější


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Části těla zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná Části těla k obarvení pro malá děcka. Správné pojmenování částí lidského těla je jednou ze znalostí, které by měly znát už malé děti. V této omalovánce k vybarvení s tématikou části lidského těla najdete např. pusu, ruce, nos, nohu, oko nebo prst. Omalovánka Části těla je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Části těla - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Části těla - A5            Omalovánka - Části těla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Části těla patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: pro děti, elektronické omalovánky, ke stažení, Lidé, omalovánky, k vytisknutí, omalovánka, vymalovánky, k tisku, k vybarvení, obrázek, ke stáhnutí, online, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Části těla k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Části tělou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako pastelové tužky, tužky, tempery, pastelky a voskovky. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Části těla lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Části tělou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, zrak dětí a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, jídla, sporty a pochopitelně i Části tělu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy a zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Lego, H2O: Stačí přidat vodu, Kniha džunglí, Kuře Calimero a nebo Pokémon. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: draci, astronaut, miminko, Popeláři anebo piráti. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Části těla.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů