Doporučujeme


Obrázek raketoplánu

Obrázek chlapce k vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Části těla k vytisknutí

Dětská omalovánka s názvem Části těla k obarvení pro nejmenší. Správné pojmenování částí lidského těla je jednou ze znalostí, které by měly znát už malé děti. V této omalovánce k vybarvení s tématikou části lidského těla najdete např. pusu, ruce, nos, nohu, oko nebo prst. Omalovánka Části těla je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Části těla - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Části těla - A5            Omalovánka - Části těla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Části těla patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: zdarma, k vytištění, pro děti, obrázek, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, online, Části těla, Lidé, k tisku, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Části těla k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Části tělou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, voskovky, grafitové tužky, vodové barvy a tužky. Možností je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku Části těla lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s Části tělou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro dospělé jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. křídy, voskovky a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, různé kytky, různé sporty a pochopitelně i Části tělu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, druhy automobilů nebo květiny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hulk, pes Pluto, Fifi z Květíkova, Harley Quinn nebo též Teletubbies. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: Popeláři, lokomotiva, draci, lokomotiva s vagónky anebo čert. Ať si vaše dítě užije obrázek Části těly.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů