Nej omalovánky


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Části těla k vytisknutí

Dětská omalovánka se jménem Části těla ke kreslení pro nejmenší děti. Správné pojmenování částí lidského těla je jednou ze znalostí, které by měly znát už malé děti. V této omalovánce k vybarvení s tématikou části lidského těla najdete např. pusu, ruce, nos, nohu, oko nebo prst. Omalovánka Části těla je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Části těla - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Části těla - A5            Omalovánka - Části těla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Části těla patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, zdarma, Lidé, ke stažení, online, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, Části těla, pro děti, obrázek, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Části těla k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Části tělou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, propisovací tužky, akrylové barvy, křídy a nebo pastelové tužky. Možností je pro malé i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Části těla lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Části tělou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peníze, oči dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. voskové tužky, propisovací tužky případně akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, dopravní prostředky, písmena a pochopitelně i Části tělu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, rostliny nebo také čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Hot Wheels, Lví král, Zootropolis, Lego příběh a Krteček. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky které tu máme k uložení jsou: auta, astronaut, hasiči, piráti anebo netopýr. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Části těla.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů