Nejlepší


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Části těla k vytisknutí

Omalovánka s názvem Části těla k obarvení pro malé caparty. Správné pojmenování částí lidského těla je jednou ze znalostí, které by měly znát už malé děti. V této omalovánce k vybarvení s tématikou části lidského těla najdete např. pusu, ruce, nos, nohu, oko nebo prst. Omalovánka Části těla je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Části těla - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Části těla - A5            Omalovánka - Části těla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Části těla patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, Části těla, k tisku, obrázek, k vybarvení, pro děti, online, Lidé, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Části těla k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s Části tělou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, akrylové barvy, grafitové tužky, propisovací tužky nebo též uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro puberťáky fakt mnoho Omalovánku Části těla lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s Části tělou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, akrylové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i Části tělu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, postavy z pohádek nebo druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Avatar, Harley Quinn, Bakugan, Adiboo a Bob a Bobek. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, Popeláři, Santa Klaus, astronaut a nebo dinosauři. Ať si vaše dítko užije malování Části těly.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů