Nej obrázky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Části těla k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná Části těla ke kreslení pro malé děti. Správné pojmenování částí lidského těla je jednou ze znalostí, které by měly znát už malé děti. V této omalovánce k vybarvení s tématikou části lidského těla najdete např. pusu, ruce, nos, nohu, oko nebo prst. Omalovánka Části těla je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Části těla - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Části těla - A5            Omalovánka - Části těla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Části těla patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, k tisku, obrázek, pro děti, online, zdarma, Části těla, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Části těla k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Části tělou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, pastelky, grafitové tužky a nebo akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro děti fakt mnoho Omalovánku Části těla lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Části tělou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, dětské oči anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba temperové barvy, vodové barvy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, jídla, různé sporty a pochopitelně i Části tělu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a písmenka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Princezna a žabák, Ninjago, Příběh hraček, Equestria Girls anebo Shimmer a Shine. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: astronaut, traktor, liška, auta a čert. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou Části těla.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů