Výběr omalovánek


Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Části těla k vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná Části těla k vybarvování pro děti. Správné pojmenování částí lidského těla je jednou ze znalostí, které by měly znát už malé děti. V této omalovánce k vybarvení s tématikou části lidského těla najdete např. pusu, ruce, nos, nohu, oko nebo prst. Omalovánka Části těla je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Části těla - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Části těla - A5            Omalovánka - Části těla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Části těla patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Části těla, k vybarvení, pro děti, Lidé, obrázek, k tisku, online, obrázky, ke stažení, zdarma, k vytištění, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Části těla k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Části tělou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, vodové barvy, uhlíky, tempery a grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Části těla lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Části tělou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, zrak dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, vodové barvy nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, písmena, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Části tělu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, kytky případně druhy automobilů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Bambi, Ledové království, Indiana Jones, Pat a Mat či Superman. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, Popeláři, princezna, liška a nebo psi. Ať si vaše dítě užije obrázek Části těly.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů