Nej omalovánky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Části těla k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Části těla k omalování pro malé i větší děti. Správné pojmenování částí lidského těla je jednou ze znalostí, které by měly znát už malé děti. V této omalovánce k vybarvení s tématikou části lidského těla najdete např. pusu, ruce, nos, nohu, oko nebo prst. Omalovánka Části těla je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Části těla - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Části těla - A5            Omalovánka - Části těla - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Části těla patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, k tisku, zdarma, k vybarvení, pro děti, obrázek, obrázky, Části těla, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Části těla k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Části tělou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, křídy, temperové barvy, tužky či vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Části těla lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Části tělou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. umělecké tužky, křídy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Části tělu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, různé sporty a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bob a Bobek, Včelka Mája, Krteček, Mickey mouse nebo Paw patrol. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, houby, miminko, lokomotiva anebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Části těla.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů