Top pět


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka býk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem býk k obarvování pro holky. Omalovánka býk je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Býk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Býk - A5            Omalovánka - Býk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Býk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, obrázek, k tisku, ke stažení, k vybarvení, Býk, k vytisknutí, online, zdarma, pro děti, Zvířata

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Býk k vytištění pro děti

Omalovánka s býkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na pevnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, uhly, pera anebo tempery. Možností je pro větší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku býk lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s býkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří počítač, peněženku a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například propisovací tužky, křídy případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, rostliny, písmena a pochopitelně i býk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Brawl stars, Asterix a Obelix, Marvel Rocket a nebo Toy Story. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro seniory které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, lokomotiva s vagónky, draci, auto a mašinka. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou býku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů