Top omalovánky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka býk k vytisknutí

Omalovánka k tisku se jménem býk k obarvení pro předškoláky. Omalovánka býk je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Býk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Býk - A5            Omalovánka - Býk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Býk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: domalovánky, zdarma, Zvířata, dětské obrázky, omalovánka, obrázky, k vytištění, vymalovánky, elektronické omalovánky, k vytisknutí, Býk, k vybarvení, online, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Býk k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s býkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Safari, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, olejové pastely, tempery, fixky případně zvýrazňovače. Potřeb na malování je pro chlapce k dispozici nepřeberné množství. Obrázek býk lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s býkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, oči dětí nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, olejové pastely nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata, zvířátka a pochopitelně i býk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, rostliny a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Avatar, Bugs Bunny, Peter Pan nebo Angry birds. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stažení jsou: hasiči, auta, koně, piráti anebo vláček. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s býkem.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů