Nej obrázky


Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kokosová palma - obrázek, omalovánka k tisku

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka býk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená býk k omalování pro maminky. Omalovánka býk je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Býk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Býk - A5            Omalovánka - Býk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Býk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, Zvířata, elektronické omalovánky, Býk, omalovánky, omalovánka, k tisku, pro děti, ke stáhnutí, k vytištění, k vytisknutí, vymalovánky, domalovánky, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Býk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s býkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, uhly, umělecké tužky, tempery nebo též voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro slečny k dispozici ohromné množství. Omalovánku býk lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s býkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například pastelky, uhly nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, čísla a pochopitelně i býk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé sporty případně lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Rio, Mašinka Tomáš, Pinocchio, Lego příběh a Johnny Bravo. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které tady máme k uložení jsou: astronaut, princezna a princ, liška, sněhulák či vláček. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou býk.


Najít slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů