Nej obrázky


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka býk k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem býk k obarvení pro dospělé. Omalovánka býk je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Býk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Býk - A5            Omalovánka - Býk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Býk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: domalovánky, omalovánka, obrázek, k vytisknutí, elektronické omalovánky, ke stažení, zdarma, k vytištění, online, omalovánky, pro děti, Zvířata, zadarmo, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Býk k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s býkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tempery, pastelové tužky, zvýrazňovače případně fixy. Možností je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek býk lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s býkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, dětské oči a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, tempery a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, jednotlivé druhy rostlin, různé sporty a pochopitelně i býk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, jednotlivá zvířata a zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy princezna Sofie, Mickey mouse, Among Us, Máša a medvěd a nebo Flintstoneovi. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, Popeláři, koně, raketa nebo též auta. Nechť vám omalovánka s býkem přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů