Nejstahovanější


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka kostky k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná kostky k vybarvování pro menší i větší děti. Kostky jsou oblíbenou stolní, resp. deskovou hrou. Zde nabízíme omalovánku s kostkami k vytištění.

Omalovánka kostky je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kostky - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kostky - A5            Omalovánka - Kostky - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kostky patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, k vytištění, online, obrázky, pro děti, ke stažení, Ostatní, k tisku, k vybarvení, zdarma, Kostky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Kostky k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s kostkami je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tlustčí papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, fixky, pastelky, grafitové tužky případně olejové pastely. Možností je dnes pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku kostky lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s kostkami má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří dětské oči, počítač nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba křídy, fixky či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, dopravní prostředky, postavy z pohádek a pochopitelně i kostky :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, písmenka nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Mimoni, Sněhurka, Hot Wheels, Princezna a žabák nebo také princezna Sofie. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: psi, Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, hasiči nebo též plachetnice. Ať omalovánka kostky přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů