Nejhledanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka racek k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk pojmenovaná racek k obarvování pro holky. Racek je pták, které potkáte většinou u vody - u moře nebo u řek. Omalovánka racek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Racek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Racek - A5            Omalovánka - Racek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Racek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, dětské obrázky, Ptáci, omalovánka, omalovánky, ke stažení, vymalovánky, domalovánky, k vytištění, obrázky, zadarmo, Racek, pro děti, elektronické omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Racek k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s rackem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, fixy, umělecké tužky, křídy anebo zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku racek lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s rackem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, elektřinu nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například vodové barvy, fixy a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, různé kytky, kytky a pochopitelně i racek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, jednotlivá zvířata případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Flintstoneovi, Zhu Zhu Pets, Power Strangers, Johnny Bravo nebo též Super Mario. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, houby, drak, plachetnice či dinosauři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou racek.


Hledat slovo


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů