Výběr omalovánek


Omalovánka s nemocným pejskem

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka racek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka pojmenovaná racek k vybarvování pro malé holčičky a chlapečky. Racek je pták, které potkáte většinou u vody - u moře nebo u řek. Omalovánka racek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Racek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Racek - A5            Omalovánka - Racek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Racek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Racek, obrázky, pro děti, zdarma, obrázek, online, k vytisknutí, k tisku, k vytištění, Ptáci, k vybarvení, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Racek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s rackem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, voskové tužky, zvýrazňovače, uhly a temperové barvy. Možností je dnes pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Omalovánku racek lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s rackem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, peněženku případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například akrylové barvy, voskové tužky anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, písmenka, zaměstnání a pochopitelně i racek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, dopravní prostředky nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Hannah Montana, Gormiti, Asterix a Obelix, Flintstoneovi případně Tom a Jerry. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tu máme k uložení jsou: auta, princezna a princ, sněhulák, liška a raketa. Nechť omalovánka s rackem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů