Nej obrázky


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka racek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s názvem racek k vybarvování pro malé i větší děti. Racek je pták, které potkáte většinou u vody - u moře nebo u řek. Omalovánka racek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Racek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Racek - A5            Omalovánka - Racek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Racek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, ke stažení, k tisku, obrázky, k vybarvení, Racek, obrázek, k vytištění, pro děti, Ptáci

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Racek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s rackem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, fixy, pastelové tužky, tempery a nebo fixky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku racek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s rackem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, oči dětí nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. propisovací tužky, fixy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, květiny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i racek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, kytky a druhy sportů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Angry birds, Tarzan, Bob a Bobek nebo také Mickey mouse. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které zde máme k uložení jsou: kočka, slon, astronaut, hasiči a Popeláři. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s rackem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů