Nej pět


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka racek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem racek ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Racek je pták, které potkáte většinou u vody - u moře nebo u řek. Omalovánka racek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Racek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Racek - A5            Omalovánka - Racek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Racek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, online, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, Racek, Ptáci, zdarma, obrázky, ke stažení, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Racek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s rackem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, voskovky, olejové pastely a křídy. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici široká škála. Obrázek racek lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s rackem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. grafitové tužky, uhlíky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, rostliny, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i racek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, písmenka a různá zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Ratatouille, Avengers, Avatar, Adiboo nebo Krtek. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, koně, princezna, lokomotiva s vagónky a mašinka. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem racek.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů