Nej omalovánky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka racek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná racek k obarvení pro naše ratolesti. Racek je pták, které potkáte většinou u vody - u moře nebo u řek. Omalovánka racek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Racek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Racek - A5            Omalovánka - Racek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Racek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, k vytištění, zdarma, k tisku, pro děti, Ptáci, online, Racek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Racek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s rackem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, olejové pastely, grafitové tužky, akrylové barvy anebo voskovky. Možností je dnes pro děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku racek lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s rackem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektrickou energii, peněženku nebo peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například fixky, olejové pastely či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i racek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, různá zvířata případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Harley Quinn, Mašinka Tomáš, Ratatouille, Sněhurka nebo Včelka Mája. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: pes, čert, astronaut, Santa Klaus a kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou racek.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů