Nej šest


Obrázek raketoplánu

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Veselý sněhulák - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka racek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem racek k obarvování pro puberťáky. Racek je pták, které potkáte většinou u vody - u moře nebo u řek. Omalovánka racek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Racek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Racek - A5            Omalovánka - Racek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Racek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytištění, omalovánky, Racek, Ptáci, domalovánky, k vytisknutí, ke stažení, omalovánka, elektronické omalovánky, k vybarvení, obrázek, online, k tisku, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Racek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s rackem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, zvýrazňovače, olejové pastely, tužky nebo také fixy. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku racek lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s rackem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například pastelové tužky, zvýrazňovače nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmenka, druhy jídel a pochopitelně i racek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, druhy ptáků anebo druhy sportů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Astroboy, Simpsonovi, Locika a Tučňáci z Madagaskaru. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, astronaut, astronaut, drak nebo též raketa. Věříme, že se vám obrázek racku bude líbit.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů