Nejoblíbenější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Obrázek s elfem k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka racek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem racek k vybarvení pro nejmenší děti. Racek je pták, které potkáte většinou u vody - u moře nebo u řek. Omalovánka racek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Racek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Racek - A5            Omalovánka - Racek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Racek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, obrázek, online, Racek, pro děti, Ptáci, k vybarvení, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Racek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s rackem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskové tužky, grafitové tužky, propisovací tužky a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku velmi mnoho. Obrázek racek lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s rackem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, voskové tužky nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, lidské profese, rostliny a pochopitelně i racek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, písmenka případně druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Pan Včelka, panenka Winx, Lion King, Tarzan a Flintstoneovi. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, auto, liška, hasiči nebo miminko. Věříme, že se vám obrázek racku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů