Doporučené


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka racek k vytištění pro děti

Omalovánka s názvem racek ke kreslení pro chlapce. Racek je pták, které potkáte většinou u vody - u moře nebo u řek. Omalovánka racek je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Racek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Racek - A5            Omalovánka - Racek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Racek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: online, vymalovánky, domalovánky, k vybarvení, pro děti, zdarma, obrázek, dětské obrázky, Racek, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, obrázky, omalovánky, Ptáci

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Racek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s rackem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, propisovací tužky, fixky, akrylové barvy a nebo umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro holčičky vskutku velmi mnoho. Omalovánku racek lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s rackem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, oči dětí případně čas. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskovky, propisovací tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, různé kytky, kytky a pochopitelně i racek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, různé sporty anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Rumcajs, Ninjago, Hello Kitty, Bezzubka případně Ratatouille. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: netopýr, lokomotiva, auta, čert či astronaut. Nechť omalovánka s rackem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Hledat slovo


Ads


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů