Nejvyhledávanější


Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka racek k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná racek k omalování pro malé ratolesti. Racek je pták, které potkáte většinou u vody - u moře nebo u řek. Omalovánka racek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Racek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Racek - A5            Omalovánka - Racek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Racek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, Racek, obrázky, zdarma, k tisku, online, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, pro děti, Ptáci

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Racek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s rackem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako grafitové tužky, olejové pastely, akrylové barvy, vodové barvy a uhlíky. Malovacích potřeb je pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Obrázek racek lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s rackem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například grafitové tužky, olejové pastely či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, pohádkové postavy, lidské profese a pochopitelně i racek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, jednotlivé druhy rostlin případně zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Scooby Doo, Blesk McQueen, Shimmer a Shine, Princezna a žabák a Hannah Montana. Je ale složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: piráti, princezna a princ, slon, Santa Klaus nebo také liška. Ať omalovánka racek přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů