Výběr obrázků


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka racek k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná racek k obarvení pro ženy. Racek je pták, které potkáte většinou u vody - u moře nebo u řek. Omalovánka racek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Racek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Racek - A5            Omalovánka - Racek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Racek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázek, omalovánky, dětské obrázky, k vytištění, pro děti, Ptáci, Racek, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, domalovánky, k tisku, vymalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Racek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s rackem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, grafitové tužky, umělecké tužky, fixy anebo křídy. Pomůcek na malování je pro školáky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku racek lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s rackem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, grafitové tužky nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy rostlin, druhy jídel a pochopitelně i racek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, zaměstnání a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Fortnite, Gumídci, Harley Quinn, Teletubbies a Asterix a Obelix. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, princezna a princ, hasiči, raketa nebo plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou racku.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů