Nejlepší


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zářivka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem zářivka k vybarvování pro předškolní děti. Omalovánka zářivka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zářivka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zářivka - A5            Omalovánka - Zářivka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zářivka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, k vytisknutí, zdarma, Ostatní, online, k vytištění, obrázky, dětské obrázky, zadarmo, k vybarvení, obrázek, ke stáhnutí, omalovánky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zářivka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s zářivkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, fixy, pastelky, umělecké tužky případně zvýrazňovače. Možností je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku zářivka lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s zářivkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskovky, fixy a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, druhy jídel, písmena a pochopitelně i zářivku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, zaměstnání lidí či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Bambi, Frozen, Panenka Barbie, Bob a Bobek a Harry Potter. Je ale problematické je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které na našich stránkách máme k uložení jsou: netopýr, traktor, pes, auta a nebo princezna. Ať omalovánka zářivka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů