Nejlepší


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka zářivka zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená zářivka k obarvování pro děti. Omalovánka zářivka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zářivka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zářivka - A5            Omalovánka - Zářivka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zářivka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, online, pro děti, zdarma, k tisku, Zářivka, k vytištění, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, Ostatní

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zářivka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s zářivkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, pastelové tužky, křídy, voskovky a olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku zářivka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s zářivkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, pastelové tužky nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, rostliny, jídla a pochopitelně i zářivku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, zvířata případně čísla. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Paw patrol, Lví král, Včelka Mája, My little pony a Tlapková patrola. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, lokomotiva, čert, Popeláři či lokomotiva s vagónky. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou zářivky.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů