Nejoblíbenější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka zářivka zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem zářivka k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka zářivka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Zářivka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Zářivka - A5            Omalovánka - Zářivka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zářivka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, online, Zářivka, obrázky, zdarma, obrázek, Ostatní, k tisku, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zářivka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s zářivkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskovky, uhly, tužky případně uhlíky. Malovacích potřeb je pro holku i kluka k dispozici pestrá škála. Obrázek zářivka lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s zářivkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří peníze, elektřinu a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. grafitové tužky, voskovky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, zaměstnání a pochopitelně i zářivku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, zvířátka nebo také kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Zootropolis, Mašinka Tomáš, Locika, Simpsonovi a Ninjago. Je ale problematické je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, kočka, mašinka, astronaut nebo též lokomotiva. Ať omalovánka zářivka přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů