Top šest


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Člověk - obrázek, omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka zářivka k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná zářivka k obarvování pro dívky. Omalovánka zářivka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zářivka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zářivka - A5            Omalovánka - Zářivka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zářivka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánka, omalovánky, vymalovánky, Zářivka, k tisku, online, dětské obrázky, ke stažení, pro děti, obrázky, zadarmo, k vytištění, k vytisknutí, Ostatní

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zářivka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s zářivkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, křídy, olejové pastely, akrylové barvy nebo též pera. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Obrázek zářivka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s zářivkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba fixy, křídy a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy automobilů, čísla a pochopitelně i zářivku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí či jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Teletubbies, Kim Possible, Trollové, Action man a Ice Age. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna, houby, astronaut, raketa anebo Santa Klaus. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka zářivky bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů