Nejoblíbenější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Omalovánka zářivka zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod jménem zářivka k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka zářivka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zářivka - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Zářivka - A5            Omalovánka - Zářivka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zářivka patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k tisku, Zářivka, k vytištění, obrázky, zdarma, obrázek, k vytisknutí, online, k vybarvení, pro děti, ke stažení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Zářivka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s zářivkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, propisovací tužky, zvýrazňovače, tužky a umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici ohromující množství. Omalovánku zářivka lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s zářivkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelky, propisovací tužky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, rostliny, postavy z pohádek a pochopitelně i zářivku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, různá zvířátka nebo také různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy pes Pluto, Tlapková patrola, Shimmer a Shine, Shrek případně Trollové. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro maminky které tady máme k uložení jsou: hasiči, kočka, astronaut, princezna a princ anebo raketa. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou zářivka.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů