Nejlepší


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka harmonikářka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem harmonikářka k omalování pro starší děti. Omalovánka harmonikářka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Harmonikářka - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Harmonikářka - A5            Omalovánka - Harmonikářka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonikářka patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: zadarmo, dětské obrázky, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, pro děti, k vybarvení, obrázek, omalovánka, vymalovánky, domalovánky, k vytisknutí, obrázky, omalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Harmonikářka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s harmonikářkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tempery, voskovky, vodové barvy, zvýrazňovače nebo také fixky. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku harmonikářka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s harmonikářkou má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, čas nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. tempery, voskovky a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, kytky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i harmonikářku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, různé sporty anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Scooby Doo, My little pony, Spiderman, Bratz panenky nebo Tom a Jerry. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, loď, netopýr, princezna a princ nebo též plachetnice. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem harmonikářka.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů