Top obrázky


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Čičinka - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka harmonikářka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem harmonikářka k obarvení pro maminky. Omalovánka harmonikářka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Harmonikářka - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Harmonikářka - A5            Omalovánka - Harmonikářka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonikářka patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: zadarmo, online, ke stažení, dětské obrázky, vymalovánky, k vytištění, obrázky, Hudba, pro děti, ke stáhnutí, domalovánky, k vytisknutí, omalovánky, zdarma

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Harmonikářka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s harmonikářkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, vodové barvy, uhly, pastelové tužky a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici široká škála. Omalovánku harmonikářka lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s harmonikářkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peníze nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. propisovací tužky, vodové barvy a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, zaměstnání lidí, druhy sportů a pochopitelně i harmonikářku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, druhy ptáků či rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Among Us, Dumbo, Avengers, Mašinka Tomáš nebo též Rexík. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: raketa, astronaut, koně, slon nebo také pes. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem harmonikářka.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů