Top pět


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka harmonikářka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná harmonikářka ke kreslení pro starší děti. Omalovánka harmonikářka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Harmonikářka - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Harmonikářka - A5            Omalovánka - Harmonikářka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Harmonikářka patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: domalovánky, k tisku, online, k vybarvení, omalovánka, k vytištění, pro děti, Harmonikářka, obrázek, zadarmo, obrázky, elektronické omalovánky, omalovánky, vymalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Harmonikářka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s harmonikářkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, vodové barvy, tempery, křídy či pastelové tužky. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka vskutku mnoho. Omalovánku harmonikářka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s harmonikářkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, zrak dětí a čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, vodové barvy nebo též tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různé sporty, různé kytky a pochopitelně i harmonikářku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů případně postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Bob a Bobek, Gumídci, Království lesních strážců, Zootropolis a Pinocchio. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stažení jsou: kočka, princezna, hasiči, auta nebo také astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou harmonikářka.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů