Nej omalovánky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek chlapce k vytisknutí

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka poušť k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem poušť k obarvení pro malá děcka. Omalovánka poušť je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Poušť - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Poušť - A5            Omalovánka - Poušť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Poušť patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: vymalovánky, k vytištění, domalovánky, zdarma, obrázek, elektronické omalovánky, k vytisknutí, Ostatní, dětské obrázky, zadarmo, ke stažení, Poušť, k vybarvení, omalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Poušť k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s pouští je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, propisovací tužky, fixky, uhly případně voskové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro maminky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku poušť lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s pouští má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač a čas. Omalovánky nejsou pro maminky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. uhlíky, propisovací tužky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy ptáků, sporty a pochopitelně i poušť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, písmena nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Křemílek a Vochomůrka, Superčarodějnice, Ben 10, Jonas Brothers a Pocahontas. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stažení jsou: princezna, pes, Popeláři, auto anebo loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou pouště.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů