Top obrázky


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka poušť k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem poušť k obarvení pro holčičky. Omalovánka poušť je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Poušť - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Poušť - A5            Omalovánka - Poušť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Poušť patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, pro děti, k vytištění, online, k vytisknutí, Ostatní, k vybarvení, ke stažení, Poušť, obrázek, obrázky, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Poušť k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s pouští je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, uhly, vodové barvy, pastelky či fixy. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku poušť lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s pouští má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, dětské oči případně počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskové tužky, uhly nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, čísla, zaměstnání lidí a pochopitelně i poušť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, druhy automobilů a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Angry birds, Popelka, Tom a Jerry, Lego příběh případně Indiana Jones. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro puberťáky které zde máme ke stažení jsou: loď, astronaut, plachetnice, slon a astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou poušť.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů