Výběr omalovánek


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka poušť k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem poušť k vybarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka poušť je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Poušť - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Poušť - A5            Omalovánka - Poušť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Poušť patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, k vytištění, online, Poušť, k vybarvení, Ostatní, obrázky, obrázek, pro děti, k vytisknutí, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Poušť k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s pouští je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na kvalitnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, uhly, olejové pastely, voskové tužky či akrylové barvy. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Omalovánku poušť lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s pouští má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. křídy, uhly nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, jídla, různá zvířátka a pochopitelně i poušť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí a nebo písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Shrek, Lego příběh, Marvel Rocket, Popelka a Frozen. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: čert, slon, dinosauři, pes nebo draci. Věříme, že se vám obrázek pouště bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů