Výběr obrázků


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka poušť k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná poušť k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka poušť je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Poušť - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Poušť - A5            Omalovánka - Poušť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Poušť patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, k vybarvení, zdarma, Ostatní, k vytištění, Poušť, k tisku, pro děti, obrázek, obrázky, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Poušť k vytištění pro děti

Omalovánka s pouští je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, akrylové barvy, umělecké tužky, temperové barvy a pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici celá škála. Obrázek poušť lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s pouští má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, dětské oči či čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, akrylové barvy anebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, různé sporty, druhy ptáků a pochopitelně i poušť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, lidské profese případně písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Bořek stavitel, Alf, Pinocchio, Furby či Avengers. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: draci, čert, princezna, auto a auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s pouští líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů