Nej pět


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka poušť k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná poušť k vybarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka poušť je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Poušť - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Poušť - A5            Omalovánka - Poušť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Poušť patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, Poušť, zdarma, obrázek, obrázky, k vytištění, pro děti, k tisku, Ostatní, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Poušť k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s pouští je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, voskové tužky, zvýrazňovače či tempery. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku poušť lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s pouští má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří zrak dětí, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například voskovky, pastelové tužky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy ptáků, různá zvířátka, druhy sportů a pochopitelně i poušť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, různé kytky nebo též písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Avatar, Princezna a žabák, Locika, Fortnite a Power Strangers. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: liška, psi, auto, piráti a draci. Věříme, že se vám obrázek pouště bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů