Nejhledanější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka poušť k vytisknutí

Omalovánka se jménem poušť k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka poušť je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Poušť - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Poušť - A5            Omalovánka - Poušť - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Poušť patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, k tisku, k vybarvení, Ostatní, ke stažení, k vytisknutí, k vytištění, Poušť, online, pro děti, zdarma, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Poušť k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s pouští je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - tempery, akrylové barvy, uhly, voskovky a nebo grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku poušť lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s pouští má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba tempery, akrylové barvy nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, různá zvířátka, různé kytky a pochopitelně i poušť :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, písmenka případně kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Furby, Angelína balerína, Superčarodějnice, Monster High a Požárník Sam. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stažení jsou: draci, čert, vláček, loď nebo též princezna. Ať omalovánka poušť přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů