Nejstahovanější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka automobil zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk označená automobil k vybarvení pro kluky. Omalovánka automobil je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Automobil - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Automobil - A5            Omalovánka - Automobil - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Automobil patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, zadarmo, obrázek, vymalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, domalovánky, k tisku, obrázky, pro děti, Automobil, online, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Automobil k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s automobilem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, křídy, fixky, temperové barvy případně vodové barvy. Možností je dnes pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Obrázek automobil lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s automobilem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, peníze nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba propisovací tužky, křídy či fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání, druhy sportů a pochopitelně i automobil :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zaměstnání lidí anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Kamarád Timmy, Paw patrol, Na vlásku, Marvel Rocket nebo též Panenka Barbie. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: slon, princezna, Santa Klaus, miminko a Popeláři. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku automobil.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů