Nejoblíbenější


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka automobil k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná automobil k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka automobil je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Automobil - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Automobil - A5            Omalovánka - Automobil - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Automobil patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, k tisku, obrázek, pro děti, obrázky, k vybarvení, Automobil, k vytisknutí, online, ke stažení, Auta

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Automobil k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s automobilem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pastelové tužky, uhlíky, olejové pastely nebo propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro menší i větší děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku automobil lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s automobilem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří peníze, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, pastelové tužky nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířata, jednotlivá zvířata a pochopitelně i automobil :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, zvířátka anebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Včelka Mája, Paw patrol, Aladin, Jak vycvičit draka a Harley Quinn. Je ale velmi náročné je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, draci, sněhulák a raketa. Ať omalovánka automobil přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů