Nej obrázky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka automobil k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem automobil ke kreslení pro ženy. Omalovánka automobil je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Automobil - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Automobil - A5            Omalovánka - Automobil - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Automobil patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, dětské obrázky, Auta, vymalovánky, elektronické omalovánky, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, omalovánky, online, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Automobil k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s automobilem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, tužky, olejové pastely, pastelky a fixy. Pomůcek na malování je pro dospělé k dispozici celá škála. Omalovánku automobil lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s automobilem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro dospělé jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například vodové barvy, tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky, zaměstnání a pochopitelně i automobil :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, lidské profese případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Sněhurka, Minecraft, Angry birds, Lví hlídka a Hulk. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které tu máme ke stáhnutí jsou: draci, drak, lokomotiva s vagónky, auta anebo Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s automobilem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů