Nej pět


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka automobil k vytisknutí

Dětská omalovánka pojmenovaná automobil k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka automobil je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Automobil - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Automobil - A5            Omalovánka - Automobil - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Automobil patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, zdarma, k vytištění, Auta, ke stažení, Automobil, online, k vytisknutí, pro děti, k tisku, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Automobil k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s automobilem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, vodové barvy, fixy, olejové pastely a uhly. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici pestrá škála. Omalovánku automobil lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s automobilem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, oči dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba tužky, vodové barvy případně fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, druhy ptáků, hudební nástroje a pochopitelně i automobil :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, pohádkové postavy či různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Doba ledová, Peter Pan, Indiana Jones, Ninjago anebo Simpsonovi. Ty tu však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, netopýr, auto, slon nebo též dinosauři. Věříme, že se vám obrázek automobilu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů