Nejlepší


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka automobil k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem automobil k vybarvení pro naše milé prcky. Omalovánka automobil je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Automobil - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Automobil - A5            Omalovánka - Automobil - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Automobil patří do kategorie Auta

Klíčová slova: online, obrázky, obrázek, ke stažení, Auta, Automobil, k vytištění, zdarma, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Automobil k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s automobilem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, propisovací tužky, temperové barvy, zvýrazňovače a nebo fixky. Výtvarných potřeb je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku automobil lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s automobilem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, propisovací tužky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířata, květiny, zvířátka a pochopitelně i automobil :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, různé sporty nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Power Strangers, Angelína balerína, Pošťák Pat a Lion King. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stažení jsou: hasiči, auta, raketa, vláček nebo také netopýr. Věříme, že se vám obrázek automobilu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů