Nej omalovánky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka automobil k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem automobil ke kreslení pro malé děti. Omalovánka automobil je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Automobil - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Automobil - A5            Omalovánka - Automobil - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Automobil patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, k vybarvení, zdarma, obrázek, k vytisknutí, online, obrázky, Auta, pro děti, k tisku, Automobil

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Automobil k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s automobilem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, fixy, pastelky, olejové pastely a voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé i větší děti k dispozici široká škála. Obrázek automobil lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s automobilem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektrickou energii nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba uhlíky, fixy a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, písmena, sporty a pochopitelně i automobil :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, pohádkové postavy a hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Včelka Mája, Kamarád Timmy, Na vlásku, pes Pluto nebo také Pan Včelka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: netopýr, draci, princezna, astronaut či Santa Klaus. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka automobilu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů