Nejoblíbenější


Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Omalovánka automobil k tisku, vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem automobil k obarvování pro učitelky. Omalovánka automobil je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Automobil - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Automobil - A5            Omalovánka - Automobil - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Automobil patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázek, obrázky, omalovánky, k tisku, k vytištění, zadarmo, k vybarvení, omalovánka, domalovánky, vymalovánky, ke stáhnutí, Auta, online, Automobil

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Automobil k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s automobilem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, uhly, fixky a křídy. Pomůcek na malování je pro chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku automobil lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s automobilem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektrickou energii a oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, voskové tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, dopravní prostředky, jednotlivá zvířata a pochopitelně i automobil :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, druhy jídel nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Superčarodějnice, Toy Story, Tarzan, Simpsonovi a Spongebob. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auta, dinosauři, plachetnice, astronaut a lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s automobilem.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů