Doporučujeme


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka automobil k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem automobil k vybarvení pro děti. Omalovánka automobil je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Automobil - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Automobil - A5            Omalovánka - Automobil - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Automobil patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, ke stažení, Automobil, online, pro děti, obrázek, zdarma, Auta, obrázky, k vybarvení, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Automobil k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s automobilem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako tužky, olejové pastely, pastelky, akrylové barvy anebo vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici nepřeberné množství. Obrázek automobil lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s automobilem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, dětské oči a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (kupř. tužky, olejové pastely nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin, hudební nástroje a pochopitelně i automobil :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí či písmenka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Rumcajs, Spongebob, Krteček, Kačer Donald a nebo Spiderman. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: plachetnice, loď, astronaut, princezna a princ a auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem automobil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů