Nejhledanější


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka automobil k vytisknutí

Omalovánka označená automobil k obarvování pro holčičky. Omalovánka automobil je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Automobil - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Automobil - A5            Omalovánka - Automobil - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Automobil patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, omalovánka, dětské obrázky, k tisku, zdarma, pro děti, elektronické omalovánky, obrázek, Auta, vymalovánky, obrázky, ke stáhnutí, k vytisknutí, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Automobil k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s automobilem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, umělecké tužky, temperové barvy, uhly a pera. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici pestrá škála. Obrázek automobil lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s automobilem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, elektřinu či peníze. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, umělecké tužky a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, jednotlivá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i automobil :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, zaměstnání lidí a písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Lví hlídka, Littlest Pet Shop, Rio či Bob a Bobek. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, koně, princezna a princ, slon a nebo houby. Ať si vaše dítko užije malování automobilu.


Najít slovo


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů