Doporučujeme


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka automobil k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění označená automobil k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka automobil je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Automobil - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Automobil - A5            Omalovánka - Automobil - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Automobil patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, Auta, Automobil, k tisku, ke stažení, obrázky, k vytisknutí, online, k vybarvení, zdarma, obrázek, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Automobil k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s automobilem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskovky, temperové barvy, umělecké tužky, akrylové barvy a pastelové tužky. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Obrázek automobil lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s automobilem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, čas nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. voskovky, temperové barvy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivá zvířata, zvířátka a pochopitelně i automobil :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Lego příběh, Popelka, Shrek, Gormiti nebo také Pinocchio. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, auto, sněhulák, astronaut nebo též liška. Ať si vaše dítko užije malování automobilu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů