Nejhledanější


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka automobil k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší pojmenovaná automobil k vybarvení pro kluky. Omalovánka automobil je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Automobil - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Automobil - A5            Omalovánka - Automobil - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Automobil patří do kategorie Auta

Klíčová slova: ke stažení, k tisku, obrázky, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, pro děti, obrázek, online, Auta, k vybarvení, Automobil

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Automobil k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s automobilem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, pera, pastelové tužky, křídy nebo také fixky. Malovacích potřeb je pro puberťáky k dispozici ohromující množství. Obrázek automobil lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s automobilem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peněženku anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro puberťáky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například vodové barvy, pera nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, sporty, zvířata a pochopitelně i automobil :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, květiny a kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Tlapková patrola, Hledá se Nemo, Harley Quinn, Bugs Bunny anebo Superčarodějnice. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stáhnutí jsou: astronaut, houby, auta, dinosauři nebo psi. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s automobilem líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů