Nejstahovanější


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka automobil k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem automobil k obarvování pro malé caparty. Omalovánka automobil je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Automobil - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Automobil - A5            Omalovánka - Automobil - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Automobil patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, obrázek, online, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, ke stažení, Auta, obrázky, Automobil

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Automobil k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s automobilem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, temperové barvy, uhlíky, tempery a fixy. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek automobil lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s automobilem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, čas či oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například voskové tužky, temperové barvy nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i automobil :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, dopravní prostředky nebo také zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Kačer Donald, Bakugan, Popelka, Hannah Montana či Fifi z Květíkova. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme k uložení jsou: princezna, loď, slon, čert a mašinka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku automobil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů