Top omalovánky


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmická stanice zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem kosmická stanice k obarvování pro kluky. Omalovánka kosmická stanice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická stanice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická stanice - A5            Omalovánka - Kosmická stanice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická stanice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vybarvení, k vytištění, zdarma, pro děti, Kosmická stanice, Vesmír, obrázky, k vytisknutí, online, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kosmická stanice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s kosmickou stanicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelové tužky, pastelky, vodové barvy nebo uhly. Výtvarných potřeb je pro předškolní děti opravdu mnoho. Omalovánku kosmická stanice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s kosmickou stanicí má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například grafitové tužky, pastelové tužky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, rostliny, druhy ptáků a pochopitelně i kosmickou stanici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, zvířata nebo též zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy IronMan, Medvídek Pú, Brawl stars, Kniha džunglí a Mickey mouse. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, astronaut, Popeláři, princezna a nebo čert. Ať si vaše dítě užije omalovánku kosmické stanice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů