Nejlepší


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmická stanice k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem kosmická stanice k obarvení pro ženy. Omalovánka kosmická stanice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická stanice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická stanice - A5            Omalovánka - Kosmická stanice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická stanice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Kosmická stanice, zdarma, k vybarvení, omalovánka, dětské obrázky, online, pro děti, obrázek, obrázky, Vesmír, ke stáhnutí, omalovánky, k vytisknutí, zadarmo

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kosmická stanice k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kosmickou stanicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Safari, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, akrylové barvy, křídy, tužky nebo také grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro chlapce k dispozici dlouhá řada. Obrázek kosmická stanice lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kosmickou stanicí má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří počítač, peníze anebo čas. Omalovánky nejsou pro chlapce jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba tempery, akrylové barvy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířátka, jednotlivá zvířata, zaměstnání lidí a pochopitelně i kosmickou stanici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, zaměstnání nebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Doba ledová, Angry birds, Aladin, Budulínek anebo Mimoni. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro učitelky které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, hasiči, raketa, Popeláři a miminko. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kosmická stanice.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů