Výběr omalovánek


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Ledňák obrovský - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kosmická stanice k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná kosmická stanice k obarvování pro starší děti. Omalovánka kosmická stanice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická stanice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická stanice - A5            Omalovánka - Kosmická stanice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická stanice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázek, zdarma, ke stažení, zadarmo, k tisku, dětské obrázky, k vybarvení, k vytištění, obrázky, Vesmír, online, ke stáhnutí, pro děti, omalovánka

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kosmická stanice k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s kosmickou stanicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, zvýrazňovače, propisovací tužky, akrylové barvy nebo pera. Kreslících potřeb je dnes pro větší děti k dispozici široká škála. Obrázek kosmická stanice lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kosmickou stanicí má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro větší děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, zvýrazňovače a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek a pochopitelně i kosmickou stanici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, sporty a nebo různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Angelína balerína, Požárník Sam, Anime, Kamarád Timmy nebo také Avengers. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: astronaut, slon, piráti, princezna a princ či houby. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka kosmické stanice bude líbit.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů