Top obrázky


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmická stanice zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší nazvaná kosmická stanice k omalování pro školáky. Omalovánka kosmická stanice je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kosmická stanice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kosmická stanice - A5            Omalovánka - Kosmická stanice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická stanice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, Vesmír, Kosmická stanice, k tisku, k vytištění, ke stažení, online, k vybarvení, obrázky, obrázek, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kosmická stanice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kosmickou stanicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, uhly, vodové barvy, akrylové barvy a umělecké tužky. Možností je pro dívky i chlapce k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku kosmická stanice lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s kosmickou stanicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peněženku, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například pastelové tužky, uhly nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířata, zvířata a pochopitelně i kosmickou stanici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, různé kytky případně jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Bob a Bobek, Teletubbies, Kačer Donald, Astroboy a Superčarodějnice. Je ale hodně nákladné je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: raketa, drak, liška, slon nebo též miminko. Nechť vám omalovánka s kosmickou stanicí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů