Nejstahovanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmická stanice zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem kosmická stanice ke kreslení pro malé děti. Omalovánka kosmická stanice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická stanice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická stanice - A5            Omalovánka - Kosmická stanice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická stanice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, k vytisknutí, k vytištění, online, ke stažení, k vybarvení, obrázek, Vesmír, zdarma, pro děti, Kosmická stanice, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kosmická stanice k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kosmickou stanicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, voskové tužky, tempery či propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek kosmická stanice lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kosmickou stanicí má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří počítač, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například akrylové barvy, uhly případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, různé kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i kosmickou stanici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin nebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy IronMan, Angry birds, Mašinka Tomáš, Duhová nevěsta a Včelka Mája. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva, drak, netopýr, astronaut a nebo princezna. Ať si vaše dítě užije obrázek kosmické stanice.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů