Nej obrázky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kosmická stanice zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku nazvaná kosmická stanice k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka kosmická stanice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická stanice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická stanice - A5            Omalovánka - Kosmická stanice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická stanice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k tisku, online, Kosmická stanice, obrázky, obrázek, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, Vesmír, k vytištění, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kosmická stanice k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s kosmickou stanicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, umělecké tužky, uhlíky, temperové barvy či olejové pastely. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici ohromující množství. Omalovánku kosmická stanice lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kosmickou stanicí má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelové tužky, umělecké tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba kytky, čísla, sporty a pochopitelně i kosmickou stanici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, písmena případně jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Království lesních strážců, Superman, Bezzubka, Méďa Béďa nebo také Požárník Sam. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna, pes, traktor, auta a miminko. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka kosmické stanice bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů