Top obrázky


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kosmická stanice zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem kosmická stanice k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka kosmická stanice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická stanice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kosmická stanice - A5            Omalovánka - Kosmická stanice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická stanice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Vesmír, ke stažení, pro děti, obrázky, obrázek, zdarma, Kosmická stanice, k vybarvení, k vytištění, k tisku

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Kosmická stanice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s kosmickou stanicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K omalování následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, fixky, voskovky, pera nebo také křídy. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kosmická stanice lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s kosmickou stanicí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči anebo čas. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například voskové tužky, fixky a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, druhy automobilů, sporty a pochopitelně i kosmickou stanici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, druhy ptáků a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Astroboy, Princezna Leonora, Bratz panenky, Fortnite anebo Bakugan. Ty zde ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stažení jsou: piráti, traktor, princezna, pes případně sněhulák. Nechť vám omalovánka s kosmickou stanicí přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů