Top pět


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kosmická stanice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem kosmická stanice k vybarvení pro naše milé prcky. Omalovánka kosmická stanice je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická stanice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická stanice - A5            Omalovánka - Kosmická stanice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická stanice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, Vesmír, k vytištění, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, online, Kosmická stanice, pro děti, k tisku, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kosmická stanice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kosmickou stanicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskové tužky, vodové barvy, fixy, pastelové tužky či akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici vskutku hodně. Obrázek kosmická stanice lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kosmickou stanicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří elektřinu, čas a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. voskové tužky, vodové barvy nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, postavy z pohádek, druhy ptáků a pochopitelně i kosmickou stanici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, jednotlivé druhy rostlin a druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Požárník Sam, Ledové království, Spiderman, Bugs Bunny a Rumcajs. Ty tady však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: slon, hasiči, pes, mašinka a nebo Santa Klaus. Užijte si omalovánku kosmické stanice, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů