Nej omalovánky


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek štěněte

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka kosmická stanice zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem kosmická stanice k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka kosmická stanice je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kosmická stanice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kosmická stanice - A5            Omalovánka - Kosmická stanice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická stanice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: obrázky, Kosmická stanice, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, obrázek, k vybarvení, ke stažení, Vesmír, online, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kosmická stanice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kosmickou stanicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhly, zvýrazňovače, akrylové barvy, pastelky a propisovací tužky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Obrázek kosmická stanice lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kosmickou stanicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, počítač nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. uhly, zvýrazňovače a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i kosmickou stanici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, pohádkové postavy či různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Locika, Hot Wheels, Blesk McQueen, Lego nebo Myška Minie. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, loď, netopýr, houby a psi. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou kosmické stanice.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů