Top omalovánky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka kosmická stanice zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná kosmická stanice ke kreslení pro naše ratolesti. Omalovánka kosmická stanice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kosmická stanice - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Kosmická stanice - A5            Omalovánka - Kosmická stanice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kosmická stanice patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, ke stažení, Kosmická stanice, obrázek, Vesmír, online, k tisku, pro děti, zdarma, k vytisknutí, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kosmická stanice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s kosmickou stanicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, zvýrazňovače, pastelky, fixy nebo též grafitové tužky. Možností je dnes pro ratolesti vskutku mnoho. Obrázek kosmická stanice lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s kosmickou stanicí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, peníze nebo také počítač. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba temperové barvy, zvýrazňovače nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i kosmickou stanici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, různá zvířata anebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Sněhurka, Duhová nevěsta, Plants vs. Zombies, Indiana Jones nebo také Tom a Jerry. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: piráti, hasiči, kočka, čert či vláček. Ať si vaše dítě užije omalovánku kosmické stanice.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů