Doporučujeme


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pramice k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění nazvaná pramice k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka pramice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pramice - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Pramice - A5            Omalovánka - Pramice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pramice patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, online, pro děti, k tisku, zdarma, obrázky, k vytištění, k vybarvení, Dopravní prostředky, ke stažení, Pramice, k vytisknutí

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Pramice k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s pramicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, vodové barvy, pera, voskové tužky a zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku pramice lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pramicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. fixy, vodové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, kytky, sporty a pochopitelně i pramici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy jídel, jednotlivá zvířata a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Popelka, Flintstoneovi, Pan Včelka, Anna a Elsa a panenka Winx. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: drak, slon, pes, princezna nebo auta. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou pramice.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů