Top šest


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pramice k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem pramice k obarvování pro dospělé. Omalovánka pramice je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pramice - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pramice - A5            Omalovánka - Pramice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pramice patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, k vytisknutí, ke stažení, omalovánka, vymalovánky, elektronické omalovánky, online, zadarmo, obrázek, obrázky, Pramice, dětské obrázky, k vytištění, k tisku

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Pramice k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s pramicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - uhly, pastelové tužky, vodové barvy, voskové tužky a propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce k dispozici dlouhá řada. Omalovánku pramice lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s pramicí má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapce jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. uhly, pastelové tužky a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i pramici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, pohádkové postavy a nebo zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Alf, Monster High, Atlantida: Tajemná říše, Hledá se Dory a Mašinka Tomáš. Je ale nákladné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, lokomotiva s vagónky, sněhulák, vláček anebo dinosauři. Ať vám omalovánka pramice přinese mnoho radosti.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů