Nej obrázky


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pramice k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem pramice ke kreslení pro děti. Omalovánka pramice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pramice - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pramice - A5            Omalovánka - Pramice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pramice patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, online, pro děti, zdarma, Pramice, k vybarvení, Dopravní prostředky, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, ke stažení, obrázek

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Pramice k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s pramicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, fixky, fixy, zvýrazňovače nebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku pramice lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s pramicí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, oči dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba voskovky, fixky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, lidské profese, dopravní prostředky a pochopitelně i pramici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, čísla a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Equestria Girls, Avengers, Gormiti, Pocahontas či Myška Minie. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti které tady máme k uložení jsou: sněhulák, mašinka, draci, auta a nebo hasiči. Nechť omalovánka s pramicí přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů