Výběr obrázků


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka pramice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem pramice k vybarvení pro malé děti. Omalovánka pramice je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pramice - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pramice - A5            Omalovánka - Pramice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pramice patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, k tisku, k vytištění, Pramice, Dopravní prostředky, k vybarvení, pro děti, obrázky, online, zdarma, ke stažení, k vytisknutí

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Pramice k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s pramicí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, fixky, pera, pastelky a zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek pramice lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s pramicí má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. uhlíky, fixky nebo také pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, různá zvířátka, pohádkové postavy a pochopitelně i pramici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, dopravní prostředky případně jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Pinocchio, Brawl stars, Kung Fu Panda, Ledové království či Méďa Béďa. Je ale náročné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, lokomotiva, Popeláři, liška nebo též koně. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka pramice bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů