Nej pět


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka pramice k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem pramice k obarvení pro seniory. Omalovánka pramice je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pramice - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Pramice - A5            Omalovánka - Pramice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pramice patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, omalovánky, k vytisknutí, pro děti, domalovánky, Pramice, omalovánka, ke stáhnutí, k vybarvení, obrázky, vymalovánky, dětské obrázky, online, k vytištění

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek k vybarvení Pramice k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s pramicí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdší a silnější papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, křídy, propisovací tužky, tempery anebo umělecké tužky. Možností je dnes pro větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku pramice lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pramicí má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří peněženku, zrak dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro větší děti jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. pera, křídy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, zaměstnání, dopravní prostředky a pochopitelně i pramici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, zvířata nebo také lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Trollové, Ratatouille, Madagaskar, Pocahontas nebo též Marvel Rocket. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, Santa Klaus, sněhulák, raketa a auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pramice.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů