Nejhledanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dívka se psem k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem dívka se psem k omalování pro nejmenší děti. Mladá slečna - dívka - se svým čtyřnohým přítelem. Omalovánka dívka se psem je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka se psem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dívka se psem - A5            Omalovánka - Dívka se psem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka se psem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytištění, Lidé, online, obrázek, ke stažení, Dívka se psem, k tisku, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka se psem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dívkou se psem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako propisovací tužky, grafitové tužky, voskové tužky, křídy nebo také vodové barvy. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Obrázek dívka se psem lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dívkou se psem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. propisovací tužky, grafitové tužky či voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i dívku se psem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, postavy z pohádek případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Ledové království, Bořek stavitel, Lego příběh a Včelka Mája. Je ale náročné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: princezna, pes, raketa, mašinka nebo plachetnice. Ať vám omalovánka dívka se psem přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů