Nej obrázky


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dívka se psem k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná dívka se psem ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Mladá slečna - dívka - se svým čtyřnohým přítelem. Omalovánka dívka se psem je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka se psem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dívka se psem - A5            Omalovánka - Dívka se psem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka se psem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, online, zdarma, obrázek, k vybarvení, Dívka se psem, Lidé, obrázky, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dívka se psem k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s dívkou se psem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelky, voskové tužky, uhly, zvýrazňovače a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici široká škála. Omalovánku dívka se psem lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s dívkou se psem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, dětské oči anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, voskové tužky případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, písmenka, různá zvířátka a pochopitelně i dívku se psem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Aladin, Kačer Donald, Sněhurka, Locika anebo Astroboy. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: raketa, čert, vláček, lokomotiva nebo též pes. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dívka se psem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů