Nejstahovanější


Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka budovy k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dívka se psem k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem dívka se psem k vybarvování pro prcky. Mladá slečna - dívka - se svým čtyřnohým přítelem. Omalovánka dívka se psem je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka se psem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Dívka se psem - A5            Omalovánka - Dívka se psem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka se psem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: omalovánka, ke stáhnutí, pro děti, dětské obrázky, vymalovánky, Dívka se psem, obrázek, k vybarvení, Lidé, k vytištění, omalovánky, k tisku, zadarmo, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka se psem k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s dívkou se psem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tempery, pera, akrylové barvy či voskovky. Malovacích potřeb je pro větší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek dívka se psem lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dívkou se psem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, tempery a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé kytky, čísla a pochopitelně i dívku se psem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmenka a zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Shrek, Anna a Elsa, Ferda mravenec, Jonas Brothers nebo také Tarzan. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, liška, houby, auta nebo též dinosauři. Věříme, že se vám obrázek dívky se psem bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů