Top omalovánky


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Apoštol Pavel - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka dívka se psem k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem dívka se psem k obarvování pro dívky. Mladá slečna - dívka - se svým čtyřnohým přítelem. Omalovánka dívka se psem je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dívka se psem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Dívka se psem - A5            Omalovánka - Dívka se psem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka se psem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, elektronické omalovánky, domalovánky, obrázek, k vytištění, Lidé, ke stažení, omalovánky, online, dětské obrázky, zadarmo, pro děti, vymalovánky, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka se psem k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dívkou se psem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - křídy, pera, uhly, zvýrazňovače a pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro chlapce k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dívka se psem lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s dívkou se psem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, elektřinu nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapce jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. křídy, pera nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, různá zvířata, zvířátka a pochopitelně i dívku se psem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Mickey mouse, Kouzelná beruška a černý kocour, Madagaskar, Minecraft nebo také Ferda mravenec. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme k uložení jsou: koně, netopýr, čert, loď či princezna a princ. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou dívka se psem.


Najít na webu


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů