Nej obrázky


Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka dívka se psem k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší s názvem dívka se psem k vybarvování pro holky i kluky. Mladá slečna - dívka - se svým čtyřnohým přítelem. Omalovánka dívka se psem je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dívka se psem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dívka se psem - A5            Omalovánka - Dívka se psem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka se psem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, k vytisknutí, obrázky, obrázek, ke stažení, Dívka se psem, k tisku, k vytištění, zdarma, pro děti, k vybarvení, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka se psem k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s dívkou se psem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako uhlíky, zvýrazňovače, vodové barvy, temperové barvy nebo umělecké tužky. Potřeb na malování je pro malé caparty fakt mnoho Obrázek dívka se psem lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dívkou se psem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, peníze případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. uhlíky, zvýrazňovače nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, různé sporty, kytky a pochopitelně i dívku se psem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel nebo též druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Harley Quinn, Monster High, Aladin, Astroboy případně Princezna Leonora. Je ale velmi složité je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, mašinka, koně, auta a slon. Ať omalovánka dívka se psem přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů