Top omalovánky


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dívka se psem k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem dívka se psem k omalování pro dospělé. Mladá slečna - dívka - se svým čtyřnohým přítelem. Omalovánka dívka se psem je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dívka se psem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dívka se psem - A5            Omalovánka - Dívka se psem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka se psem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, k vytisknutí, obrázek, obrázky, online, k tisku, zdarma, Lidé, Dívka se psem, k vybarvení, pro děti, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka se psem k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s dívkou se psem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisknutí na papír s větší gramáží. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, křídy, umělecké tužky, tempery a nebo temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory k dispozici široká škála. Omalovánku dívka se psem lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s dívkou se psem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro seniory jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, křídy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, květiny, druhy automobilů a pochopitelně i dívku se psem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, rostliny nebo též hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bambi, Equestria Girls, Paw patrol, Zvonilka nebo také Furby. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, auto, astronaut, drak či raketa. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem dívka se psem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů