Výběr obrázků


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dívka se psem zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění označená dívka se psem k omalování pro předškolní děti. Mladá slečna - dívka - se svým čtyřnohým přítelem. Omalovánka dívka se psem je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka se psem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dívka se psem - A5            Omalovánka - Dívka se psem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka se psem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: dětské obrázky, pro děti, k vytištění, zadarmo, Dívka se psem, elektronické omalovánky, obrázek, omalovánka, omalovánky, obrázky, k vytisknutí, k tisku, domalovánky, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka se psem k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s dívkou se psem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze následně zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, voskovky, vodové barvy, propisovací tužky a nebo pera. Pomůcek na malování je pro malé děti k dispozici široká škála. Omalovánku dívka se psem lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dívkou se psem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peníze, elektřinu a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, voskovky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, rostliny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i dívku se psem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, postavy z pohádek nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Rio, Harley Quinn, Teletubbies, Monster High a Shrek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, liška, koně, Santa Klaus a drak. Ať si vaše dítě užije obrázek dívky se psem.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů