Top obrázky


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek jukeboxu

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka dívka se psem k vytisknutí

Omalovánka uložená pod názvem dívka se psem ke kreslení pro malé caparty. Mladá slečna - dívka - se svým čtyřnohým přítelem. Omalovánka dívka se psem je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dívka se psem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dívka se psem - A5            Omalovánka - Dívka se psem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka se psem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Lidé, zdarma, obrázky, obrázek, online, pro děti, k tisku, ke stažení, Dívka se psem, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka se psem k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s dívkou se psem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, uhlíky, pastelky, pera nebo také temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku dívka se psem lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dívkou se psem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, elektrickou energii a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tempery, uhlíky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různá zvířátka, zaměstnání a pochopitelně i dívku se psem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, čísla či druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Mickey mouse, Kniha džunglí, Včelka Mája, Pinocchio a nebo Locika. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stažení jsou: čert, lokomotiva, Santa Klaus, pes anebo princezna. Nechť vám omalovánka s dívkou se psem přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů