Doporučené


Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dívka se psem k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí označená dívka se psem k obarvení pro malé caparty. Mladá slečna - dívka - se svým čtyřnohým přítelem. Omalovánka dívka se psem je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dívka se psem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Dívka se psem - A5            Omalovánka - Dívka se psem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka se psem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, Dívka se psem, obrázky, pro děti, Lidé, obrázek, k tisku, k vybarvení, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka se psem k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s dívkou se psem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tempery, propisovací tužky, křídy, zvýrazňovače či fixy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Obrázek dívka se psem lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s dívkou se psem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, propisovací tužky a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, různé sporty, zvířátka a pochopitelně i dívku se psem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, jednotlivá zvířata nebo také zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Rio, panenka Winx, Anna a Elsa, Kačer Donald anebo Avengers. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, hasiči, dinosauři, auta a vláček. Ať si vaše dítě užije obrázek dívky se psem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů