Nejlepší


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek raketoplánu

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dívka se psem k vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná dívka se psem ke kreslení pro děti. Mladá slečna - dívka - se svým čtyřnohým přítelem. Omalovánka dívka se psem je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka se psem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dívka se psem - A5            Omalovánka - Dívka se psem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka se psem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k vybarvení, online, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, obrázky, ke stažení, zdarma, k tisku, pro děti, Lidé, Dívka se psem

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka se psem k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s dívkou se psem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelové tužky, fixky, uhlíky nebo též olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici pestrá škála. Obrázek dívka se psem lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s dívkou se psem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří čas, elektřinu nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, pastelové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, rostliny, druhy ptáků a pochopitelně i dívku se psem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, jídla a různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Fortnite, Kocour Garfield, Locika, My little pony nebo Mašinka Tomáš. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, traktor, dinosauři, astronaut a sněhulák. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dívka se psem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů