Výběr omalovánek


Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka dívka se psem k vytisknutí

Omalovánka k vytištění nazvaná dívka se psem k vybarvování pro děti. Mladá slečna - dívka - se svým čtyřnohým přítelem. Omalovánka dívka se psem je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dívka se psem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Dívka se psem - A5            Omalovánka - Dívka se psem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka se psem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stáhnutí, omalovánky, vymalovánky, zdarma, omalovánka, ke stažení, domalovánky, elektronické omalovánky, obrázek, dětské obrázky, Lidé, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Dívka se psem k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s dívkou se psem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tužky, pastelové tužky, vodové barvy, zvýrazňovače nebo temperové barvy. Pomůcek na malování je pro dospělé opravdu mnoho. Omalovánku dívka se psem lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dívkou se psem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peníze, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tužky, pastelové tužky případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, květiny, písmena a pochopitelně i dívku se psem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, různé sporty a písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Spongebob, Červená Karkulka, Království lesních strážců, Minecraft anebo Littlest Pet Shop. Ty tady však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, raketa, vláček, čert a nebo auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dívky se psem.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů