Nejoblíbenější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dívka se psem k vytisknutí

Omalovánka se jménem dívka se psem k omalování pro chlapce i dívky. Mladá slečna - dívka - se svým čtyřnohým přítelem. Omalovánka dívka se psem je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dívka se psem - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dívka se psem - A5            Omalovánka - Dívka se psem - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dívka se psem patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, online, Dívka se psem, obrázek, obrázky, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, zdarma, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Dívka se psem k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dívkou se psem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhly, propisovací tužky, voskovky, pera nebo vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Obrázek dívka se psem lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s dívkou se psem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, peněženku nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. uhly, propisovací tužky anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i dívku se psem :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, hudební nástroje a nebo rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Harley Quinn, Barbie, Bezzubka, Ninjago nebo též Tlapková patrola. Je ale těžké a složité je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme k uložení jsou: Santa Klaus, pes, liška, astronaut či traktor. Věříme, že se vám obrázek dívky se psem bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů