Nej obrázky


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka tenistky

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší označená Číslo 2 k obarvení pro učitelky. Omalovánka Číslo 2 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 2 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 2 - A5            Omalovánka - Číslo 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 2 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, omalovánky, zadarmo, Číslo 2, Znaky, domalovánky, obrázky, vymalovánky, k vybarvení, ke stáhnutí, dětské obrázky, pro děti, omalovánka, elektronické omalovánky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Číslo 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, pastelové tužky, fixky, tužky nebo také zvýrazňovače. Možností je dnes pro větší děti opravdu mnoho. Obrázek Číslo 2 lze též vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 2 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří počítač, čas či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelky, pastelové tužky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, květiny, dopravní prostředky a pochopitelně i Číslo 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, kytky nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Krteček, Trollové, Mašinka Tomáš, Angelína balerína či Jak vycvičit draka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro ženy které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, traktor, princezna a princ, Popeláři a nebo vláček. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Číslo 2 líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů