Nej obrázky


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Číslo 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem Číslo 2 k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka Číslo 2 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 2 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 2 - A5            Omalovánka - Číslo 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 2 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, obrázky, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, Číslo 2, obrázek, online, ke stažení, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 2 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, umělecké tužky, propisovací tužky, temperové barvy nebo též fixy. Možností je pro chlapce i dívky fakt mnoho Omalovánku Číslo 2 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Číslo 2 má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, umělecké tužky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, rostliny, pohádkové postavy a pochopitelně i Číslo 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, druhy sportů a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Šmoulové, Rumcajs, Tom a Jerry či Ratatouille. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: hasiči, pes, lokomotiva, astronaut nebo koně. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Číslo 2.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů