Top šest


Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka Číslo 2 k vytisknutí

Omalovánka dostupná pod jménem Číslo 2 k omalování pro nejmenší. Omalovánka Číslo 2 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 2 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 2 - A5            Omalovánka - Číslo 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 2 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, k vytištění, Znaky, k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, elektronické omalovánky, Číslo 2, vymalovánky, zdarma, zadarmo, pro děti, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Číslo 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, zvýrazňovače, olejové pastely, voskové tužky nebo také pastelové tužky. Možností je pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek Číslo 2 lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 2 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba křídy, zvýrazňovače či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba jídla, hudební nástroje, čísla a pochopitelně i Číslo 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Mimoni, Bakugan, Petr Pan, Shrek nebo též Lví král. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, auta, miminko, slon případně princezna. Ať si vaše dítko užije malování Číslo 2.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů