Doporučujeme


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená Číslo 2 ke kreslení pro malé děti. Omalovánka Číslo 2 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 2 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 2 - A5            Omalovánka - Číslo 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 2 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Číslo 2, zdarma, k vybarvení, online, Znaky, obrázek, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 2 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s Číslo 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, propisovací tužky, olejové pastely, pastelové tužky případně temperové barvy. Možností je dnes pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku Číslo 2 lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 2 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří čas, oči dětí či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, propisovací tužky nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Číslo 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, písmenka nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lego příběh, Asterix a Obelix, Kačer Donald, Zootropolis či Brawl stars. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: auto, houby, princezna, astronaut a nebo piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Číslo 2.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů