Doporučujeme


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Číslo 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem Číslo 2 k obarvování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka Číslo 2 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 2 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Číslo 2 - A5            Omalovánka - Číslo 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 2 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Číslo 2, obrázek, k vybarvení, k vytisknutí, Znaky, k vytištění, pro děti, ke stažení, zdarma, online, obrázky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 2 k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s Číslo 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pastelové tužky, fixky, pera či umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku Číslo 2 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 2 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. fixy, pastelové tužky a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, druhy sportů a pochopitelně i Číslo 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy ptáků, kytky a různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Bratz panenky, Equestria Girls, Kung Fu Panda, Na vlásku a Kniha džunglí. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stažení jsou: kočka, netopýr, princezna a princ, piráti nebo také psi. Užijte si omalovánku Číslo 2, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů