Nej pět


Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Číslo 2 k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka Číslo 2 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 2 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 2 - A5            Omalovánka - Číslo 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 2 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Číslo 2, ke stažení, k tisku, zdarma, pro děti, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, Znaky, k vytištění, online, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako křídy, olejové pastely, voskovky, umělecké tužky a vodové barvy. Možností je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Obrázek Číslo 2 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Číslo 2 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, oči dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. křídy, olejové pastely a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, zvířátka, čísla a pochopitelně i Číslo 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířata nebo též lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Lion King, Plants vs. Zombies, Angry birds a nebo Bugs Bunny. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, vláček, netopýr, princezna či koně. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku Číslo 2.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů