Nej omalovánky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 2 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem Číslo 2 k obarvení pro seniory. Omalovánka Číslo 2 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 2 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Číslo 2 - A5            Omalovánka - Číslo 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 2 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stáhnutí, omalovánky, zadarmo, Číslo 2, pro děti, dětské obrázky, omalovánka, obrázky, k vytištění, obrázek, domalovánky, ke stažení, Znaky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s Číslo 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K obarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako temperové barvy, pastelové tužky, propisovací tužky, uhlíky či zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro ženy k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Číslo 2 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 2 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii anebo počítač. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba temperové barvy, pastelové tužky nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy jídel, postavy z pohádek a pochopitelně i Číslo 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, jednotlivé druhy rostlin a rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Superman, Bambi, Medvídek Pú, Scooby Doo anebo Shrek. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které tu máme k uložení jsou: dinosauři, princezna a princ, čert, Popeláři a vláček. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Číslo 2.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů