Výběr obrázků


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Číslo 2 k vybarvení pro ratolesti. Omalovánka Číslo 2 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 2 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 2 - A5            Omalovánka - Číslo 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 2 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, ke stažení, Číslo 2, k vybarvení, k tisku, obrázek, Znaky, pro děti, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 2 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s Číslo 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, voskovky, fixky, fixy nebo také tempery. Kreslících Potřeb na malování je pro holky i kluky vskutku mnoho. Omalovánku Číslo 2 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Číslo 2 má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. akrylové barvy, voskovky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy jídel, zaměstnání a pochopitelně i Číslo 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, jídla a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Budulínek, Tom a Jerry, Asterix a Obelix, Harry Potter anebo Požárník Sam. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme ke stažení jsou: auta, liška, auta, princezna nebo též kočka. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Číslo 2.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů