Nej omalovánky


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Číslo 2 ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 2 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Číslo 2 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Číslo 2 - A5            Omalovánka - Číslo 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 2 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Číslo 2, k tisku, k vybarvení, zdarma, k vytištění, obrázek, pro děti, obrázky, ke stažení, online, k vytisknutí, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 2 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Číslo 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, fixky, fixy, zvýrazňovače nebo grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky vskutku mnoho. Omalovánku Číslo 2 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Číslo 2 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, oči dětí či peníze. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba voskovky, fixky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba kytky, lidské profese, dopravní prostředky a pochopitelně i Číslo 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, čísla a zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Equestria Girls, Avengers, Kim Possible, Superman či Gormiti. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: sněhulák, mašinka, draci, auta a nebo hasiči. Nechť omalovánka s Číslo 2 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů