Doporučené


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tenistky

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka Číslo 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Číslo 2 k obarvování pro nejmenší děti. Omalovánka Číslo 2 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 2 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Číslo 2 - A5            Omalovánka - Číslo 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 2 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, zdarma, k vytištění, obrázky, pro děti, Znaky, obrázek, Číslo 2, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 2 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Číslo 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, propisovací tužky, olejové pastely, pera případně voskovky. Výtvarných potřeb je pro ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Číslo 2 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 2 má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. pastelky, propisovací tužky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, pohádkové postavy, písmena a pochopitelně i Číslo 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, hudební nástroje nebo také květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Popelka, Hledá se Nemo, Hot Wheels, Anna a Elsa nebo IronMan. Je však velmi problematické je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: psi, princezna, Popeláři, vláček a nebo sněhulák. Nechť omalovánka s Číslo 2 přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů