Výběr obrázků


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Číslo 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Číslo 2 k obarvení pro malé děti. Omalovánka Číslo 2 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 2 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 2 - A5            Omalovánka - Číslo 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 2 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, Číslo 2, Znaky, pro děti, k vytištění, k tisku, k vybarvení, online, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 2 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Číslo 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na tvrdý papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, pastelky, křídy, propisovací tužky případně fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Číslo 2 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 2 má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například zvýrazňovače, pastelky anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, květiny, různé kytky a pochopitelně i Číslo 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, kytky nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Myška Minie, Lion King, Plants vs. Zombies, Avengers a Chuggington. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stažení jsou: princezna, astronaut, čert, draci a auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Číslo 2.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů