Nej pět


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Číslo 2 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk označená Číslo 2 k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka Číslo 2 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Číslo 2 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 2 - A5            Omalovánka - Číslo 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 2 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, omalovánky, k vybarvení, dětské obrázky, pro děti, zdarma, elektronické omalovánky, obrázky, k vytištění, Číslo 2, omalovánka, vymalovánky, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Číslo 2 k vytištění pro děti

Omalovánka s Číslo 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, tužky, vodové barvy, grafitové tužky nebo křídy. Možností je pro kluky k dispozici celá škála. Obrázek Číslo 2 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Číslo 2 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. fixy, tužky či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivá zvířata, zvířata a pochopitelně i Číslo 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, zvířátka a nebo písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Sněhurka, Království lesních strážců, Harley Quinn, Teletubbies a Zhu Zhu Pets. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: netopýr, hasiči, plachetnice, princezna nebo také mašinka. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Číslo 2 bude líbit.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů