Top obrázky


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Křečík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka Číslo 2 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Číslo 2 k omalování pro chlapečky. Omalovánka Číslo 2 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Číslo 2 - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Číslo 2 - A5            Omalovánka - Číslo 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Číslo 2 patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: dětské obrázky, domalovánky, pro děti, omalovánky, Číslo 2, k vytisknutí, omalovánka, elektronické omalovánky, vymalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, k vybarvení, zadarmo, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Číslo 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Číslo 2 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, akrylové barvy, voskové tužky, pastelky případně umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro děti vskutku mnoho. Omalovánku Číslo 2 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Číslo 2 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. tužky, akrylové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivé druhy rostlin, různé kytky a pochopitelně i Číslo 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, zaměstnání lidí či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Chuggington, H2O: Stačí přidat vodu, Zvonilka, Kamarád Timmy nebo Frozen. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, princezna, astronaut, netopýr a lokomotiva. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Číslo 2 bude líbit.


Vyhledat slovo


Reklama


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů