Top omalovánky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tchoř k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem tchoř k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka tchoř je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tchoř - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tchoř - A5            Omalovánka - Tchoř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tchoř patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, Tchoř, obrázky, obrázek, pro děti, k vytisknutí, k tisku, zdarma, k vytištění, ke stažení, k vybarvení, Zvířata

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Tchoř k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s tchořem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, voskovky, uhly, olejové pastely a pastelky. Pomůcek na malování je pro nejmenší děti fakt mnoho Omalovánku tchoř lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s tchořem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. fixky, voskovky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, druhy jídel, zvířátka a pochopitelně i tchoře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, druhy sportů a postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Asterix a Obelix, princezna Sofie, Power Strangers a Červená Karkulka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stažení jsou: dinosauři, pes, princezna, sněhulák nebo také auta. Ať si vaše dítě užije omalovánku tchoře.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů