Top omalovánky


Obrázek s elfem k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka tchoř k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem tchoř k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka tchoř je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tchoř - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tchoř - A5            Omalovánka - Tchoř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tchoř patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k tisku, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, omalovánky, zdarma, obrázek, k vybarvení, domalovánky, pro děti, zadarmo, ke stažení, obrázky, Tchoř, dětské obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Tchoř k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s tchořem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, tempery, pera, křídy anebo uhlíky. Kreslících Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku tchoř lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s tchořem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, zrak dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, tempery a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i tchoře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, pohádkové postavy a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Méďa Béďa, Pinocchio, Furby, Mimoni nebo též Princezna Leonora. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro učitelky které tady máme k uložení jsou: auto, astronaut, princezna, auta a nebo draci. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s tchořem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů