Doporučené


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pták na větvi - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek slepice k vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tchoř k tisku, vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem tchoř k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka tchoř je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Tchoř - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Tchoř - A5            Omalovánka - Tchoř - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tchoř patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, zdarma, Zvířata, ke stáhnutí, Tchoř, vymalovánky, domalovánky, ke stažení, obrázky, online, zadarmo, omalovánka, k tisku, omalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Tchoř k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s tchořem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme tisknutí na tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, pastelky, křídy, olejové pastely případně tužky. Kreslících potřeb je dnes pro maminky k dispozici široká škála. Omalovánku tchoř lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s tchořem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, oči dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, pastelky nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, čísla, různé kytky a pochopitelně i tchoře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, písmena nebo druhy jídel. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Star Wars, Příšerky s.r.o., Medvídek Pú, princezna Sofie nebo také Spiderman. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro větší děti které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, slon, psi, princezna či astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tchoř.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů