Nej omalovánky


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek jukeboxu

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka dvojka k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem dvojka k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka čísla 2 určená k ke stažení a vytištění. Omalovánka dvojka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dvojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dvojka - A5            Omalovánka - Dvojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, zdarma, k tisku, k vybarvení, online, obrázky, k vytisknutí, pro děti, ke stažení, Znaky, k vytištění, Dvojka

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dvojka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s dvojkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, tužky, pastelové tužky, voskové tužky případně vodové barvy. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici ohromující množství. Obrázek dvojka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s dvojkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektřinu a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, tužky anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, postavy z pohádek, kytky a pochopitelně i dvojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, druhy automobilů nebo druhy jídel. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pan Včelka, Madagaskar, Anna a Elsa, Tarzan a nebo Krtek. Je ale těžké je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stažení jsou: plachetnice, astronaut, pes, astronaut a sněhulák. Ať omalovánka dvojka přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů