Top omalovánky


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka dvojka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší nazvaná dvojka k obarvení pro děti. Omalovánka čísla 2 určená k ke stažení a vytištění. Omalovánka dvojka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dvojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Dvojka - A5            Omalovánka - Dvojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k vytištění, obrázek, pro děti, ke stažení, Dvojka, Znaky, k tisku, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dvojka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s dvojkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako tužky, temperové barvy, fixy, olejové pastely a pastelky. Možností je pro kluky a holky k dispozici celá škála. Obrázek dvojka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s dvojkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, čas anebo počítač. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. tužky, temperové barvy a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé kytky, lidské profese, jídla a pochopitelně i dvojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, písmena a různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Zootropolis, Hello Kitty, Harry Potter anebo Křemílek a Vochomůrka. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tady máme ke stáhnutí jsou: hasiči, sněhulák, netopýr, raketa nebo také auto. Ať si vaše dítko užije malování dvojky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů