Doporučujeme


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dvojka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená dvojka k obarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka čísla 2 určená k ke stažení a vytištění. Omalovánka dvojka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dvojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dvojka - A5            Omalovánka - Dvojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, ke stažení, Znaky, Dvojka, pro děti, zdarma, k vytištění, obrázek, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, online

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dvojka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s dvojkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, uhlíky, fixky, voskové tužky nebo také temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Obrázek dvojka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dvojkou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, čas anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například voskovky, uhlíky a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, jídla, zaměstnání lidí a pochopitelně i dvojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, různé sporty a různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Harry Potter, Požárník Sam, Roblox, Superčarodějnice anebo Angry birds. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: sněhulák, netopýr, psi, auta nebo též hasiči. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dvojka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů