Top obrázky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dvojka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka se jménem dvojka k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka čísla 2 určená k ke stažení a vytištění. Omalovánka dvojka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dvojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dvojka - A5            Omalovánka - Dvojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, k vytištění, k tisku, Znaky, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, online, obrázek, zdarma, Dvojka

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dvojka k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s dvojkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, křídy, fixky, umělecké tužky či olejové pastely. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dvojka lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s dvojkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například uhly, křídy případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, dopravní prostředky, druhy jídel a pochopitelně i dvojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, druhy sportů nebo také květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Království lesních strážců, Kuře Calimero, Lego příběh, Ratatouille nebo též Gormiti. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: auto, psi, mašinka, slon a sněhulák. Věříme, že se vám obrázek dvojky bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů