Doporučujeme


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Domek - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Baráček - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka dvojka zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem dvojka k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka čísla 2 určená k ke stažení a vytištění. Omalovánka dvojka je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dvojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dvojka - A5            Omalovánka - Dvojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k tisku, vymalovánky, obrázky, Znaky, Dvojka, elektronické omalovánky, k vytištění, pro děti, omalovánky, k vybarvení, zdarma, ke stáhnutí, k vytisknutí, omalovánka

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dvojka k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s dvojkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, propisovací tužky, voskové tužky, umělecké tužky nebo také pera. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky vskutku velmi mnoho. Omalovánku dvojka lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dvojkou má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. tužky, propisovací tužky případně voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, lidské profese, čísla a pochopitelně i dvojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů či postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Tarzan, Pixel art, Holly Hobbie, Tučňáci z Madagaskaru a Na vlásku. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro maminky které zde máme k uložení jsou: Popeláři, auto, kočka, lokomotiva s vagónky a princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dvojky.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů