Nej pět


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka dvojka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem dvojka k obarvování pro maminky. Omalovánka čísla 2 určená k ke stažení a vytištění. Omalovánka dvojka je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dvojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Dvojka - A5            Omalovánka - Dvojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, obrázek, online, k tisku, pro děti, obrázky, ke stažení, Dvojka, k vytištění, Znaky, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dvojka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s dvojkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K omalování pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhly, křídy, tempery a tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici celá škála. Obrázek dvojka lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s dvojkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například vodové barvy, uhly anebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé kytky, pohádkové postavy, písmenka a pochopitelně i dvojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají kytky, druhy sportů nebo také čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Princezna Leonora, Frozen, Lego friends, Toy Story a nebo Budulínek. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro školáky které tu máme k uložení jsou: koně, dinosauři, princezna, psi případně raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku dvojka.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů