Nejhledanější


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dvojka k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná dvojka ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka čísla 2 určená k ke stažení a vytištění. Omalovánka dvojka je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dvojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Dvojka - A5            Omalovánka - Dvojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, obrázky, k vytištění, obrázek, zdarma, k vytisknutí, Dvojka, k tisku, k vybarvení, ke stažení, pro děti, Znaky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dvojka k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s dvojkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, uhlíky, umělecké tužky, grafitové tužky a vodové barvy. Možností je pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku dvojka lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s dvojkou má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří peníze, elektrickou energii nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, uhlíky a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířata, různá zvířátka a pochopitelně i dvojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, lidské profese či květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Simpsonovi, My little pony, Locika, Mimoni nebo Spiderman. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, drak, draci, princezna anebo pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou dvojky.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů