Výběr obrázků


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dvojka k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem dvojka k obarvování pro dospělé. Omalovánka čísla 2 určená k ke stažení a vytištění. Omalovánka dvojka je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Dvojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dvojka - A5            Omalovánka - Dvojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: online, obrázek, dětské obrázky, zdarma, omalovánka, zadarmo, k tisku, omalovánky, ke stáhnutí, Dvojka, vymalovánky, obrázky, domalovánky, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dvojka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s dvojkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K omalování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pastelové tužky, propisovací tužky, voskovky, umělecké tužky případně fixy. Pomůcek na malování je pro nejmenší k dispozici vskutku hodně. Obrázek dvojka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s dvojkou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peněženku, dětské oči nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba pastelové tužky, propisovací tužky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, druhy automobilů, postavy z pohádek a pochopitelně i dvojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, kytky a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Equestria Girls, Simpsonovi, Kouzelná beruška a černý kocour, Sněhurka nebo také Království lesních strážců. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které zde máme ke stáhnutí jsou: piráti, princezna, dinosauři, Santa Klaus či liška. Ať si vaše dítko užije malování dvojky.


Hledat slovo


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů