Výběr omalovánek


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dvojka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná dvojka ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka čísla 2 určená k ke stažení a vytištění. Omalovánka dvojka je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dvojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dvojka - A5            Omalovánka - Dvojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, Znaky, vymalovánky, online, k vytisknutí, pro děti, dětské obrázky, k vybarvení, elektronické omalovánky, Dvojka, zdarma, omalovánky, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Dvojka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s dvojkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tempery, vodové barvy, olejové pastely, tužky a uhly. Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku dvojka lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s dvojkou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, vodové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i dvojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, druhy ptáků či pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Hot Wheels, Adiboo, Lion King, Červená Karkulka a Bugs Bunny. Ty zde však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tady máme ke stáhnutí jsou: piráti, čert, kočka, draci nebo také dinosauři. Nechť vám omalovánka s dvojkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů