Doporučujeme


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek raketoplánu

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka dvojka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná dvojka k vybarvení pro děti. Omalovánka čísla 2 určená k ke stažení a vytištění. Omalovánka dvojka je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dvojka - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Dvojka - A5            Omalovánka - Dvojka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dvojka patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, Znaky, online, k vytištění, obrázky, Dvojka, k vybarvení, obrázek, k tisku, pro děti, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Dvojka k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s dvojkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - uhly, uhlíky, zvýrazňovače, umělecké tužky nebo též pera. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dvojka lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dvojkou má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektrickou energii a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například uhly, uhlíky či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, dopravní prostředky, různá zvířátka a pochopitelně i dvojku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, zvířátka nebo čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Popelka, Rumcajs, Shrek, Kocour Garfield a nebo Červená Karkulka. Ty zde však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tady máme k uložení jsou: dinosauři, princezna, hasiči, raketa nebo také lokomotiva s vagónky. Nechť vám omalovánka s dvojkou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů