Top omalovánky


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slunce k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem slunce k obarvení pro ratolesti. Smějící se slunce, sluníčko, oblíbený motiv dětských omalovánek. Omalovánka slunce je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slunce - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slunce - A5            Omalovánka - Slunce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, Slunce, obrázek, ke stažení, obrázky, k vytištění, k tisku, Vesmír, online, zdarma, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Slunce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s sluncí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na pevnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako vodové barvy, uhly, tempery, pastelky anebo grafitové tužky. Možností je dnes pro malá děcka vskutku mnoho. Obrázek slunce lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s sluncí má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu případně peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba vodové barvy, uhly a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, jídla, dopravní prostředky a pochopitelně i slunci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, různá zvířátka nebo též různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Život brouka, Superčarodějnice, Včelka Mája případně Aladin. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stažení jsou: houby, draci, astronaut, kočka a nebo pes. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s sluncí.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů