Výběr obrázků


Omalovánka budovy k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka slunce k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem slunce k vybarvování pro holku i kluka. Smějící se slunce, sluníčko, oblíbený motiv dětských omalovánek. Omalovánka slunce je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slunce - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slunce - A5            Omalovánka - Slunce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Slunce, Vesmír, online, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, pro děti, ke stažení, k tisku, obrázek, zdarma, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Slunce k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s sluncí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelky, křídy, olejové pastely, propisovací tužky či uhlíky. Pomůcek na malování je pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Obrázek slunce lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s sluncí má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, elektrickou energii anebo peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, křídy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, čísla, květiny a pochopitelně i slunci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, kytky nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Krteček, IronMan, Krtek, Batman anebo Bob a Bobek. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: auta, loď, liška, auto a nebo princezna. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s sluncí.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů