Výběr obrázků


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka slunce k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti se jménem slunce k vybarvování pro ženy. Smějící se slunce, sluníčko, oblíbený motiv dětských omalovánek. Omalovánka slunce je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Slunce - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slunce - A5            Omalovánka - Slunce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, ke stáhnutí, Vesmír, online, pro děti, obrázek, elektronické omalovánky, ke stažení, dětské obrázky, k vybarvení, domalovánky, omalovánky, vymalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Slunce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s sluncí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelky, grafitové tužky, pastelové tužky nebo také fixky. Možností je pro holčičky k dispozici dlouhá řada. Obrázek slunce lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s sluncí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, čas nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například umělecké tužky, pastelky případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, zaměstnání, hudební nástroje a pochopitelně i slunci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, zvířátka a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Mickey mouse, Teletubbies, Prasátko peppa, Shrek nebo Fortnite. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro holky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: vláček, auto, miminko, slon a hasiči. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku slunce.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů