Top pět


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka slunce k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená slunce k obarvení pro chlapce. Smějící se slunce, sluníčko, oblíbený motiv dětských omalovánek. Omalovánka slunce je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slunce - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slunce - A5            Omalovánka - Slunce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, k vybarvení, obrázky, obrázek, Vesmír, online, k tisku, Slunce, ke stažení, pro děti, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Slunce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s sluncí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, tužky, uhly, voskové tužky nebo také olejové pastely. Možností je pro maminky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku slunce lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s sluncí má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro maminky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. vodové barvy, tužky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i slunci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivé druhy rostlin či rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Stašpytlík, Myška Minie, Harley Quinn, Alf a Flintstoneovi. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti které zde máme ke stažení jsou: pes, sněhulák, čert, princezna a princ případně princezna. Ať si vaše dítě užije omalovánku slunce.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů