Nejhledanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka slunce k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená slunce k omalování pro holky. Smějící se slunce, sluníčko, oblíbený motiv dětských omalovánek. Omalovánka slunce je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slunce - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Slunce - A5            Omalovánka - Slunce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zadarmo, zdarma, online, pro děti, k vytisknutí, vymalovánky, domalovánky, omalovánka, Slunce, elektronické omalovánky, ke stáhnutí, obrázky, ke stažení, k vybarvení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Slunce k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s sluncí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako temperové barvy, fixky, křídy, tempery a nebo voskovky. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku slunce lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s sluncí má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. temperové barvy, fixky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, květiny, různé kytky a pochopitelně i slunci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, různá zvířata a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy princezna Sofie, Ledové království, Toy Story, Alf či Trollové. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro učitelky které tady máme ke stažení jsou: princezna, sněhulák, čert, piráti a netopýr. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka slunce bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů