Nejstahovanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek jukeboxu

Omalovánka slunce k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná slunce k vybarvení pro ženy. Smějící se slunce, sluníčko, oblíbený motiv dětských omalovánek. Omalovánka slunce je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slunce - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Slunce - A5            Omalovánka - Slunce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: elektronické omalovánky, Vesmír, domalovánky, omalovánky, Slunce, online, obrázek, k vytisknutí, pro děti, zdarma, k vybarvení, k vytištění, ke stáhnutí, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Slunce k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s sluncí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, pastelky, akrylové barvy, voskovky a olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici široká škála. Omalovánku slunce lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s sluncí má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peněženku nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. tužky, pastelky či akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, pohádkové postavy, kytky a pochopitelně i slunci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, hudební nástroje a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Bambi, Bugs Bunny, Bakugan nebo též Myška Minie. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které zde máme k uložení jsou: Popeláři, hasiči, auto, psi nebo také liška. Věříme, že se vám obrázek slunce bude líbit.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů