Top omalovánky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slunce k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem slunce k obarvení pro malé caparty. Smějící se slunce, sluníčko, oblíbený motiv dětských omalovánek. Omalovánka slunce je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Slunce - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Slunce - A5            Omalovánka - Slunce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, obrázek, k vytištění, k vybarvení, Slunce, online, zdarma, k tisku, Vesmír, ke stažení, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Slunce k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s sluncí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, pastelky, propisovací tužky, pera a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku slunce lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s sluncí má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peněženku, počítač a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pastelové tužky, pastelky nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, různá zvířátka, hudební nástroje a pochopitelně i slunci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, různá zvířata anebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Mimoni, Roblox, Doba ledová a Harry Potter. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, koně, princezna, miminko nebo slon. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s sluncí.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů