Nej omalovánky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka slunce k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem slunce k vybarvování pro děti. Smějící se slunce, sluníčko, oblíbený motiv dětských omalovánek. Omalovánka slunce je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Slunce - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slunce - A5            Omalovánka - Slunce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: k vybarvení, online, k vytisknutí, Slunce, pro děti, k vytištění, Vesmír, k tisku, obrázek, ke stažení, zdarma, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Slunce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s sluncí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, křídy, olejové pastely, voskovky nebo též uhlíky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku slunce lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s sluncí má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, křídy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, různé sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i slunci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy jídel, zvířátka anebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bratz panenky, Angry birds, Tom a Jerry, Příšerky s.r.o. nebo také Zhu Zhu Pets. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, netopýr, piráti, slon a vláček. Užijte si omalovánku slunce, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů