Nej omalovánky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slunce k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem slunce k vybarvení pro nejmenší děti. Smějící se slunce, sluníčko, oblíbený motiv dětských omalovánek. Omalovánka slunce je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Slunce - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Slunce - A5            Omalovánka - Slunce - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slunce patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: zdarma, online, pro děti, Vesmír, Slunce, obrázek, obrázky, k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Slunce k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s sluncí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - uhlíky, grafitové tužky, vodové barvy, pastelové tužky a uhly. Možností je pro malé děti vskutku mnoho. Omalovánku slunce lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s sluncí má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří čas, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například uhlíky, grafitové tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, kytky, druhy ptáků a pochopitelně i slunci :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jednotlivá zvířata a nebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Frozen, Včelka Mája, Angry birds, Madagaskar či princezna Sofie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, mašinka, raketa, astronaut a liška. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s sluncí.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů