Nejstahovanější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 13 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Kniha Genesis 13 k vybarvení pro kluky a holky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Genesis 28:12-22 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 13 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 13 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 13 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 13 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 13 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, pro děti, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, k tisku, zdarma, k vytisknutí, online, Kniha Genesis 13, obrázek, Bible a křesťanství

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 13 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Kniha Genesis 13 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, fixy, olejové pastely, pera případně propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro menší i větší děti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Kniha Genesis 13 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 13 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, zrak dětí či čas. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. fixky, fixy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i Kniha Genesis 13 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, květiny a nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Toy Story, Littlest Pet Shop, Bakugan, Marvel Rocket či Avatar. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: kočka, astronaut, drak, traktor anebo draci. Nechť vám omalovánka s Kniha Genesis 13 přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů