Výběr obrázků


Omalovánka králíka k vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek psa k tisku

Omalovánka kniha Genesis 13 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Kniha Genesis 13 ke kreslení pro holku i kluka. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Genesis 28:12-22 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 13 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 13 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 13 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 13 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 13 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, Bible a křesťanství, ke stažení, pro děti, online, obrázky, Kniha Genesis 13, k tisku, k vytištění, k vybarvení, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 13 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Genesis 13 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako fixy, tužky, akrylové barvy, uhlíky nebo také propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka opravdu mnoho. Obrázek Kniha Genesis 13 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 13 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektrickou energii, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. fixy, tužky anebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i Kniha Genesis 13 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, hudební nástroje případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Aladin, Superčarodějnice, Brawl stars, Angry birds a Včelka Mája. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, Santa Klaus, sněhulák, auta a traktor. Užijte si omalovánku Kniha Genesis 13, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů