Nejvyhledávanější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 13 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Kniha Genesis 13 ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Genesis 28:12-22 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 13 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 13 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 13 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 13 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 13 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, obrázky, ke stažení, online, k vybarvení, Kniha Genesis 13, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, k tisku, zdarma, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kniha Genesis 13 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s Kniha Genesis 13 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, temperové barvy, tužky, pastelky a umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro malé i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku Kniha Genesis 13 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 13 má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, počítač nebo také zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například olejové pastely, temperové barvy nebo též tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i Kniha Genesis 13 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají postavy z pohádek, dopravní prostředky nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Bob a Bobek, Mickey mouse, Equestria Girls, Hledá se Nemo nebo také Kačer Donald. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: princezna, auta, princezna, houby a nebo liška. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kniha Genesis 13.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů