Výběr obrázků


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka kniha Genesis 13 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku uložená pod názvem Kniha Genesis 13 k omalování pro předškoláky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Genesis 28:12-22 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 13 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 13 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 13 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 13 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 13 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, ke stažení, obrázek, online, Kniha Genesis 13, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, Bible a křesťanství, obrázky, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 13 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Kniha Genesis 13 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, pera, pastelky nebo zvýrazňovače. Možností je pro holčičky i chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Kniha Genesis 13 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Kniha Genesis 13 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří čas, peněženku případně počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. akrylové barvy, uhly a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Kniha Genesis 13 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají hudební nástroje, různá zvířátka či druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Plants vs. Zombies, Asterix a Obelix, Duhová nevěsta, Rio případně Želvy Ninja. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme k uložení jsou: miminko, Popeláři, piráti, auta a nebo vláček. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Genesis 13.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů