Doporučujeme


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kniha Genesis 13 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem Kniha Genesis 13 k obarvení pro děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Genesis 28:12-22 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 13 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 13 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 13 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 13 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 13 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, online, k vytištění, Kniha Genesis 13, obrázek, k tisku, obrázky, Bible a křesťanství, ke stažení, zdarma, k vybarvení, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 13 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Kniha Genesis 13 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, tempery, fixky, uhlíky a vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku Kniha Genesis 13 lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 13 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například olejové pastely, tempery nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmenka, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i Kniha Genesis 13 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, druhy jídel a druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Lví král, Pinocchio, Hledá se Nemo, U nás na farmě případně Šmoulové. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky které tady máme k uložení jsou: slon, princezna a princ, mašinka, Popeláři nebo také koně. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Kniha Genesis 13 bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů