Nejlepší


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Šakal k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem Šakal k vybarvování pro malé ratolesti. Omalovánka Šakal je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Šakal - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Šakal - A5            Omalovánka - Šakal - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Šakal patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, dětské obrázky, Zvířata, domalovánky, elektronické omalovánky, k vybarvení, obrázek, vymalovánky, zdarma, zadarmo, omalovánky, omalovánka, k vytištění, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Šakal k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Šakalem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, uhlíky, propisovací tužky, tužky a olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro předškolní děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Šakal lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Šakalem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, zrak dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba grafitové tužky, uhlíky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, květiny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Šakal :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, rostliny anebo písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Mickey mouse, Locika, Jak vycvičit draka, Scooby Doo nebo též Simpsonovi. Ty zde však nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro maminky které tu máme ke stažení jsou: astronaut, princezna, netopýr, draci a nebo auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Šakalu.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů