Výběr obrázků


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dům k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem dům k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka dům je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Dům - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dům - A5            Omalovánka - Dům - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dům patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k tisku, zdarma, Budovy, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, obrázek, Dům, k vytištění, pro děti, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek k vybarvení Dům k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s domem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, uhly, olejové pastely, umělecké tužky a voskové tužky. Možností je dnes pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku dům lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s domem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří zrak dětí, dětské oči nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například křídy, uhly anebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, zvířátka a pochopitelně i dům :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, druhy sportů a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Batman, Kuře Calimero, Gormiti, Pan Včelka nebo též Zhu Zhu Pets. Ty tady ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, auto, raketa, houby nebo loď. Nechť omalovánka s domem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů