Nejlepší


Obrázek chlapce k vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dům k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem dům k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka dům je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dům - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dům - A5            Omalovánka - Dům - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dům patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: elektronické omalovánky, k vytisknutí, ke stažení, omalovánky, domalovánky, Dům, dětské obrázky, Budovy, k vybarvení, obrázky, vymalovánky, pro děti, zdarma, online

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Dům k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s domem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze potom zvolit různé psací potřeby - pastelky, fixky, grafitové tužky, tempery a pera. Možností je pro chlapečky k dispozici ohromující množství. Omalovánku dům lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s domem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, fixky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířata, zvířátka a pochopitelně i dům :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, různá zvířátka nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Bugs Bunny, Superman, Madagaskar, Blesk McQueen případně Power Rangers. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: pes, princezna, raketa, sněhulák a auta. Ať si vaše dítě užije omalovánku domu.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů