Nej šest


Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka s nemocným pejskem

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dům k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná dům k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka dům je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Dům - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Dům - A5            Omalovánka - Dům - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dům patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: ke stažení, dětské obrázky, Dům, k tisku, zdarma, k vytištění, Budovy, obrázek, obrázky, k vybarvení, k vytisknutí, elektronické omalovánky, domalovánky, omalovánky

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Dům k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s domem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, pera, temperové barvy, tužky a propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapečky k dispozici dlouhá řada. Obrázek dům lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s domem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, pera a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, písmena a pochopitelně i dům :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, čísla a nebo postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Furby, Among Us, Diddl, Šmoulové nebo též Kamarád Timmy. Je ale velmi těžké je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro větší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: pes, astronaut, auto, vláček nebo loď. Ať omalovánka dům přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Reklamy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů