Nejoblíbenější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka dům k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem dům k omalování pro malé i větší děti. Omalovánka dům je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Dům - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Dům - A5            Omalovánka - Dům - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dům patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: zdarma, Dům, Budovy, pro děti, ke stažení, obrázky, k tisku, online, k vytisknutí, obrázek, k vytištění, k vybarvení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Dům k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s domem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, voskové tužky, vodové barvy, temperové barvy nebo zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici ohromující množství. Obrázek dům lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s domem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peníze a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, voskové tužky nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i dům :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, zaměstnání případně jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Blesk McQueen, Spongebob, U nás na farmě, Power Strangers a nebo Na vlásku. Ty zde ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, hasiči, netopýr, lokomotiva s vagónky či plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou domu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů