Nejlepší


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka klokan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem klokan ke kreslení pro dívky. Omalovánka klokan je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Klokan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Klokan - A5            Omalovánka - Klokan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klokan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, zdarma, k tisku, Zvířata, obrázky, Klokan, pro děti, ke stažení, k vybarvení, online, k vytisknutí, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klokan k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s klokanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, zvýrazňovače, pera, temperové barvy případně voskové tužky. Možností je pro ženy k dispozici nepřeberné množství. Obrázek klokan lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s klokanem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, počítač anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro ženy jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, zvýrazňovače a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, různé sporty, postavy z pohádek a pochopitelně i klokan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, druhy automobilů a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Plamínek a čtyřkoláci, Shimmer a Shine, Superčarodějnice, Panenka Barbie anebo Ferda mravenec. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: auto, auta, princezna, kočka a astronaut. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku klokan.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů