Nejoblíbenější


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka klokan k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená klokan k omalování pro učitelky. Omalovánka klokan je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Klokan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Klokan - A5            Omalovánka - Klokan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klokan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytištění, zadarmo, online, omalovánky, obrázky, obrázek, ke stáhnutí, domalovánky, vymalovánky, pro děti, k tisku, ke stažení, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Klokan k vytištění pro děti

Omalovánka s klokanem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na kvalitní papír. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pera, uhly, pastelky, fixy nebo také uhlíky. Možností je dnes pro dospělé k dispozici pestrá škála. Omalovánku klokan lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s klokanem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peněženku anebo čas. Omalovánky nejsou pro dospělé jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. pera, uhly a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, dopravní prostředky, různá zvířátka a pochopitelně i klokan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, různé sporty a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Na vlásku, Hulk, Simpsonovi, Indiana Jones anebo Johnny Bravo. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, traktor, hasiči, piráti nebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou klokan.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů