Top omalovánky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka klokan k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka pojmenovaná klokan k omalování pro malé děti. Omalovánka klokan je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Klokan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Klokan - A5            Omalovánka - Klokan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klokan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, ke stažení, Zvířata, obrázek, online, pro děti, obrázky, zdarma, Klokan, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klokan k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s klokanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, křídy, olejové pastely, voskové tužky či uhlíky. Pomůcek na malování je pro kluky a holky fakt mnoho Omalovánku klokan lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s klokanem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, peníze anebo čas. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. tužky, křídy nebo též olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, postavy z pohádek, různá zvířata a pochopitelně i klokan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, písmena a různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Bezzubka, Království lesních strážců, Pat a Mat anebo Chuggington. Je však složité je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: Popeláři, astronaut, čert, raketa nebo také hasiči. Ať vám omalovánka klokan přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů