Nej obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka klokan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka označená klokan k omalování pro předškoláky. Omalovánka klokan je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Klokan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Klokan - A5            Omalovánka - Klokan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klokan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, pro děti, obrázek, zdarma, Zvířata, k tisku, obrázky, ke stáhnutí, k vybarvení, omalovánka, domalovánky, k vytištění, zadarmo, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klokan k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s klokanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme tisknutí na silný a tvrdý papír. K obarvení potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, propisovací tužky, tempery, fixy nebo také olejové pastely. Pomůcek na malování je pro chlapečky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku klokan lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s klokanem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. grafitové tužky, propisovací tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, pohádkové postavy a pochopitelně i klokan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, zaměstnání lidí případně druhy automobilů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Madagaskar, Alf, Včelka Mája, Plamínek a čtyřkoláci a Kim Possible. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro učitelky které zde máme k uložení jsou: hasiči, sněhulák, auta, pes a piráti. Věříme, že se vám obrázek klokanu bude líbit.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů