Top pět


Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka klokan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka dostupná pod názvem klokan k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka klokan je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Klokan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Klokan - A5            Omalovánka - Klokan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klokan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, obrázek, zdarma, obrázky, k tisku, k vybarvení, Klokan, Zvířata, pro děti, k vytisknutí, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klokan k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s klokanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, fixky, zvýrazňovače, tempery anebo pastelky. Kreslících Potřeb na malování je pro kluky i holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku klokan lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s klokanem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří peněženku, peníze případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba temperové barvy, fixky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, druhy ptáků, postavy z pohádek a pochopitelně i klokan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, kytky a čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Avengers, Madagaskar, Anna a Elsa, Budulínek případně Hledá se Nemo. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: piráti, lokomotiva s vagónky, hasiči, miminko nebo netopýr. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou klokan.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů