Nejoblíbenější


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka klokan k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí s názvem klokan k omalování pro tatínky. Omalovánka klokan je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Klokan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Klokan - A5            Omalovánka - Klokan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klokan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, domalovánky, k vytisknutí, vymalovánky, ke stáhnutí, zadarmo, dětské obrázky, Klokan, elektronické omalovánky, omalovánka, omalovánky, online, k tisku, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Klokan k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s klokanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, olejové pastely, pastelové tužky, křídy a nebo fixky. Potřeb na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku klokan lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s klokanem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. uhly, olejové pastely případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba zvířátka, pohádkové postavy, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i klokan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lví hlídka, Bezzubka, Angelína balerína, Lion King nebo také Adiboo. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro seniory které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, princezna, hasiči, houby anebo liška. Užijte si omalovánku klokanu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů