Výběr omalovánek


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka klokan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk s názvem klokan ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka klokan je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Klokan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Klokan - A5            Omalovánka - Klokan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klokan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Klokan, Zvířata, k vytištění, obrázek, obrázky, zdarma, k vybarvení, k tisku, pro děti, online, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klokan k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s klokanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, fixy, uhly, temperové barvy nebo také vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku klokan lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s klokanem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (např. uhlíky, fixy a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, květiny, druhy sportů a pochopitelně i klokan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, rostliny a jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Barbie, Princezna Leonora, Křemílek a Vochomůrka, Medvídek Pú anebo Plants vs. Zombies. Je ale náročné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme k uložení jsou: netopýr, plachetnice, mašinka, miminko a vláček. Nechť vám omalovánka s klokanem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů