Nejvyhledávanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka klokan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem klokan k vybarvování pro děti. Omalovánka klokan je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Klokan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Klokan - A5            Omalovánka - Klokan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klokan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, k vytištění, Klokan, k tisku, obrázky, obrázek, k vybarvení, ke stažení, pro děti, online, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klokan k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s klokanem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K omalování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, pastelové tužky, tempery, uhlíky nebo také propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku klokan lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s klokanem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (kupř. voskové tužky, pastelové tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání, sporty a pochopitelně i klokan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, písmena či písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Zootropolis, Asterix a Obelix, Toy Story, Harry Potter a Jak vycvičit draka. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tu máme ke stažení jsou: auta, astronaut, draci, vláček a nebo Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou klokan.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů