Nejlepší


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka klokan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem klokan k vybarvení pro dívky i chlapce. Omalovánka klokan je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Klokan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Klokan - A5            Omalovánka - Klokan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klokan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, online, obrázek, k vybarvení, Klokan, zdarma, obrázky, k vytištění, Zvířata, k tisku, ke stažení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Klokan k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s klokanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na pevnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - pera, fixky, akrylové barvy, voskové tužky případně tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici celá škála. Omalovánku klokan lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s klokanem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například pera, fixky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmenka, různé sporty a pochopitelně i klokan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířata, květiny či druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Zhu Zhu Pets, Flintstoneovi, Lego příběh, Hledá se Dory a Astroboy. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: auto, auta, princezna, princezna a princ a dinosauři. Ať si vaše dítě užije omalovánku klokanu.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů