Nejlepší


Obrázek chlapce k vytisknutí

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka klokan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem klokan ke kreslení pro větší děti. Omalovánka klokan je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Klokan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Klokan - A5            Omalovánka - Klokan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klokan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, omalovánky, vymalovánky, obrázky, domalovánky, zadarmo, k tisku, pro děti, omalovánka, ke stažení, Klokan, zdarma, online, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klokan k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s klokanem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - fixky, uhlíky, tempery, pastelové tužky nebo též umělecké tužky. Potřeb na malování je pro ženy vskutku mnoho. Omalovánku klokan lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s klokanem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, oči dětí anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro ženy jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. fixky, uhlíky či tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, hudební nástroje, zvířata a pochopitelně i klokan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířátka, zaměstnání a květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy princezna Sofie, Kamarád Timmy, Ben 10, Na vlásku anebo Kouzelná beruška a černý kocour. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: Popeláři, raketa, houby, liška a slon. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou klokan.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů