Nej obrázky


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek psa k tisku

Omalovánka klokan k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk pojmenovaná klokan k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka klokan je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Klokan - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Klokan - A5            Omalovánka - Klokan - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Klokan patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, online, zdarma, obrázek, Klokan, pro děti, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, k tisku, Zvířata

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Klokan k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s klokanem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, fixky, pastelky, olejové pastely nebo také křídy. Malovacích potřeb je pro holku i kluka fakt mnoho Obrázek klokan lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s klokanem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, počítač nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, fixky a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba lidské profese, hudební nástroje, jídla a pochopitelně i klokan :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, druhy automobilů nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Tom a Jerry, Gormiti nebo též Lego. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme k uložení jsou: vláček, slon, kočka, piráti anebo lokomotiva. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku klokan.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů