Top pět


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka mráček zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem mráček k obarvování pro nejmenší děcka. Omalovánka mráček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Mráček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Mráček - A5            Omalovánka - Mráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mráček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, obrázky, Mráček, zdarma, k tisku, k vybarvení, ke stažení, pro děti, Pohádky, obrázek, k vytištění

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Mráček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s mráčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, umělecké tužky, voskové tužky, temperové barvy případně pera. Možností je pro ratolesti fakt mnoho Omalovánku mráček lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s mráčkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, peníze a čas. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. vodové barvy, umělecké tužky nebo též voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířata, různá zvířata a pochopitelně i mráček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, rostliny nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Spiderman, Harley Quinn, Littlest Pet Shop, Křemílek a Vochomůrka a Gormiti. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, astronaut, liška, miminko a mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou mráček.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů