Výběr obrázků


Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka podmořský svět k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí se jménem podmořský svět ke kreslení pro dívky. Omalovánka podmořský svět je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Podmořský svět - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Podmořský svět - A5            Omalovánka - Podmořský svět - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Podmořský svět patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: obrázky, omalovánka, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, elektronické omalovánky, online, vymalovánky, obrázek, zadarmo, omalovánky, Pohádky, k tisku, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Podmořský svět k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s podmořským světem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, uhlíky, uhly, temperové barvy anebo pera. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku podmořský svět lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s podmořským světem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. zvýrazňovače, uhlíky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i podmořský svět :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, postavy z pohádek případně písmena. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Mickey mouse, Kung Fu Panda, Minecraft, Lion King a Příšerky s.r.o.. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, sněhulák, koně, plachetnice a čert. Užijte si omalovánku podmořského světu, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů