Doporučujeme


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka podmořský svět zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem podmořský svět k vybarvení pro malé děti. Omalovánka podmořský svět je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Podmořský svět - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Podmořský svět - A5            Omalovánka - Podmořský svět - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Podmořský svět patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, Pohádky, elektronické omalovánky, omalovánka, Podmořský svět, ke stáhnutí, zadarmo, obrázek, domalovánky, omalovánky, online, dětské obrázky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Podmořský svět k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s podmořským světem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako voskovky, uhly, pera, vodové barvy či pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek podmořský svět lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s podmořským světem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. voskovky, uhly a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, zvířátka, písmenka a pochopitelně i podmořský svět :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, rostliny a různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Medvídek Pú, Pat a Mat, U nás na farmě, Marvel Rocket případně Holly Hobbie. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro tatínky které zde máme k uložení jsou: dinosauři, drak, astronaut, koně a nebo kočka. Nechť omalovánka s podmořským světem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů