Nej omalovánky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka podmořský svět k vytištění pro děti

Dětská omalovánka uložená pod názvem podmořský svět k obarvování pro holky. Omalovánka podmořský svět je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Podmořský svět - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Podmořský svět - A5            Omalovánka - Podmořský svět - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Podmořský svět patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: online, k vytištění, zdarma, Pohádky, pro děti, obrázek, ke stažení, Podmořský svět, obrázky, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Podmořský svět k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s podmořským světem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, akrylové barvy, olejové pastely, temperové barvy či pera. Výtvarných potřeb je pro malá děcka opravdu mnoho. Omalovánku podmořský svět lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s podmořským světem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, oči dětí a nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například pastelové tužky, akrylové barvy nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, dopravní prostředky, zvířátka a pochopitelně i podmořský svět :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, kytky nebo různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Lego friends, Rumcajs, Flintstoneovi, Furby a nebo Pošťák Pat. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, astronaut, miminko, čert nebo též koně. Nechť vám omalovánka s podmořským světem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů