Nejlepší


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 6 k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená 2. kniha královská 6 k omalování pro děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 6 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: vymalovánky, zadarmo, 2. kniha královská 6, elektronické omalovánky, obrázky, dětské obrázky, Bible a křesťanství, ke stáhnutí, k vytištění, k tisku, omalovánka, obrázek, omalovánky, k vytisknutí

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 6 k vytištění pro děti

Omalovánka s 2. kniha královská 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, fixy, temperové barvy, uhlíky či grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro holky vskutku mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 6 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s 2. kniha královská 6 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří dětské oči, elektřinu a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, fixy nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i 2. kniha královská 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání, jednotlivá zvířata a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Angelína balerína, Hledá se Nemo, Locika, Among Us a Krtek. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: slon, netopýr, astronaut, houby nebo též plachetnice. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s 2. kniha královská 6 líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů