Nejstahovanější


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka 2. kniha královská 6 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená 2. kniha královská 6 k vybarvení pro předškoláky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 6 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, k tisku, Bible a křesťanství, obrázky, 2. kniha královská 6, obrázek, k vytištění, online, pro děti, zdarma

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 6 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 6 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silný a tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - fixky, zvýrazňovače, grafitové tužky, uhlíky nebo též uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici široká škála. Omalovánku 2. kniha královská 6 lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s 2. kniha královská 6 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. fixky, zvýrazňovače či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, pohádkové postavy, různé kytky a pochopitelně i 2. kniha královská 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, jídla a různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Locika, Alf, Peter Pan, Hledá se Dory a Myška Minie. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které tady máme ke stažení jsou: kočka, dinosauři, liška, lokomotiva a auta. Užijte si omalovánku 2. kniha královská 6, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů