Výběr omalovánek


Omalovánka s vánočním stromem

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 6 k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná 2. kniha královská 6 k vybarvování pro předškolní děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 6 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, zadarmo, vymalovánky, omalovánka, obrázek, omalovánky, 2. kniha královská 6, Bible a křesťanství, zdarma, online, ke stáhnutí, ke stažení, k tisku

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 6 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixky, olejové pastely, propisovací tužky, grafitové tužky případně tempery. Výtvarných potřeb je pro prcky k dispozici dlouhá řada. Obrázek 2. kniha královská 6 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s 2. kniha královská 6 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, elektřinu a počítač. Omalovánky nejsou pro prcky jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba fixky, olejové pastely nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, druhy sportů, kytky a pochopitelně i 2. kniha královská 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, jídla a nebo zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Budulínek, panenka Winx, Ace Ventura, Mario a Kačer Donald. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, raketa, hasiči, drak a liška. Ať si vaše dítko užije malování 2. kniha královská 6.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů