Výběr omalovánek


Ragby - obrázek, omalovánka k tisku

Chaloupka - obrázek, omalovánka k tisku

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 6 k tisku, vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná 2. kniha královská 6 k obarvování pro malé ratolesti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 6 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, ke stažení, dětské obrázky, Bible a křesťanství, elektronické omalovánky, pro děti, k vybarvení, vymalovánky, zadarmo, obrázek, 2. kniha královská 6, omalovánky, k vytisknutí, omalovánka

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 6 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, pastelky, uhly, zvýrazňovače a propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro holčičky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku 2. kniha královská 6 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s 2. kniha královská 6 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří dětské oči, peněženku či peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. tempery, pastelky nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, zvířata, písmena a pochopitelně i 2. kniha královská 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí nebo též jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Fifi z Květíkova, Pinocchio, Bezzubka či Pejsek a kočička. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro školáky které zde máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, mašinka, dinosauři, kočka a nebo astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou 2. kniha královská 6.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů