Výběr omalovánek


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 6 zdarma k vytištění

Omalovánka se jménem 2. kniha královská 6 k omalování pro malé ratolesti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 6 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, dětské obrázky, Bible a křesťanství, omalovánky, 2. kniha královská 6, elektronické omalovánky, zadarmo, k vybarvení, k vytisknutí, k tisku, pro děti, vymalovánky, domalovánky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 6 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s 2. kniha královská 6 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, voskové tužky, vodové barvy, voskovky a nebo propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky vskutku mnoho. Obrázek 2. kniha královská 6 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 6 má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peníze, dětské oči a peněženku. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. uhly, voskové tužky nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i 2. kniha královská 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, druhy sportů nebo různé sporty. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Fortnite, Prasátko peppa, Medvídek Pú, Kouzelná beruška a černý kocour a Monster High. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva, lokomotiva s vagónky, princezna, draci případně traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku 2. kniha královská 6.


Vyhledávání


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů