Výběr omalovánek


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s nemocným pejskem

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka 2. kniha královská 6 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná 2. kniha královská 6 k obarvování pro děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 6 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, online, obrázek, k tisku, obrázky, 2. kniha královská 6, zdarma, k vytisknutí, k vytištění, pro děti, Bible a křesťanství, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 6 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskovky, pera, akrylové barvy případně vodové barvy. Možností je pro malé i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 6 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 6 má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, peníze nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například propisovací tužky, voskovky či pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, zvířata, druhy sportů a pochopitelně i 2. kniha královská 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmena, hudební nástroje a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Pixel art, Lion King, Červená Karkulka, Krtek nebo Aladin. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro předškoláky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, hasiči, draci, mašinka nebo též auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem 2. kniha královská 6.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů