Top obrázky


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 6 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem 2. kniha královská 6 ke kreslení pro dospělé. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 6 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, pro děti, online, k vytištění, obrázek, obrázky, Bible a křesťanství, 2. kniha královská 6, k tisku, zdarma, ke stažení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 6 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s 2. kniha královská 6 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pastelky, grafitové tužky, pastelové tužky, akrylové barvy a nebo fixy. Kreslících potřeb je dnes pro seniory vskutku velmi mnoho. Obrázek 2. kniha královská 6 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s 2. kniha královská 6 má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, čas či peníze. Omalovánky nejsou pro seniory jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, grafitové tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmenka, druhy automobilů, druhy jídel a pochopitelně i 2. kniha královská 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, písmena a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Krtek, IronMan, Bezzubka, My little pony či Spongebob. Je ale náročné je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které tady máme ke stažení jsou: pes, lokomotiva, netopýr, auta a auto. Ať vám omalovánka 2. kniha královská 6 přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů