Doporučené


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka 2. kniha královská 6 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem 2. kniha královská 6 k obarvení pro holčičky i chlapečky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 6 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení, obrázek, Bible a křesťanství, online, k tisku, pro děti, zdarma, k vytištění, 2. kniha královská 6, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení 2. kniha královská 6 k vytištění pro děti

Omalovánka s 2. kniha královská 6 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, tempery, zvýrazňovače, pastelové tužky a nebo voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky i holky vskutku velmi mnoho. Omalovánku 2. kniha královská 6 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s 2. kniha královská 6 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro kluky i holky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. olejové pastely, tempery či zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, kytky a pochopitelně i 2. kniha královská 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají písmenka, hudební nástroje anebo zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Popelka, Medvídek Pú, Méďa Béďa, Gormiti a Lion King. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, koně, mašinka, slon nebo také Popeláři. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem 2. kniha královská 6.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů