Top pět


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka 2. kniha královská 6 k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění s názvem 2. kniha královská 6 k obarvování pro malé holčičky a chlapečky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z 2. královské knihy 6:1-7 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka 2. kniha královská 6 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek 2. kniha královská 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A5            Omalovánka - 2. kniha královská 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění 2. kniha královská 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vybarvení, obrázky, k tisku, zdarma, k vytisknutí, online, Bible a křesťanství, ke stažení, pro děti, k vytištění, 2. kniha královská 6, obrázek

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek 2. kniha královská 6 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s 2. kniha královská 6 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelky, pastelové tužky, grafitové tužky, pera či vodové barvy. Potřeb na malování je pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku 2. kniha královská 6 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s 2. kniha královská 6 má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelky, pastelové tužky nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, postavy z pohádek, druhy ptáků a pochopitelně i 2. kniha královská 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, rostliny případně zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy pes Pluto, Pocahontas, Angelína balerína, Život brouka anebo Madagaskar. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, houby, lokomotiva s vagónky, vláček a dinosauři. Věříme, že se vám obrázek 2. kniha královská 6 bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů