Top obrázky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka aligátor zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění se jménem aligátor k vybarvení pro nejmenší děti. Obrázek aligátora k vytištění a vybarvení. Pohádkový aligátor hrající na hudební nástroj. Omalovánka aligátor je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Aligátor - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Aligátor - A5            Omalovánka - Aligátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Aligátor patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vybarvení, online, ke stažení, k tisku, obrázky, k vytištění, k vytisknutí, obrázek, Zvířata, zdarma, pro děti, Aligátor

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Aligátor k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s aligátorem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - křídy, fixy, zvýrazňovače, voskové tužky a nebo pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce vskutku velmi mnoho. Omalovánku aligátor lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s aligátorem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektřinu nebo též čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, fixy a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, písmenka, pohádkové postavy a pochopitelně i aligátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, zaměstnání lidí anebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Power Strangers, Lego příběh, Indiana Jones, Sněhurka nebo též Hledá se Nemo. Je ale velmi náročné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme k uložení jsou: princezna, auta, sněhulák, liška nebo Popeláři. Ať vám omalovánka aligátor přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů