Nej omalovánky


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka aligátor k vytisknutí

Omalovánka k tisku pojmenovaná aligátor k vybarvení pro chlapečky. Obrázek aligátora k vytištění a vybarvení. Pohádkový aligátor hrající na hudební nástroj. Omalovánka aligátor je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Aligátor - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Aligátor - A5            Omalovánka - Aligátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Aligátor patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, obrázek, k tisku, vymalovánky, elektronické omalovánky, domalovánky, ke stažení, k vytisknutí, Zvířata, Aligátor, k vybarvení, omalovánka, zdarma, zadarmo

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Aligátor k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s aligátorem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, uhlíky, umělecké tužky, pastelky a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku aligátor lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s aligátorem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii případně elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tempery, uhlíky a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, sporty, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i aligátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, různá zvířátka či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Brawl stars, Legenda o Mulan, Flintstoneovi případně Šmoulové. Ty zde ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: traktor, pes, astronaut, auta nebo lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou aligátoru.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů