Top omalovánky


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka aligátor k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem aligátor k vybarvování pro starší děti. Obrázek aligátora k vytištění a vybarvení. Pohádkový aligátor hrající na hudební nástroj. Omalovánka aligátor je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Aligátor - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Aligátor - A5            Omalovánka - Aligátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Aligátor patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, Aligátor, online, elektronické omalovánky, domalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, zdarma, obrázky, omalovánka, vymalovánky, Zvířata, omalovánky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Aligátor k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s aligátorem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k uložení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K vybarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, uhlíky, propisovací tužky, voskové tužky či fixky. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku aligátor lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s aligátorem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, elektřinu nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, uhlíky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, postavy z pohádek, zaměstnání a pochopitelně i aligátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů nebo sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Život brouka, Paw patrol, Lví král, Sněhurka nebo také U nás na farmě. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holčičky které tady máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, auto, kočka, liška a miminko. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem aligátor.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů