Výběr obrázků


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka aligátor zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem aligátor k omalování pro ratolesti. Obrázek aligátora k vytištění a vybarvení. Pohádkový aligátor hrající na hudební nástroj. Omalovánka aligátor je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Aligátor - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Aligátor - A5            Omalovánka - Aligátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Aligátor patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k vybarvení, Aligátor, ke stažení, k tisku, obrázek, obrázky, k vytištění, Zvířata, online, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Aligátor k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s aligátorem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako olejové pastely, voskovky, umělecké tužky, voskové tužky nebo uhly. Kreslících Potřeb na malování je pro holku i kluka k dispozici pestrá škála. Obrázek aligátor lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s aligátorem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektřinu, čas a nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například olejové pastely, voskovky případně umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, květiny, různé kytky a pochopitelně i aligátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, jídla nebo také druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Hledá se Dory, Equestria Girls, Kniha džunglí, Alf a nebo Bezzubka. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: traktor, mašinka, dinosauři, hasiči a kočka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku aligátor.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů