Top pět


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka aligátor zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem aligátor k obarvování pro učitelky. Obrázek aligátora k vytištění a vybarvení. Pohádkový aligátor hrající na hudební nástroj. Omalovánka aligátor je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Aligátor - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Aligátor - A5            Omalovánka - Aligátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Aligátor patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, dětské obrázky, zdarma, obrázek, omalovánky, ke stáhnutí, online, pro děti, k vybarvení, Aligátor, domalovánky, k vytištění, Zvířata, ke stažení

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Aligátor k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s aligátorem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, akrylové barvy, temperové barvy, propisovací tužky nebo tempery. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Obrázek aligátor lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s aligátorem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, akrylové barvy a nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, různá zvířátka a pochopitelně i aligátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, druhy ptáků nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Hot Wheels, Lion King, Shimmer a Shine a Hulk. Ty tu však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro starší děti které tady máme ke stažení jsou: miminko, piráti, pes, koně či raketa. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou aligátoru.


Najít slovo


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů