Nejlepší


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka aligátor k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka uložená pod názvem aligátor k obarvení pro maminky. Obrázek aligátora k vytištění a vybarvení. Pohádkový aligátor hrající na hudební nástroj. Omalovánka aligátor je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Aligátor - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Aligátor - A5            Omalovánka - Aligátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Aligátor patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, domalovánky, vymalovánky, ke stažení, obrázek, k tisku, ke stáhnutí, omalovánka, online, zadarmo, k vytištění, zdarma

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Aligátor k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s aligátorem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, voskovky, propisovací tužky, vodové barvy nebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro tatínky k dispozici ohromné množství. Obrázek aligátor lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s aligátorem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, dětské oči případně peněženku. Omalovánky nejsou pro tatínky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, voskovky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, písmena, zaměstnání lidí a pochopitelně i aligátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, zvířátka nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Petr Pan, Letopisy Narnie, Paw patrol, Batman případně Panenka Barbie. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které zde máme k uložení jsou: dinosauři, psi, miminko, plachetnice a Santa Klaus. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s aligátorem.


Prohledat web


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů