Top obrázky


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka aligátor zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná aligátor ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Obrázek aligátora k vytištění a vybarvení. Pohádkový aligátor hrající na hudební nástroj. Omalovánka aligátor je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Aligátor - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Aligátor - A5            Omalovánka - Aligátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Aligátor patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, online, obrázky, pro děti, k tisku, Zvířata, k vybarvení, Aligátor, k vytisknutí, ke stažení, k vytištění, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Aligátor k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s aligátorem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitní papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako fixy, temperové barvy, voskovky, tempery a nebo propisovací tužky. Možností je dnes pro malé děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek aligátor lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka s aligátorem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí či počítač. Omalovánky nejsou pro malé děti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například fixy, temperové barvy anebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel, druhy sportů a pochopitelně i aligátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů případně čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Shrek, Fortnite, panenka Winx, Lego příběh či Bob a Bobek. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: auto, hasiči, čert, astronaut nebo také plachetnice. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku aligátor.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů