Top omalovánky


Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka aligátor zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem aligátor k obarvení pro nejmenší děti. Obrázek aligátora k vytištění a vybarvení. Pohádkový aligátor hrající na hudební nástroj. Omalovánka aligátor je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Aligátor - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Aligátor - A5            Omalovánka - Aligátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Aligátor patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, Zvířata, zdarma, k vytištění, obrázek, k tisku, k vybarvení, ke stažení, online, Aligátor, pro děti, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek k vybarvení Aligátor k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s aligátorem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, olejové pastely, propisovací tužky, křídy a tužky. Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici ohromující množství. Obrázek aligátor lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s aligátorem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, peněženku anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například tempery, olejové pastely nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jídla, lidské profese, čísla a pochopitelně i aligátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, rostliny či druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, panenka Winx, Rumcajs anebo Ratatouille. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: koně, astronaut, liška, piráti případně vláček. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou aligátoru.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů