Top omalovánky


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka aligátor zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk nazvaná aligátor k obarvování pro nejmenší. Obrázek aligátora k vytištění a vybarvení. Pohádkový aligátor hrající na hudební nástroj. Omalovánka aligátor je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Aligátor - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Aligátor - A5            Omalovánka - Aligátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Aligátor patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vybarvení, zdarma, obrázek, obrázky, Aligátor, Zvířata, pro děti, ke stažení, k tisku, k vytištění

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Aligátor k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s aligátorem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako uhly, olejové pastely, voskové tužky, tempery a pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro slečny vskutku velmi mnoho. Omalovánku aligátor lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s aligátorem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. uhly, olejové pastely a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, kytky, postavy z pohádek a pochopitelně i aligátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, jídla a různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Power Strangers, Pixel art, Asterix a Obelix, Toy Story a nebo Peter Pan. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dospělé které zde máme ke stáhnutí jsou: princezna a princ, raketa, Popeláři, vláček nebo také astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem aligátor.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů