Nejstahovanější


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka aligátor zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem aligátor k obarvení pro holku i kluka. Obrázek aligátora k vytištění a vybarvení. Pohádkový aligátor hrající na hudební nástroj. Omalovánka aligátor je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Aligátor - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Aligátor - A5            Omalovánka - Aligátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Aligátor patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, Zvířata, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, Aligátor, pro děti, online, zdarma, obrázky

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Aligátor k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s aligátorem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, grafitové tužky, fixky, propisovací tužky případně temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé i větší děti vskutku mnoho. Omalovánku aligátor lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s aligátorem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například voskové tužky, grafitové tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba lidské profese, písmenka, květiny a pochopitelně i aligátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, písmena nebo také jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Panenka Barbie, Astroboy, Příšerky s.r.o., Stašpytlík a Krtek. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, houby, mašinka, slon nebo raketa. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou aligátor.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů