Nejvyhledávanější


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka aligátor zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí pojmenovaná aligátor k vybarvení pro dospělé. Obrázek aligátora k vytištění a vybarvení. Pohádkový aligátor hrající na hudební nástroj. Omalovánka aligátor je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Aligátor - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Aligátor - A5            Omalovánka - Aligátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Aligátor patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vytisknutí, k tisku, Aligátor, zdarma, obrázek, obrázky, Zvířata, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Aligátor k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s aligátorem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - pera, pastelky, uhlíky, křídy a voskovky. Pomůcek na malování je pro větší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku aligátor lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s aligátorem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, počítač a oči dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například pera, pastelky nebo též uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba lidské profese, zaměstnání lidí, zvířátka a pochopitelně i aligátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, druhy ptáků a nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Doba ledová, Anna a Elsa, Krteček, Kouzelná beruška a černý kocour a Lion King. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, sněhulák, auta, netopýr nebo také koně. Nechť omalovánka s aligátorem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů