Nejvyhledávanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka aligátor zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem aligátor k obarvování pro naše ratolesti. Obrázek aligátora k vytištění a vybarvení. Pohádkový aligátor hrající na hudební nástroj. Omalovánka aligátor je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Aligátor - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Aligátor - A5            Omalovánka - Aligátor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Aligátor patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Aligátor, k vybarvení, obrázek, k tisku, ke stažení, zdarma, k vytisknutí, online, Zvířata, k vytištění, obrázky, pro děti

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Aligátor k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s aligátorem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, olejové pastely, pastelové tužky, propisovací tužky nebo zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro malá děcka k dispozici široká škála. Obrázek aligátor lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s aligátorem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peníze, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba tempery, olejové pastely a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, sporty, lidské profese a pochopitelně i aligátor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jídla, různá zvířátka nebo také zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Blesk McQueen, Medvídek Pú, Locika a Lego. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: plachetnice, sněhulák, kočka, auta či drak. Ať si vaše dítko užije malování aligátoru.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů