Výběr omalovánek


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka papoušek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem papoušek k omalování pro malé děti. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Papoušek, k tisku, k vytištění, ke stažení, obrázek, obrázky, k vybarvení, Ptáci, k vytisknutí, pro děti, zdarma, online

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Papoušek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s papouškem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, propisovací tužky, pastelové tužky, umělecké tužky a grafitové tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek papoušek lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s papouškem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peníze, čas a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pera, propisovací tužky nebo též pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, různá zvířata, jídla a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, zvířata nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Marvel Rocket, Hannah Montana, panenka Winx, Anna a Elsa a Ninjago. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme k uložení jsou: astronaut, Santa Klaus, psi, princezna anebo dinosauři. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku papoušek.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů