Doporučujeme


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka papoušek k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem papoušek k omalování pro kluky. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, vymalovánky, obrázek, k vybarvení, ke stáhnutí, k vytištění, Papoušek, Ptáci, pro děti, omalovánka, omalovánky, obrázky, ke stažení, elektronické omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Papoušek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s papouškem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K vybarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, pera, vodové barvy, pastelové tužky nebo také olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro předškolní děti fakt mnoho Omalovánku papoušek lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s papouškem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, počítač nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba voskovky, pera a nebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, různá zvířata, jídla a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, písmena a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Kim Possible, Spongebob, Toy Story, Pocahontas nebo též Marvel Rocket. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro slečny které tu máme ke stažení jsou: kočka, dinosauři, psi, houby nebo draci. Nechť vám omalovánka s papouškem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů