Nejoblíbenější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Chlapeček - obrázek, omalovánka k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Triko - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka papoušek k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem papoušek ke kreslení pro holky. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: omalovánka, ke stáhnutí, obrázek, obrázky, domalovánky, k vybarvení, pro děti, omalovánky, Ptáci, elektronické omalovánky, k vytisknutí, online, zadarmo, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Papoušek k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s papouškem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, pera, grafitové tužky, akrylové barvy případně voskovky. Pomůcek na malování je pro děti opravdu mnoho. Omalovánku papoušek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s papouškem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peníze, čas nebo také elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, pera či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba květiny, písmena, rostliny a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, různá zvířata a sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Lego příběh, Panenka Barbie, Lví král, Scooby Doo nebo také Malá mořská víla. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, traktor, auta, plachetnice a nebo raketa. Věříme, že se vám obrázek papouška bude líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů