Nej obrázky


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka papoušek k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk označená papoušek k vybarvení pro děti. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vybarvení, vymalovánky, k vytištění, pro děti, zdarma, k vytisknutí, domalovánky, ke stažení, elektronické omalovánky, omalovánka, ke stáhnutí, omalovánky, Papoušek, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Papoušek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s papouškem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitní papír. K omalování lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, uhly, pastelové tužky, tempery nebo také akrylové barvy. Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku papoušek lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s papouškem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, peněženku případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro starší děti jen zábavou a hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. voskovky, uhly a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, pohádkové postavy, jednotlivá zvířata a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, květiny nebo též zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Panenka Barbie, Anna a Elsa, Želvy Ninja, Bakugan případně Paw patrol. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které tady máme k uložení jsou: sněhulák, astronaut, dinosauři, princezna a princ a nebo draci. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s papouškem.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů