Nej pět


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka papoušek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem papoušek k obarvení pro chlapečky. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, pro děti, online, Ptáci, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, Papoušek, zdarma, k vytištění, obrázek, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Papoušek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s papouškem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdý papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, voskové tužky, uhlíky, vodové barvy a tempery. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku papoušek lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s papouškem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhly, voskové tužky nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmena, různá zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, kytky nebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro maminky? Jsou to motivy Angelína balerína, Flintstoneovi, Blesk McQueen, Mickey mouse či Pejsek a kočička. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tu máme ke stažení jsou: princezna, drak, psi, lokomotiva s vagónky anebo astronaut. Nechť omalovánka s papouškem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů