Doporučujeme


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka papoušek k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná papoušek k omalování pro naše zlatíčka. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: ke stažení, Papoušek, k vytisknutí, k tisku, pro děti, obrázek, k vytištění, online, Ptáci, k vybarvení, zdarma, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Papoušek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s papouškem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, fixy, tužky, pastelky a voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici ohromné množství. Omalovánku papoušek lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s papouškem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, fixy případně tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, zvířata a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, různé kytky a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Fortnite, Hello Kitty, Pinocchio, Marvel Rocket či Avatar. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, auta, kočka, koně nebo také lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítko užije malování papouška.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů