Nejlepší


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka papoušek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená papoušek ke kreslení pro nejmenší děti. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, online, k vytisknutí, k vybarvení, Ptáci, ke stažení, Papoušek, obrázek, zdarma, k tisku, k vytištění, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Papoušek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s papouškem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako voskové tužky, uhly, zvýrazňovače, grafitové tužky případně temperové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku papoušek lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s papouškem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří elektřinu, elektrickou energii nebo též zrak dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. voskové tužky, uhly a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba písmena, postavy z pohádek, druhy automobilů a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, jednotlivá zvířata nebo květiny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Rio, Jak vycvičit draka, Princezna a žabák, Včelka Mája nebo též Bratz panenky. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme k uložení jsou: psi, piráti, dinosauři, pes a auto. Ať vám omalovánka papoušek přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů