Nej omalovánky


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka papoušek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem papoušek k vybarvení pro naše ratolesti. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, pro děti, obrázek, k tisku, k vytištění, k vybarvení, online, obrázky, Ptáci, Papoušek, k vytisknutí, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Papoušek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s papouškem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako olejové pastely, fixy, fixky, uhly či vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici ohromující množství. Omalovánku papoušek lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s papouškem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například olejové pastely, fixy případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, postavy z pohádek a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, druhy automobilů a nebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Scooby Doo, Stašpytlík, Želvy Ninja a Tlapková patrola. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme k uložení jsou: auto, lokomotiva s vagónky, draci, mašinka nebo hasiči. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s papouškem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů