Nejstahovanější


Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka papoušek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem papoušek k vybarvení pro nejmenší děcka. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: Papoušek, k vytištění, Ptáci, k vytisknutí, obrázky, k tisku, obrázek, pro děti, online, ke stažení, k vybarvení, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Papoušek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s papouškem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, tužky, pastelové tužky, fixy případně voskové tužky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek papoušek lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s papouškem má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, dětské oči a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, tužky a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, dopravní prostředky, květiny a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, druhy jídel nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy U nás na farmě, Spiderman, Pat a Mat, Locika a Šmoulové. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: sněhulák, liška, mašinka, auto nebo také lokomotiva. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou papouška.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů