Nej pět


Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka papoušek k vytištění pro děti

Omalovánka s názvem papoušek k vybarvování pro malé caparty. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k tisku, obrázek, zdarma, ke stažení, Papoušek, k vytištění, online, Ptáci, pro děti

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Papoušek k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s papouškem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Opera, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - uhly, grafitové tužky, fixky, propisovací tužky a pera. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici pestrá škála. Omalovánku papoušek lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s papouškem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, počítač anebo čas. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhly, grafitové tužky případně fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba sporty, rostliny, druhy automobilů a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají kytky, různá zvířátka a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy IronMan, Harry Potter, Angry birds, pes Pluto anebo My little pony. Ty tady ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva, loď, liška, koně a nebo auta. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s papouškem líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů