Výběr obrázků


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Červená karkulka - obrázek, omalovánka k tisku

Holubička - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka tenistky

Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka papoušek zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná papoušek k obarvování pro školáky. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, obrázek, ke stažení, k vytištění, pro děti, ke stáhnutí, online, k tisku, omalovánky, vymalovánky, domalovánky, zadarmo, elektronické omalovánky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Papoušek k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s papouškem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, křídy, grafitové tužky, pastelové tužky a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro ženy k dispozici ohromné množství. Obrázek papoušek lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s papouškem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro ženy jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba uhly, křídy nebo též grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy sportů, zvířata a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, kytky nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Myška Minie, Atlantida: Tajemná říše, Shrek, Frozen a Kniha džunglí. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: kočka, raketa, slon, vláček a nebo liška. Ať si vaše dítě užije obrázek papouška.


Hledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů