Doporučené


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka papoušek zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší uložená pod názvem papoušek k vybarvení pro děti. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: domalovánky, omalovánky, ke stáhnutí, omalovánka, zadarmo, online, k tisku, k vybarvení, dětské obrázky, obrázek, vymalovánky, Papoušek, pro děti, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Papoušek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s papouškem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, propisovací tužky, zvýrazňovače, uhly či voskové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro starší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku papoušek lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s papouškem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro starší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. uhlíky, propisovací tužky a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, různé kytky nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Astroboy, princezna Sofie, Pejsek a kočička, Alf nebo panenka Winx. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: drak, raketa, princezna, slon anebo čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s papouškem líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů