Výběr obrázků


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka papoušek k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem papoušek k obarvení pro nejmenší děti. Papoušek je nádherný pták, který často dokáže napodobovat zvuky dokonce i řeč lidí. Omalovánka papoušek je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Papoušek - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Papoušek - A5            Omalovánka - Papoušek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Papoušek patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: zdarma, online, Papoušek, k vybarvení, obrázek, k vytištění, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, obrázky, Ptáci

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Papoušek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s papouškem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na pevnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixy, olejové pastely, voskové tužky, pastelky nebo akrylové barvy. Možností je dnes pro děti k dispozici celá škála. Omalovánku papoušek lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s papouškem má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, čas a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba fixy, olejové pastely a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, rostliny, zvířátka a pochopitelně i papouška :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy sportů, různá zvířátka a pohádkové postavy. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Hot Wheels, Kung Fu Panda, Krtek, Roblox a nebo Ratatouille. Je ale velmi složité je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: netopýr, lokomotiva s vagónky, liška, sněhulák anebo auta. Nechť vám omalovánka s papouškem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů