Nejstahovanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Mořská víla - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kolař k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem kolař k omalování pro malé caparty. Omalovánka kolař je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kolař - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Kolař - A5            Omalovánka - Kolař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolař patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: vymalovánky, zadarmo, ke stažení, obrázky, Lidé, online, k tisku, Kolař, dětské obrázky, elektronické omalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, omalovánka, ke stáhnutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolař k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kolařem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitní papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, zvýrazňovače, propisovací tužky, uhlíky nebo také pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro seniory k dispozici ohromné množství. Omalovánku kolař lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kolařem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro seniory jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba vodové barvy, zvýrazňovače a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i kolaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, zaměstnání či postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro starší děti? Jsou to motivy Lady a Tramp, Pinocchio, Stašpytlík, Avatar a Marvel Rocket. Je však velmi těžké je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: dinosauři, lokomotiva, koně, astronaut a vláček. Ať vám omalovánka kolař přinese mnoho radosti.


Najít na webu


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů