Doporučené


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka kolař k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk se jménem kolař k obarvování pro předškolní děti. Omalovánka kolař je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kolař - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolař - A5            Omalovánka - Kolař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolař patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: k tisku, omalovánka, zdarma, k vytisknutí, pro děti, domalovánky, omalovánky, k vytištění, Lidé, vymalovánky, obrázek, ke stažení, Kolař, zadarmo

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolař k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s kolařem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako vodové barvy, křídy, tempery, uhly případně umělecké tužky. Potřeb na malování je pro učitelky opravdu mnoho. Obrázek kolař lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kolařem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří peníze, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například vodové barvy, křídy nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba lidské profese, rostliny, sporty a pochopitelně i kolaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, zvířata nebo též pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Lví král, Máša a medvěd, Kniha džunglí, Bugs Bunny a Teletubbies. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: sněhulák, houby, liška, hasiči anebo čert. Věříme, že se vám obrázek kolaře bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů