Nejoblíbenější


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka kolař k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná kolař k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka kolař je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kolař - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kolař - A5            Omalovánka - Kolař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolař patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Lidé, Kolař, k vytištění, obrázek, online, obrázky, ke stažení, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolař k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s kolařem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, vodové barvy, propisovací tužky, akrylové barvy a tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro chlapečky fakt mnoho Omalovánku kolař lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s kolařem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, zrak dětí a peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba temperové barvy, vodové barvy případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, sporty, druhy jídel a pochopitelně i kolaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, postavy z pohádek nebo též jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Trollové, Chuggington, Myška Minie a Monster High. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: draci, miminko, raketa, lokomotiva s vagónky anebo čert. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou kolař.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů