Nejhledanější


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kolař k vytisknutí

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem kolař k obarvování pro nejmenší. Omalovánka kolař je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kolař - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kolař - A5            Omalovánka - Kolař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolař patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázky, omalovánky, k vytištění, zdarma, pro děti, Lidé, k tisku, online, obrázek, ke stažení, k vytisknutí, k vybarvení, domalovánky, omalovánka

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Kolař k vytištění pro děti

Omalovánka s kolařem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixky, vodové barvy, zvýrazňovače, olejové pastely a fixy. Potřeb na malování je pro holčičky fakt mnoho Omalovánku kolař lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s kolařem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro holčičky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. fixky, vodové barvy nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy ptáků, písmena a pochopitelně i kolaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, různá zvířátka a nebo písmenka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Anna a Elsa, Ledové království, Mickey mouse, Harley Quinn anebo Tlapková patrola. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro předškolní děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, piráti, mašinka, kočka případně Popeláři. Užijte si omalovánku kolaře, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů