Doporučujeme


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kolař k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění se jménem kolař ke kreslení pro větší děti. Omalovánka kolař je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kolař - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kolař - A5            Omalovánka - Kolař - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolař patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: Kolař, dětské obrázky, elektronické omalovánky, vymalovánky, Lidé, obrázky, ke stáhnutí, domalovánky, k vytisknutí, zadarmo, online, pro děti, omalovánky, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolař k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro tisk s kolařem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, olejové pastely, fixy, fixky a křídy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku kolař lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kolařem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří elektřinu, peněženku nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. umělecké tužky, olejové pastely nebo také fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy automobilů, druhy ptáků a pochopitelně i kolaře :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, jednotlivá zvířata či postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Hulk, Království lesních strážců, Zvonilka, Superman nebo též Zhu Zhu Pets. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ženy které zde máme k uložení jsou: draci, dinosauři, piráti, lokomotiva s vagónky anebo drak. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka kolaře bude líbit.


Prohledat web


Ads


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů