Nejvyhledávanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka pejsek a kočička zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem pejsek a kočička k vybarvení pro malé děti. Omalovánka pejsek a kočička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pejsek a kočička - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pejsek a kočička - A5            Omalovánka - Pejsek a kočička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pejsek a kočička patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pejsek a kočička, omalovánky, zadarmo, domalovánky, obrázek, obrázky, dětské obrázky, elektronické omalovánky, online, k tisku, k vytištění, zdarma, ke stažení, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pejsek a kočička k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s pejsek ou kočičkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K omalování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhlíky, uhly, voskovky nebo také pastelky. Kreslících potřeb je dnes pro slečny k dispozici vskutku hodně. Obrázek pejsek a kočička lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s pejsek ou kočičkou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, uhlíky nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba písmena, lidské profese, druhy ptáků a pochopitelně i pejsek u kočičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířátka, druhy jídel anebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Medvídek Pú, Požárník Sam, Šmoulové, Spongebob a Tučňáci z Madagaskaru. Je ale velmi náročné je zdarma sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro puberťáky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, netopýr, Santa Klaus, dinosauři nebo též sněhulák. Ať omalovánka pejsek a kočička přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů