Top omalovánky


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka pejsek a kočička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění s názvem pejsek a kočička k obarvení pro učitelky. Omalovánka pejsek a kočička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pejsek a kočička - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pejsek a kočička - A5            Omalovánka - Pejsek a kočička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pejsek a kočička patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: pro děti, obrázek, ke stáhnutí, obrázky, dětské obrázky, vymalovánky, k vytisknutí, k vybarvení, omalovánka, omalovánky, ke stažení, k tisku, Pejsek a kočička, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Pejsek a kočička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s pejsek ou kočičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, propisovací tužky, fixy, grafitové tužky případně zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro kluky fakt mnoho Obrázek pejsek a kočička lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s pejsek ou kočičkou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří dětské oči, počítač nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro kluky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskovky, propisovací tužky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivá zvířata, písmena a pochopitelně i pejsek u kočičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, jídla a nebo druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Kačer Donald, Shrek, Asterix a Obelix, Astroboy nebo také Stašpytlík. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: psi, vláček, princezna a princ, draci nebo též auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem pejsek a kočička.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů