Nej pět


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka pejsek a kočička k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem pejsek a kočička k vybarvení pro prcky. Omalovánka pejsek a kočička je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Pejsek a kočička - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pejsek a kočička - A5            Omalovánka - Pejsek a kočička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pejsek a kočička patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: zadarmo, elektronické omalovánky, Pejsek a kočička, vymalovánky, zdarma, obrázky, omalovánka, ke stáhnutí, ke stažení, domalovánky, pro děti, k vytištění, omalovánky, Pohádky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Pejsek a kočička k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s pejsek ou kočičkou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na pevnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako fixy, propisovací tužky, akrylové barvy, voskovky případně fixky. Potřeb na malování je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku pejsek a kočička lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s pejsek ou kočičkou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například fixy, propisovací tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i pejsek u kočičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, druhy sportů a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Bořek stavitel, Spongebob, Pocahontas, Peter Pan a Sněhurka. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které tady máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, astronaut, auta, koně anebo auta. Nechť vám omalovánka s pejsek ou kočičkou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů