Top šest


Medúza - obrázek, omalovánka k tisku

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pejsek a kočička k vytisknutí

Dětská omalovánka označená pejsek a kočička k vybarvení pro malé děti. Omalovánka pejsek a kočička je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pejsek a kočička - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pejsek a kočička - A5            Omalovánka - Pejsek a kočička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pejsek a kočička patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: Pohádky, domalovánky, ke stáhnutí, k tisku, k vytisknutí, zdarma, obrázek, obrázky, k vybarvení, online, k vytištění, vymalovánky, omalovánka, dětské obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Pejsek a kočička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s pejsek ou kočičkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, pastelové tužky, tempery, tužky a nebo fixy. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku pejsek a kočička lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s pejsek ou kočičkou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří čas, dětské oči a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba zvýrazňovače, pastelové tužky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, písmenka, různé sporty a pochopitelně i pejsek u kočičku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, čísla nebo též kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Indiana Jones, H2O: Stačí přidat vodu, Mašinka Tomáš, Super Mario a Elena z Avaloru. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: čert, drak, Popeláři, loď a auto. Užijte si omalovánku pejsek y kočičky, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Hledat slovo


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů