Nejoblíbenější


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s elfem k vytisknutí

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka Žaludy k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná Žaludy k omalování pro chlapce. Omalovánka Žaludy je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Žaludy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žaludy - A5            Omalovánka - Žaludy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žaludy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, k tisku, obrázky, online, ke stáhnutí, zadarmo, omalovánky, Žaludy, vymalovánky, elektronické omalovánky, domalovánky, ke stažení, pro děti, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Žaludy k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Žaludy je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k uložení v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tužky, pera, temperové barvy, grafitové tužky a propisovací tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Žaludy lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Žaludy má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tužky, pera nebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy automobilů, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Žaludy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, zaměstnání lidí anebo různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Tučňáci z Madagaskaru, Grinch, Plants vs. Zombies, Mario či Shrek. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky které zde máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva, astronaut, raketa, miminko nebo také houby. Ať si vaše dítko užije malování Žaludy.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů