Top omalovánky


Obrázek psa k tisku

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Žaludy k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem Žaludy k vybarvování pro předškoláky. Omalovánka Žaludy je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Žaludy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žaludy - A5            Omalovánka - Žaludy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žaludy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, zdarma, Žaludy, k vytištění, obrázek, pro děti, online, Ostatní, k vybarvení, obrázky, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žaludy k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Žaludy je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskovky, vodové barvy, grafitové tužky, fixky nebo také pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro holky i kluky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Žaludy lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s Žaludy má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektrickou energii či čas. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskovky, vodové barvy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, postavy z pohádek, písmenka a pochopitelně i Žaludy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířátka, různá zvířátka nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Shrek, My little pony, Brawl stars, IronMan či Lví král. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, traktor, plachetnice, psi a čert. Nechť omalovánka s Žaludy přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů