Nej obrázky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka Žaludy k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem Žaludy k obarvování pro školáky. Omalovánka Žaludy je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Žaludy - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Žaludy - A5            Omalovánka - Žaludy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Žaludy patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, omalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, Ostatní, omalovánka, pro děti, Žaludy, k vytištění, domalovánky, vymalovánky, k vytisknutí, zdarma, dětské obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Žaludy k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s Žaludy je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, fixy, umělecké tužky, uhlíky případně tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro učitelky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Žaludy lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Žaludy má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, elektřinu nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, fixy a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání a pochopitelně i Žaludy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, hudební nástroje nebo druhy automobilů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro slečny? Jsou to motivy Angelína balerína, Krtek, Superčarodějnice, Popelka nebo také Ratatouille. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které zde máme ke stáhnutí jsou: psi, liška, plachetnice, Santa Klaus a dinosauři. Ať si vaše dítko užije malování Žaludy.


Hledat slovo


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů