Doporučené


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka postel k vytisknutí

Dětská omalovánka nazvaná postel k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka postel je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Postel - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Postel - A5            Omalovánka - Postel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Postel patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Ostatní, zdarma, online, obrázek, obrázky, k vybarvení, Postel, pro děti, ke stažení, k tisku, k vytištění

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Postel k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s postelí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako křídy, pastelky, tempery, uhly nebo též umělecké tužky. Možností je dnes pro nejmenší k dispozici pestrá škála. Obrázek postel lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s postelí má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu anebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, pastelky a nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různá zvířata, dopravní prostředky, čísla a pochopitelně i postel :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířátka, různé kytky či zaměstnání. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro tatínky? Jsou to motivy Krteček, Fortnite, panenka Winx, Doba ledová anebo Lví král. Je však velmi náročné je zdarma získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které tu máme ke stažení jsou: houby, astronaut, slon, pes případně kočka. Ať vám omalovánka postel přinese mnoho radosti.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů