Nej obrázky


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka postel zdarma k vytištění

Dětská omalovánka dostupná pod jménem postel ke kreslení pro malé děti. Omalovánka postel je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Postel - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Postel - A5            Omalovánka - Postel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Postel patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: omalovánky, ke stáhnutí, k tisku, k vytištění, dětské obrázky, zadarmo, Ostatní, elektronické omalovánky, pro děti, domalovánky, Postel, omalovánka, k vybarvení, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Postel k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s postelí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - uhlíky, fixy, křídy, vodové barvy a fixky. Pomůcek na malování je pro malé ratolesti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku postel lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s postelí má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, počítač nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například uhlíky, fixy a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba čísla, jednotlivá zvířata, zaměstnání a pochopitelně i postel :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, různá zvířátka či hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy My little pony, Život brouka, Méďa Béďa, Kim Possible nebo též Království lesních strážců. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky které zde máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, auto, auta, princezna a princ a princezna. Věříme, že se vám obrázek postele bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů