Doporučené


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Koník - obrázek, omalovánka k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka postel k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná postel k obarvování pro předškoláky. Omalovánka postel je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Postel - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Postel - A5            Omalovánka - Postel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Postel patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, zdarma, ke stažení, online, omalovánka, obrázek, zadarmo, vymalovánky, k tisku, ke stáhnutí, domalovánky, k vytisknutí, elektronické omalovánky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Postel k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s postelí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako křídy, fixky, voskovky, propisovací tužky anebo uhlíky. Možností je dnes pro nejmenší opravdu mnoho. Obrázek postel lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s postelí má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peníze nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba křídy, fixky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i postel :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, jednotlivé druhy ptáků a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Indiana Jones, Ice Age, Jak vycvičit draka, Littlest Pet Shop nebo také IronMan. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, dinosauři, hasiči, astronaut případně raketa. Ať si vaše dítě užije omalovánku postele.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů