Nejstahovanější


Omalovánka s vánočním stromem

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka postel k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění se jménem postel k vybarvení pro naše milé prcky. Omalovánka postel je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Postel - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Postel - A5            Omalovánka - Postel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Postel patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, Postel, online, zdarma, k tisku, obrázky, pro děti, k vybarvení, Ostatní, ke stažení, k vytištění, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Postel k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s postelí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici k uložení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tužky, propisovací tužky, pera a nebo pastelové tužky. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku postel lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s postelí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, peněženku a čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, tužky a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy jídel, různá zvířátka a pochopitelně i postel :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, pohádkové postavy případně zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Adiboo, U nás na farmě, Lego, Monster High a Stašpytlík. Nejsou k dispozici zdarma a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: piráti, čert, liška, astronaut nebo princezna a princ. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s postelí.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů