Nejstahovanější


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka postel k vytisknutí

Omalovánka pro tisk s názvem postel ke kreslení pro děti. Omalovánka postel je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Postel - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Postel - A5            Omalovánka - Postel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Postel patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, Postel, obrázek, k vytištění, online, k tisku, zdarma, obrázky, k vytisknutí, pro děti, Ostatní, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Postel k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s postelí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, fixky, tempery, uhly anebo temperové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro děti opravdu mnoho. Obrázek postel lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s postelí má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, peníze nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například vodové barvy, fixky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, květiny, písmenka a pochopitelně i postel :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířata a různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Harley Quinn, Příšerky s.r.o., Paw patrol, Bambi nebo také Avatar. Je ale velmi náročné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: čert, piráti, mašinka, pes nebo princezna. Ať omalovánka postel přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů