Nej pět


Omalovánka králíka k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka postel k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem postel k obarvování pro předškoláky. Omalovánka postel je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Postel - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Postel - A5            Omalovánka - Postel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Postel patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: zdarma, k tisku, obrázky, obrázek, ke stažení, k vytištění, pro děti, online, k vybarvení, Ostatní, Postel, k vytisknutí

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Postel k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s postelí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelové tužky, grafitové tužky, umělecké tužky nebo též akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek postel lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s postelí má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peníze, dětské oči a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například propisovací tužky, pastelové tužky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba hudební nástroje, kytky, druhy jídel a pochopitelně i postel :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, písmena případně rostliny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Kačer Donald, Kuře Calimero, Toy Story, Flintstoneovi a Život brouka. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, lokomotiva, plachetnice, auta či princezna. Užijte si omalovánku postele, budeme rádi, jestli se vám bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů