Nejlepší


Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek štěněte

Omalovánka box k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem box ke kreslení pro nejmenší. Dva boxeři v ringu na obrázku k vybarvení. Box je nebezpečný sport. Omalovánka box je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Box - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Box - A5            Omalovánka - Box - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Box patří do kategorie Sport

Klíčová slova: elektronické omalovánky, omalovánka, zadarmo, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázky, dětské obrázky, k tisku, k vytisknutí, zdarma, ke stáhnutí, Sport, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Box k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s boxem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Chrome, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, vodové barvy, umělecké tužky, uhly nebo též voskové tužky. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek box lze také vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s boxem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, peníze a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. temperové barvy, vodové barvy nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, různé kytky, druhy sportů a pochopitelně i box :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, různá zvířata či čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Fifi z Květíkova, Princezna Leonora, Lego friends, Pan Včelka a Rio. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro seniory které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, astronaut, traktor, miminko nebo také loď. Užijte si omalovánku boxu, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů