Nejoblíbenější


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka box zdarma k vytištění

Omalovánka pojmenovaná box k vybarvování pro holky i kluky. Dva boxeři v ringu na obrázku k vybarvení. Box je nebezpečný sport. Omalovánka box je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Box - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Box - A5            Omalovánka - Box - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Box patří do kategorie Sport

Klíčová slova: ke stažení, Box, zdarma, online, obrázek, obrázky, k tisku, Sport, pro děti, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Box k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s boxem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitní papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, akrylové barvy, křídy, olejové pastely a fixy. Možností je dnes pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek box lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s boxem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří čas, peněženku anebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například pera, akrylové barvy nebo též křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i box :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků nebo druhy jídel. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Marvel Rocket, Pinocchio, Křemílek a Vochomůrka, panenka Winx anebo Astroboy. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti které tu máme k uložení jsou: houby, princezna, auta, piráti případně mašinka. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem box.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů