Doporučujeme


Obrázek jukeboxu

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slepice k vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka box zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem box k obarvování pro malé ratolesti. Dva boxeři v ringu na obrázku k vybarvení. Box je nebezpečný sport. Omalovánka box je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Box - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Box - A5            Omalovánka - Box - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Box patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vybarvení, Box, obrázek, zdarma, k tisku, ke stažení, k vytištění, online, obrázky, pro děti, k vytisknutí, Sport

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Box k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s boxem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, pastelové tužky, pastelky, vodové barvy nebo uhly. Výtvarných potřeb je pro naše milé prcky opravdu mnoho. Omalovánku box lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s boxem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peněženku, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například grafitové tužky, pastelové tužky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, rostliny, druhy ptáků a pochopitelně i box :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, zvířata nebo též zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy IronMan, Medvídek Pú, Kniha džunglí, Mickey mouse a Locika. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: sněhulák, astronaut, Popeláři, princezna a nebo čert. Ať si vaše dítě užije omalovánku boxu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů