Výběr omalovánek


Omalovánka tenistky

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Oslík - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka box k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem box k vybarvení pro děti. Dva boxeři v ringu na obrázku k vybarvení. Box je nebezpečný sport. Omalovánka box je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Box - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Box - A5            Omalovánka - Box - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Box patří do kategorie Sport

Klíčová slova: online, Box, ke stáhnutí, zadarmo, k vybarvení, k tisku, Sport, ke stažení, obrázky, vymalovánky, dětské obrázky, k vytisknutí, omalovánka, omalovánky

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Box k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s boxem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Safari, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelky, uhly, pastelové tužky a zvýrazňovače. Pomůcek na malování je pro holky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku box lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s boxem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, pastelky nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, kytky, zvířata a pochopitelně i box :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání lidí či postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Madagaskar, Tučňáci z Madagaskaru, Stašpytlík, Minecraft a Zvonilka. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, netopýr, lokomotiva s vagónky, koně a nebo princezna. Nechť omalovánka s boxem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů