Výběr omalovánek


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka box zdarma k vytištění

Omalovánka označená box k obarvení pro puberťáky. Dva boxeři v ringu na obrázku k vybarvení. Box je nebezpečný sport. Omalovánka box je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Box - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Box - A5            Omalovánka - Box - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Box patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, obrázky, pro děti, Sport, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, k vybarvení, Box, ke stažení, online, zdarma

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Box k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s boxem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, akrylové barvy, uhlíky, voskové tužky a grafitové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek box lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s boxem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektřinu, peníze případně peněženku. Omalovánky nejsou pro dívky jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. tempery, akrylové barvy nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, písmenka, hudební nástroje a pochopitelně i box :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, kytky a zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Doba ledová, Asterix a Obelix, Adiboo, Ledové království případně Kim Possible. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky které tu máme ke stažení jsou: koně, miminko, raketa, vláček a auta. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka boxu bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů