Nejhledanější


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka králíka k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka box zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění s názvem box k vybarvení pro naše ratolesti. Dva boxeři v ringu na obrázku k vybarvení. Box je nebezpečný sport. Omalovánka box je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Box - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Box - A5            Omalovánka - Box - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Box patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, Sport, obrázky, zdarma, Box, ke stažení, k vytisknutí, pro děti, k vytištění, k vybarvení, online, k tisku

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Box k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s boxem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako křídy, uhlíky, propisovací tužky, tempery a vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Obrázek box lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s boxem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například křídy, uhlíky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba hudební nástroje, rostliny, jídla a pochopitelně i box :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, kytky a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Hot Wheels, Požárník Sam, Medvídek Pú a Pocahontas. Ty na našich stránkách ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které zde máme ke stažení jsou: sněhulák, lokomotiva s vagónky, astronaut, psi případně vláček. Nechť omalovánka s boxem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů