Top pět


Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka box zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk pojmenovaná box k vybarvování pro ratolesti. Dva boxeři v ringu na obrázku k vybarvení. Box je nebezpečný sport. Omalovánka box je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Box - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Box - A5            Omalovánka - Box - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Box patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Box, k vytištění, k tisku, obrázek, zdarma, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, online, obrázky, Sport, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Box k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s boxem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, propisovací tužky, umělecké tužky, uhlíky nebo též voskovky. Dostupných kreslících potřeb je pro malá děcka k dispozici celá škála. Obrázek box lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s boxem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peníze, oči dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, propisovací tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, hudební nástroje, písmenka a pochopitelně i box :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, druhy jídel anebo zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Kačer Donald, Indiana Jones, Angry birds, Astroboy a nebo Požárník Sam. Ty tu ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: draci, drak, auto, pes nebo také auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou boxu.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů