Top obrázky


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka box zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem box ke kreslení pro školáky. Dva boxeři v ringu na obrázku k vybarvení. Box je nebezpečný sport. Omalovánka box je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Box - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Box - A5            Omalovánka - Box - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Box patří do kategorie Sport

Klíčová slova: obrázek, k vybarvení, pro děti, k vytištění, online, k tisku, zdarma, Box, k vytisknutí, obrázky, Sport, ke stažení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Box k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s boxem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, olejové pastely, grafitové tužky případně pastelky. Malovacích potřeb je pro holku i kluka vskutku mnoho. Omalovánku box lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s boxem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, zrak dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba temperové barvy, zvýrazňovače a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé kytky, postavy z pohádek, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i box :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, písmena nebo též lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy My little pony, Gormiti, Bob a Bobek, Plants vs. Zombies a nebo Šmoulové. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce které na našich stránkách máme k uložení jsou: Santa Klaus, auta, princezna, auto nebo také sněhulák. Věříme, že se vám obrázek boxu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů