Nejhledanější


Omalovánka s nemocným pejskem

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka písmeno M k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí se jménem písmeno M k vybarvování pro holky. Omalovánka písmeno M je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno M - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno M - A5            Omalovánka - Písmeno M - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno M patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, online, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, k vybarvení, obrázky, Znaky, pro děti, k vytištění, Písmeno M, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno M k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s písmenem mem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako temperové barvy, tempery, olejové pastely, voskové tužky nebo též grafitové tužky. Možností je pro učitelky k dispozici ohromující množství. Omalovánku písmeno M lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s písmenem mem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze a oči dětí. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například temperové barvy, tempery a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, zvířata, různé kytky a pochopitelně i písmena m :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, písmenka nebo lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Kouzelná beruška a černý kocour, Princezna Leonora, Pocahontas, Bratz panenky a Tom a Jerry. Je ale těžké je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro školáky které zde máme k uložení jsou: plachetnice, auta, slon, kočka nebo také Santa Klaus. Ať vám omalovánka písmeno M přinese mnoho radosti.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů