Doporučujeme


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno M zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pojmenovaná písmeno M k obarvování pro malá děcka. Omalovánka písmeno M je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno M - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno M - A5            Omalovánka - Písmeno M - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno M patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno M, pro děti, ke stáhnutí, k tisku, ke stažení, obrázky, omalovánka, k vytištění, zadarmo, elektronické omalovánky, zdarma, k vybarvení, online, dětské obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno M k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s písmenem mem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K omalování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako křídy, pera, pastelky, uhly anebo tužky. Možností je dnes pro slečny k dispozici pestrá škála. Omalovánku písmeno M lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s písmenem mem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peníze případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například křídy, pera či pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, čísla, různá zvířata a pochopitelně i písmena m :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířátka, rostliny nebo též druhy ptáků. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Shimmer a Shine, princezna Sofie, Zootropolis, Scooby Doo případně Minecraft. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: traktor, auto, auta, drak a nebo liška. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s písmenem mem líbit.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů