Doporučené


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka tenistky

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno M zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění s názvem písmeno M k omalování pro seniory. Omalovánka písmeno M je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno M - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno M - A5            Omalovánka - Písmeno M - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno M patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: omalovánky, dětské obrázky, domalovánky, vymalovánky, Písmeno M, obrázek, obrázky, ke stažení, Znaky, online, k vytisknutí, omalovánka, pro děti, ke stáhnutí

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno M k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s písmenem mem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, tempery, uhly a nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro kluky opravdu mnoho. Obrázek písmeno M lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s písmenem mem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro kluky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například fixy, grafitové tužky nebo také tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i písmena m :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, lidské profese nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro puberťáky? Jsou to motivy Superman, Kim Possible, Simpsonovi, Bakugan anebo Krteček. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky které tu máme k uložení jsou: astronaut, plachetnice, dinosauři, kočka a loď. Ať si vaše dítě užije omalovánku písmena mu.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů