Nejlepší


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka písmeno M k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění pojmenovaná písmeno M ke kreslení pro menší i větší děti. Omalovánka písmeno M je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno M - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno M - A5            Omalovánka - Písmeno M - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno M patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: pro děti, online, k vytištění, k vytisknutí, Písmeno M, zdarma, obrázky, k vybarvení, Znaky, ke stažení, obrázek, k tisku

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno M k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s písmenem mem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k uložení v novém oknu browseru (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, umělecké tužky, temperové barvy, tempery nebo tužky. Výtvarných potřeb je pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku písmeno M lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmenem mem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, počítač a peněženku. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (kupř. vodové barvy, umělecké tužky nebo též temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba květiny, čísla, dopravní prostředky a pochopitelně i písmena m :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Gumídci, Kniha džunglí, Hello Kitty, Hot Wheels a Méďa Béďa. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: koně, lokomotiva s vagónky, loď, Popeláři a astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem mem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů