Nejlepší


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno M k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka uložená pod názvem písmeno M k obarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka písmeno M je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno M - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno M - A5            Omalovánka - Písmeno M - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno M patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, Písmeno M, obrázek, zdarma, k vybarvení, ke stažení, Znaky, obrázky, pro děti, k tisku, online

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno M k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s písmenem mem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. Ke kreslení potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixky, akrylové barvy, fixy, temperové barvy nebo voskové tužky. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Obrázek písmeno M lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s písmenem mem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas či dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. fixky, akrylové barvy a nebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba květiny, různé sporty, druhy sportů a pochopitelně i písmena m :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, kytky nebo též dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Hello Kitty, Roblox, Pocahontas, Duhová nevěsta či Tlapková patrola. Z autorsko-právních důvodů je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: pes, astronaut, astronaut, miminko a Popeláři. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s písmenem mem líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů