Nejlepší


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka písmeno M k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná písmeno M k obarvení pro kluky i holky. Omalovánka písmeno M je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno M - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno M - A5            Omalovánka - Písmeno M - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno M patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, Písmeno M, k vytištění, online, obrázky, obrázek, k vybarvení, Znaky, zdarma, k tisku, pro děti, ke stažení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno M k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s písmenem mem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, uhly, křídy, pera a nebo voskové tužky. Výtvarných potřeb je pro naše ratolesti k dispozici celá škála. Obrázek písmeno M lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s písmenem mem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří elektrickou energii, zrak dětí nebo též čas. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. uhlíky, uhly nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, jídla, jednotlivá zvířata a pochopitelně i písmena m :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, různá zvířata a květiny. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Gumídci, Zootropolis, Shimmer a Shine, Mickey mouse nebo též Spongebob. Z autorsko-právních důvodů je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: pes, houby, mašinka, slon případně auta. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem písmeno M.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů