Doporučujeme


Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Otevřený raketoplán - obrázek, omalovánka k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno M zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem písmeno M k obarvení pro puberťáky. Omalovánka písmeno M je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno M - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno M - A5            Omalovánka - Písmeno M - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno M patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: omalovánka, k tisku, pro děti, ke stáhnutí, Znaky, k vytisknutí, k vybarvení, elektronické omalovánky, obrázky, dětské obrázky, online, omalovánky, domalovánky, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Písmeno M k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s písmenem mem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako vodové barvy, umělecké tužky, olejové pastely, temperové barvy a uhly. Možností je dnes pro malá děcka vskutku velmi mnoho. Omalovánku písmeno M lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s písmenem mem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. vodové barvy, umělecké tužky nebo také olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, sporty, zaměstnání a pochopitelně i písmena m :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, různá zvířata a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holky? Jsou to motivy Myška Minie, Legenda o Mulan, Littlest Pet Shop, Shimmer a Shine a Bolt – pes pro každý případ. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: loď, auta, princezna a princ, traktor případně vláček. Nechť omalovánka s písmenem mem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů