Nejvyhledávanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka písmeno M k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem písmeno M ke kreslení pro naše milé prcky. Omalovánka písmeno M je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno M - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno M - A5            Omalovánka - Písmeno M - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno M patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, Písmeno M, k vybarvení, k tisku, zdarma, online, k vytisknutí, pro děti, obrázek, ke stažení, Znaky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno M k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem mem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, temperové barvy, olejové pastely, fixy a křídy. Malovacích potřeb je pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku písmeno M lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s písmenem mem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, čas či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhlíky, temperové barvy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i písmena m :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, kytky nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy pes Pluto, Aladin, Equestria Girls, Shrek či Mickey mouse. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, psi, draci, pes nebo princezna a princ. Nechť omalovánka s písmenem mem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů