Výběr omalovánek


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno M k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod názvem písmeno M ke kreslení pro školáky. Omalovánka písmeno M je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno M - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno M - A5            Omalovánka - Písmeno M - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno M patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, elektronické omalovánky, omalovánka, k vytištění, omalovánky, domalovánky, zdarma, obrázky, k tisku, vymalovánky, Znaky, ke stažení, pro děti, zadarmo

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Písmeno M k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s písmenem mem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - propisovací tužky, fixky, olejové pastely, fixy a tužky. Potřeb na malování je pro dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku písmeno M lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s písmenem mem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. propisovací tužky, fixky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i písmena m :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jídla či čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Ledové království, Malá mořská víla, Medvědí bratři, Kouzelná beruška a černý kocour nebo též Krtek. Je však náročné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro maminky které na našich stránkách máme k uložení jsou: astronaut, koně, princezna a princ, hasiči nebo také sněhulák. Ať omalovánka písmeno M přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů