Výběr omalovánek


Obrázek štěněte

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka příšera k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená příšera k vybarvení pro předškoláky. Omalovánka příšera je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Příšera - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Příšera - A5            Omalovánka - Příšera - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Příšera patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: omalovánky, Zvířata, obrázky, vymalovánky, pro děti, Příšera, ke stažení, k vytisknutí, omalovánka, zdarma, k tisku, k vytištění, elektronické omalovánky, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Příšera k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s příšerou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, uhlíky, křídy, pera anebo vodové barvy. Možností je dnes pro tatínky k dispozici široká škála. Omalovánku příšera lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s příšerou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří čas, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro tatínky jen zábavnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba fixy, uhlíky nebo také křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání, kytky a pochopitelně i příšeru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají rostliny, druhy automobilů a hudební nástroje. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro seniory? Jsou to motivy Popelka, Littlest Pet Shop, Harry Potter, Avengers a Křemílek a Vochomůrka. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro holky které tady máme k uložení jsou: princezna, Santa Klaus, astronaut, psi či Popeláři. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou příšera.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů