Nejoblíbenější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka příšera k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti se jménem příšera k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka příšera je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Příšera - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Příšera - A5            Omalovánka - Příšera - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Příšera patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, k vybarvení, obrázek, Zvířata, ke stažení, pro děti, k vytisknutí, zdarma, k tisku, k vytištění, Příšera, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Příšera k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s příšerou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici k uložení v novém okně webového browseru (Opera, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, tužky, umělecké tužky, fixy nebo také uhly. Pomůcek na malování je pro dívky i chlapce vskutku mnoho. Omalovánku příšera lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s příšerou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří čas, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba voskové tužky, tužky a nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, dopravní prostředky, čísla a pochopitelně i příšeru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, písmena či zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Angelína balerína, Jak vycvičit draka, Angry birds, Simpsonovi a Hledá se Dory. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stažení jsou: slon, raketa, astronaut, piráti anebo draci. Užijte si omalovánku příšery, budeme rádi, pokud se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů