Výběr obrázků


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka příšera k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod názvem příšera ke kreslení pro kluky a holky. Omalovánka příšera je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Příšera - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Příšera - A5            Omalovánka - Příšera - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Příšera patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Příšera, Zvířata, k vytisknutí, obrázek, obrázky, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, k tisku, zdarma, pro děti, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Příšera k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s příšerou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Safari, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pastelky, zvýrazňovače, uhlíky, temperové barvy anebo propisovací tužky. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek příšera lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s příšerou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří počítač, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (třeba pastelky, zvýrazňovače nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivá zvířata, zvířátka a pochopitelně i příšeru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, zvířata či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky? Jsou to motivy Littlest Pet Shop, Marvel Rocket, Medvídek Pú, U nás na farmě a Na vlásku. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stažení jsou: čert, kočka, draci, drak nebo také netopýr. Nechť omalovánka s příšerou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů