Výběr omalovánek


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka příšera k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem příšera k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka příšera je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Příšera - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Příšera - A5            Omalovánka - Příšera - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Příšera patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, obrázky, Zvířata, k vytisknutí, zdarma, k vybarvení, pro děti, k vytištění, online, obrázek, Příšera, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Příšera k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro tisk s příšerou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tlustčí papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - fixy, umělecké tužky, akrylové barvy, pastelové tužky či grafitové tužky. Možností je pro ratolesti fakt mnoho Omalovánku příšera lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s příšerou má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, oči dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. fixy, umělecké tužky nebo též akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, lidské profese, pohádkové postavy a pochopitelně i příšeru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, zaměstnání případně zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Rumcajs, Fortnite, Spongebob, Pocahontas a Avengers. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, Santa Klaus, draci, auta a nebo čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou příšery.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů