Top omalovánky


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka příšera k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem příšera k omalování pro malé děti. Omalovánka příšera je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Příšera - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Příšera - A5            Omalovánka - Příšera - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Příšera patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: vymalovánky, elektronické omalovánky, obrázek, omalovánky, zdarma, online, obrázky, Příšera, ke stažení, k tisku, Zvířata, ke stáhnutí, pro děti, k vybarvení

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Příšera k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s příšerou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - tempery, křídy, propisovací tužky, pastelové tužky nebo též pastelky. Výtvarných potřeb je pro slečny vskutku mnoho. Omalovánku příšera lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s příšerou má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro slečny jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. tempery, křídy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, druhy ptáků a pochopitelně i příšeru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, jednotlivá zvířata a rostliny. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro ženy? Jsou to motivy Lion King, Želvy Ninja, Máša a medvěd, Doba ledová nebo také Bořek stavitel. Je ale velmi náročné je zadarmo sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší které tady máme k uložení jsou: miminko, auta, čert, houby případně kočka. Ať omalovánka příšera přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamní blok


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů