Výběr obrázků


Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka příšera k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem příšera k vybarvení pro nejmenší děti. Omalovánka příšera je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Příšera - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Příšera - A5            Omalovánka - Příšera - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Příšera patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: zdarma, Příšera, k vybarvení, ke stažení, k vytištění, online, obrázky, k vytisknutí, obrázek, pro děti, Zvířata, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Příšera k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s příšerou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, grafitové tužky, zvýrazňovače, tužky případně akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro menší i větší děti k dispozici pestrá škála. Obrázek příšera lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s příšerou má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří počítač, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. uhly, grafitové tužky nebo též zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy jídel, jednotlivé druhy ptáků, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i příšeru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, rostliny a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Ninjago, Alf, Peter Pan, Gumídci nebo Křemílek a Vochomůrka. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které na našich stránkách máme ke stažení jsou: čert, mašinka, astronaut, draci nebo také miminko. Užijte si omalovánku příšery, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů