Nejlepší


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka příšera k vytištění pro děti

Dětská omalovánka označená příšera k vybarvování pro prcky. Omalovánka příšera je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Příšera - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Příšera - A5            Omalovánka - Příšera - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Příšera patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Příšera, ke stažení, k vybarvení, pro děti, obrázek, obrázky, k vytištění, online, zadarmo, Zvířata, zdarma, k tisku, omalovánky, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Příšera k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s příšerou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, tempery, vodové barvy, umělecké tužky a grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro tatínky k dispozici široká škála. Omalovánku příšera lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s příšerou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, oči dětí nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro tatínky jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (například pastelové tužky, tempery případně vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba čísla, různé kytky, pohádkové postavy a pochopitelně i příšeru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, postavy z pohádek nebo zvířátka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Anna a Elsa, Asterix a Obelix, Bratz panenky, Alf nebo také Doba ledová. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro učitelky které zde máme ke stažení jsou: liška, Popeláři, princezna, pes anebo auta. Nechť vám omalovánka s příšerou přinese mnoho hezkých chvil.


Najít na webu


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů