Top omalovánky


Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka příšera k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti s názvem příšera k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka příšera je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Příšera - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Příšera - A5            Omalovánka - Příšera - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Příšera patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, Zvířata, k vybarvení, k vytištění, zdarma, Příšera, k vytisknutí, pro děti, online, k tisku, obrázky, obrázek

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Příšera k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s příšerou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vysokou gramáží. K vybarvování lze následně zvolit různé psací potřeby - tužky, akrylové barvy, olejové pastely, tempery nebo propisovací tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro školáky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku příšera lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s příšerou má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tužky, akrylové barvy či olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy automobilů, sporty a pochopitelně i příšeru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, dopravní prostředky anebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Barbie, Gormiti, Hello Kitty, Křemílek a Vochomůrka a nebo Pixel art. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, auta, liška, drak a princezna. Nechť omalovánka s příšerou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů