Nej obrázky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka příšera k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka označená příšera k omalování pro slečny. Omalovánka příšera je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Příšera - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Příšera - A5            Omalovánka - Příšera - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Příšera patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, pro děti, obrázek, k vytištění, Příšera, k vybarvení, online, Zvířata, zdarma, obrázky, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Příšera k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s příšerou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - zvýrazňovače, voskové tužky, pera, umělecké tužky a akrylové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti opravdu mnoho. Omalovánku příšera lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s příšerou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, čas anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, voskové tužky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, čísla, sporty a pochopitelně i příšeru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, zaměstnání lidí a zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Bambi, Příšerky s.r.o., Equestria Girls, Gumídci anebo Indiana Jones. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: drak, netopýr, princezna, vláček případně koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou příšera.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů