Nej omalovánky


Hafan - obrázek, omalovánka k tisku

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka příšera k vytisknutí

Omalovánka pro tisk nazvaná příšera k obarvování pro tatínky. Omalovánka příšera je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Příšera - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Příšera - A5            Omalovánka - Příšera - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Příšera patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Příšera, pro děti, ke stáhnutí, domalovánky, k vybarvení, omalovánky, online, vymalovánky, zdarma, k tisku, obrázky, dětské obrázky, obrázek, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Příšera k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s příšerou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém oknu internetového browseru (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, uhlíky, uhly, propisovací tužky anebo temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek příšera lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s příšerou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peněženku a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. tempery, uhlíky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i příšeru :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, lidské profese a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší? Jsou to motivy Aladin, Malá mořská víla, Indiana Jones, Frozen a Pixel art. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce které zde máme ke stažení jsou: vláček, koně, drak, princezna a princ či piráti. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku příšera.


Vyhledávání


Reklamní blok


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů