Nej obrázky


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka policie zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem policie k omalování pro malé caparty. Omalovánka policie je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Policie - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Policie - A5            Omalovánka - Policie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policie patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázek, zdarma, Auta, ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytištění, Policie, online, pro děti, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Policie k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s policií je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, vodové barvy, olejové pastely, pastelky anebo temperové barvy. Možností je dnes pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku policie lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s policií má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektřinu, peníze nebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, vodové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy sportů, různé kytky a pochopitelně i policii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, jednotlivá zvířata a zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Simpsonovi, Rumcajs, Hello Kitty, Ferda mravenec nebo Aladin. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme ke stažení jsou: auta, sněhulák, astronaut, auto či Santa Klaus. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s policií líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů