Top pět


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka policie zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná policie k obarvování pro učitelky. Omalovánka policie je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Policie - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Policie - A5            Omalovánka - Policie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policie patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, Auta, ke stažení, k vytištění, pro děti, obrázek, k tisku, Policie, online, k vybarvení, zdarma, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Policie k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s policií je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Firefox apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - pera, voskovky, vodové barvy, fixy a pastelky. Možností je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku policie lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s policií má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, dětské oči a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba pera, voskovky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel a pochopitelně i policii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, písmena a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Příšerky s.r.o., Kim Possible, Elena z Avaloru, Máša a medvěd a nebo Zootropolis. Je ale složité je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro holčičky které na našich stránkách máme k uložení jsou: auta, lokomotiva s vagónky, astronaut, miminko či plachetnice. Ať omalovánka policie přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů