Doporučené


Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka s nemocným pejskem

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka policie zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem policie k omalování pro menší i větší děti. Omalovánka policie je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Policie - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Policie - A5            Omalovánka - Policie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policie patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Auta, k vytištění, online, Policie, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, pro děti, obrázek, obrázky

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policie k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s policií je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako akrylové barvy, uhly, pastelové tužky, pera a nebo temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici pestrá škála. Omalovánku policie lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s policií má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, čas nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, uhly či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, postavy z pohádek, lidské profese a pochopitelně i policii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, zvířátka nebo květiny. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lego příběh, Asterix a Obelix, Stašpytlík, Požárník Sam nebo také My little pony. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro kluky a holky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, plachetnice, Santa Klaus, houby nebo též čert. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou policie.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů