Nejoblíbenější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka policie k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná policie k vybarvování pro maminky. Omalovánka policie je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Policie - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Policie - A5            Omalovánka - Policie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policie patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, Auta, pro děti, Policie, dětské obrázky, omalovánky, k tisku, k vytisknutí, obrázek, vymalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, omalovánka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policie k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s policií je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Doporučujeme tisk na pevnější papír. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - voskovky, fixy, tužky, uhly anebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro seniory vskutku velmi mnoho. Omalovánku policie lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro tisk s policií má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, čas a počítač. Omalovánky nejsou pro seniory jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. voskovky, fixy nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, zaměstnání, květiny a pochopitelně i policii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, pohádkové postavy nebo také jídla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce? Jsou to motivy Příběh hraček, Furby, Máša a medvěd, Adiboo a Elena z Avaloru. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky které tady máme k uložení jsou: dinosauři, netopýr, hasiči, slon či princezna. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou policie.


Najít na webu


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů