Nej omalovánky


Obrázek raketoplánu

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka policie zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem policie k vybarvování pro nejmenší děti. Omalovánka policie je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Policie - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Policie - A5            Omalovánka - Policie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policie patří do kategorie Auta

Klíčová slova: obrázek, k tisku, zdarma, ke stažení, pro děti, obrázky, k vytištění, Policie, k vybarvení, online, k vytisknutí, Auta

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policie k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s policií je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, propisovací tužky, voskové tužky, pastelové tužky anebo voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka fakt mnoho Obrázek policie lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s policií má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, dětské oči a počítač. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, propisovací tužky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivá zvířata, hudební nástroje a pochopitelně i policii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, různé sporty či lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Zvonilka, Duhová nevěsta, Lego, Teletubbies a Medvídek Pú. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme k uložení jsou: auta, draci, auto, Popeláři nebo též houby. Ať si vaše dítě užije obrázek policie.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů