Doporučené


Omalovánka Rakety určená k tisku

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka policie k tisku, vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem policie k obarvení pro dívky. Omalovánka policie je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Policie - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Policie - A5            Omalovánka - Policie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policie patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, omalovánka, ke stažení, zadarmo, ke stáhnutí, k vytištění, omalovánky, vymalovánky, Auta, obrázky, Policie, online, domalovánky, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policie k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s policií je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako fixy, zvýrazňovače, tužky, pastelky anebo křídy. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Obrázek policie lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s policií má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří elektrickou energii, čas nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. fixy, zvýrazňovače či tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy jídel, pohádkové postavy, květiny a pochopitelně i policii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, jednotlivá zvířata a nebo různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Spongebob, Kim Possible, Mimoni, Tlapková patrola nebo také Pan Včelka. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: slon, lokomotiva, lokomotiva s vagónky, hasiči a mašinka. Nechť vám omalovánka s policií přinese mnoho hezkých chvil.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů