Nejvyhledávanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka policie zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem policie k vybarvení pro naše zlatíčka. Omalovánka policie je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Policie - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Policie - A5            Omalovánka - Policie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policie patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, elektronické omalovánky, pro děti, Auta, ke stažení, ke stáhnutí, dětské obrázky, omalovánka, omalovánky, vymalovánky, Policie, zadarmo, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policie k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s policií je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, křídy, fixky, tempery a fixy. Možností je pro malé děti fakt mnoho Omalovánku policie lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s policií má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, peníze nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. vodové barvy, křídy a nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, písmenka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i policii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, různé kytky a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Princezna Leonora, Indiana Jones, Spiderman, Stašpytlík nebo Chuggington. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, netopýr, princezna, Popeláři případně astronaut. Nechť vám omalovánka s policií přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů