Výběr obrázků


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka policie zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem policie k vybarvování pro maminky. Omalovánka policie je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Policie - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Policie - A5            Omalovánka - Policie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policie patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, Auta, pro děti, k vytisknutí, online, k vybarvení, zdarma, obrázek, ke stažení, obrázky, Policie

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policie k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s policií je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako křídy, akrylové barvy, tužky, vodové barvy případně uhlíky. Pomůcek na malování je pro větší děti k dispozici vskutku hodně. Obrázek policie lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s policií má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří elektrickou energii, peněženku nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, akrylové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, sporty, zaměstnání a pochopitelně i policii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různá zvířata, postavy z pohádek nebo také zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Kocour Garfield, Křemílek a Vochomůrka, Locika, Asterix a Obelix nebo též Spongebob. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stáhnutí jsou: traktor, liška, netopýr, auta anebo lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s policií.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů