Top pět


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka policie zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk s názvem policie k obarvování pro děti. Omalovánka policie je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Policie - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Policie - A5            Omalovánka - Policie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policie patří do kategorie Auta

Klíčová slova: zadarmo, k vybarvení, ke stažení, Policie, obrázek, Auta, k vytištění, k tisku, zdarma, vymalovánky, online, omalovánky, domalovánky, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policie k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s policií je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, pastelové tužky, propisovací tužky, akrylové barvy a olejové pastely. Možností je dnes pro malé ratolesti k dispozici ohromné množství. Omalovánku policie lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s policií má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, elektřinu a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. fixky, pastelové tužky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba písmenka, jednotlivá zvířata, různá zvířata a pochopitelně i policii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, lidské profese či jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky? Jsou to motivy Duhová nevěsta, Včelka Mája, Equestria Girls, Červená Karkulka a Mickey mouse. Ty zde však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, traktor, plachetnice, astronaut anebo astronaut. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka policie bude líbit.


Hledat slovo


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů