Top obrázky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka policie zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí označená policie k vybarvování pro naše milé prcky. Omalovánka policie je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Policie - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Policie - A5            Omalovánka - Policie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policie patří do kategorie Auta

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, online, pro děti, zdarma, obrázek, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, Auta, ke stažení, Policie

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Policie k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s policií je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chrome, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, pastelky, pastelové tužky, grafitové tužky nebo též umělecké tužky. Možností je pro holku i kluka vskutku velmi mnoho. Omalovánku policie lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s policií má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří čas, zrak dětí či peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, pastelky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, jídla a pochopitelně i policii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, zvířata a lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy My little pony, Spiderman, Indiana Jones, Shrek či Krtek. Je ale těžké a složité je zdarma získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme k uložení jsou: princezna, auto, kočka, draci a princezna a princ. Nechť vám omalovánka s policií přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání


Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů