Nej obrázky


Obrázek raketoplánu

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka policie zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná policie k obarvování pro dívky i chlapce. Omalovánka policie je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Policie - Auta - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Policie - A5            Omalovánka - Policie - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Policie patří do kategorie Auta

Klíčová slova: pro děti, obrázky, Auta, obrázek, zdarma, k vybarvení, k vytištění, ke stažení, Policie, online, k vytisknutí, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Policie k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s policií je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na silnější papír. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, pastelové tužky, uhly, propisovací tužky nebo fixy. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku policie lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s policií má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba tempery, pastelové tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba květiny, pohádkové postavy, rostliny a pochopitelně i policii :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, jednotlivá zvířata nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Shrek, Hello Kitty, Shimmer a Shine, Plants vs. Zombies nebo také Lego. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: Santa Klaus, liška, dinosauři, draci a pes. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka policie bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů