Top pět


Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tenistky

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vánoční stromek k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem vánoční stromek k omalování pro malá děcka. Vánoční stromeček je hlavním symbolem Vánoc. Omalovánka vánoční stromek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromek - A5            Omalovánka - Vánoční stromek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázky, k vytištění, k vybarvení, Vánoce, pro děti, k vytisknutí, zdarma, online, ke stažení, obrázek, k tisku, Vánoční stromek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vánoční stromek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s vánočním stromkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Chromium, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na pevnější papír. K obarvení potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, křídy, grafitové tužky, fixy případně vodové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro menší i větší děti k dispozici dlouhá řada. Obrázek vánoční stromek lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s vánočním stromkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektřinu, čas a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (například umělecké tužky, křídy a grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i vánoční stromek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, jednotlivé druhy ptáků nebo také jídla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tom a Jerry, Lví král, Teletubbies, Kačer Donald a nebo Kocour Garfield. Je ale nákladné je zdarma sehnat, proto tu nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stáhnutí jsou: auta, čert, Santa Klaus, pes a auto. Ať omalovánka vánoční stromek přinese radost vašim dětem.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů