Nejstahovanější


Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka vánoční stromek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku dostupná pod názvem vánoční stromek ke kreslení pro malé i větší děti. Vánoční stromeček je hlavním symbolem Vánoc. Omalovánka vánoční stromek je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromek - A5            Omalovánka - Vánoční stromek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoční stromek, ke stažení, k vybarvení, pro děti, obrázky, zdarma, online, obrázek, k tisku, k vytištění, Vánoce, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Vánoční stromek k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s vánočním stromkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, propisovací tužky, pastelky, pastelové tužky případně pera. Pomůcek na malování je pro děti vskutku mnoho. Omalovánku vánoční stromek lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s vánočním stromkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, elektřinu a čas. Omalovánky nejsou pro děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, propisovací tužky nebo též pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zaměstnání, kytky, různé kytky a pochopitelně i vánoční stromek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, druhy jídel nebo různá zvířata. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy panenka Winx, Mimoni, Budulínek, Barbie a Bořek stavitel. Je ale velmi těžké je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: Santa Klaus, sněhulák, loď, draci anebo auto. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka vánočního stromku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů