Doporučené


Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Mojžíš s holí - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Lyra - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek štěněte

Omalovánka vánoční stromek k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí pojmenovaná vánoční stromek k vybarvování pro slečny. Vánoční stromeček je hlavním symbolem Vánoc. Omalovánka vánoční stromek je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromek - A5            Omalovánka - Vánoční stromek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: dětské obrázky, domalovánky, pro děti, obrázek, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, omalovánka, zdarma, ke stažení, k vybarvení, obrázky, Vánoční stromek, vymalovánky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vánoční stromek k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s vánočním stromkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, uhly, propisovací tužky, pera nebo též tempery. Výtvarných potřeb je pro školáky fakt mnoho Omalovánku vánoční stromek lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s vánočním stromkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří dětské oči, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro školáky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (kupř. fixy, uhly nebo také propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, rostliny, zaměstnání lidí a pochopitelně i vánoční stromek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmenka, druhy ptáků či různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky? Jsou to motivy Rumcajs, Bratz panenky, Anime, Tarzan a princezna Sofie. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: liška, lokomotiva, slon, dinosauři a Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek vánočního stromku bude líbit.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů