Top omalovánky


Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka vánoční stromek k vytištění pro děti

Omalovánka se jménem vánoční stromek k obarvení pro malé děti. Vánoční stromeček je hlavním symbolem Vánoc. Omalovánka vánoční stromek je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromek - A5            Omalovánka - Vánoční stromek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, zdarma, k vybarvení, Vánoce, online, obrázek, Vánoční stromek, pro děti, k tisku, k vytištění, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vánoční stromek k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s vánočním stromkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. Ke kreslení poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako temperové barvy, voskové tužky, uhly, propisovací tužky nebo vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro učitelky vskutku velmi mnoho. Obrázek vánoční stromek lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s vánočním stromkem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří peníze, dětské oči případně čas. Omalovánky nejsou pro učitelky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. temperové barvy, voskové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, druhy ptáků, písmenka a pochopitelně i vánoční stromek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, kytky a nebo pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Bezzubka, Zvonilka, Máša a medvěd, Power Strangers případně Pixel art. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro kluky které tu máme k uložení jsou: princezna, auta, plachetnice, vláček či miminko. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka vánočního stromku bude líbit.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů