Nejstahovanější


Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slepice k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka vánoční stromek k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná vánoční stromek k vybarvování pro nejmenší děti. Vánoční stromeček je hlavním symbolem Vánoc. Omalovánka vánoční stromek je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromek - A5            Omalovánka - Vánoční stromek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: Vánoční stromek, Vánoce, pro děti, obrázek, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytištění, k tisku, online, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vánoční stromek k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Firefox, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako pastelky, grafitové tužky, pastelové tužky, uhly nebo také temperové barvy. Výtvarných potřeb je pro ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku vánoční stromek lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s vánočním stromkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peníze anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelky, grafitové tužky případně pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i vánoční stromek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, různá zvířátka či postavy z pohádek. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Frozen, Lego příběh, Hledá se Nemo, Příběh hraček anebo Avengers. Je ale náročné je zadarmo získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro školáky které na našich stránkách máme k uložení jsou: vláček, hasiči, astronaut, lokomotiva s vagónky a nebo lokomotiva. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka vánočního stromku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů