Nejvyhledávanější


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka vánoční stromek zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem vánoční stromek k vybarvování pro malé děti. Vánoční stromeček je hlavním symbolem Vánoc. Omalovánka vánoční stromek je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vánoční stromek - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Vánoční stromek - A5            Omalovánka - Vánoční stromek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vánoční stromek patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: dětské obrázky, vymalovánky, Vánoce, zdarma, ke stáhnutí, obrázky, online, omalovánka, obrázek, k tisku, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Vánoční stromek k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s vánočním stromkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, tempery, grafitové tužky, fixky či tužky. Pomůcek na malování je pro slečny fakt mnoho Omalovánku vánoční stromek lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s vánočním stromkem má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří počítač, peníze případně elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro slečny jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, tempery a nebo grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, druhy jídel, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i vánoční stromek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, zvířátka a dopravní prostředky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky? Jsou to motivy Rexík, Boule a Bill, Gumídci, Bezzubka případně Plants vs. Zombies. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: dinosauři, čert, Popeláři, vláček a astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou vánoční stromek.


Vyhledat slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů