Nejstahovanější


Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno C zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem písmeno C k obarvení pro chlapce. Omalovánka písmeno C je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno C - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno C - A5            Omalovánka - Písmeno C - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno C patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, vymalovánky, k vybarvení, zdarma, dětské obrázky, omalovánka, omalovánky, ke stáhnutí, k tisku, k vytištění, elektronické omalovánky, domalovánky, zadarmo, Znaky

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno C k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s písmenem cem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, akrylové barvy, propisovací tužky, pera nebo uhly. Malovacích potřeb je pro chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku písmeno C lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s písmenem cem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peníze, zrak dětí případně peněženku. Omalovánky nejsou pro chlapečky jen bezduchou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba grafitové tužky, akrylové barvy a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy ptáků, písmena a pochopitelně i písmena ce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají lidské profese, květiny anebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro prcky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Bořek stavitel, Prasátko peppa, Kung Fu Panda případně Anna a Elsa. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro předškoláky které tu máme ke stažení jsou: netopýr, auta, traktor, auto nebo také auta. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno C.


Prohledat web


Inzerce


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů