Nej obrázky


Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno C zdarma k vytištění

Dětská omalovánka se jménem písmeno C k omalování pro slečny. Omalovánka písmeno C je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno C - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Písmeno C - A5            Omalovánka - Písmeno C - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno C patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: obrázek, omalovánky, domalovánky, k vytisknutí, zadarmo, elektronické omalovánky, obrázky, Znaky, Písmeno C, k vybarvení, k tisku, pro děti, ke stažení, omalovánka

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno C k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s písmenem cem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, uhly, grafitové tužky, fixy nebo pastelové tužky. Výtvarných potřeb je pro maminky opravdu mnoho. Omalovánku písmeno C lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s písmenem cem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro maminky jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (například voskovky, uhly či grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, jednotlivá zvířata, zvířátka a pochopitelně i písmena ce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy sportů a zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dospělé? Jsou to motivy Simpsonovi, Shimmer a Shine, Šmoulové, Brawl stars a Equestria Girls. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro dívky které zde máme k uložení jsou: sněhulák, vláček, liška, princezna a nebo princezna a princ. Ať si vaše dítko užije malování písmena ce.


Najít slovo


Reklama


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů