Nej omalovánky


Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno C k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná písmeno C ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka písmeno C je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno C - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno C - A5            Omalovánka - Písmeno C - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno C patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno C, Znaky, online, k vytištění, k vytisknutí, obrázky, k vybarvení, k tisku, zdarma, ke stažení, pro děti, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno C k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s písmenem cem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze poté zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, uhlíky, grafitové tužky, voskové tužky nebo též umělecké tužky. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici vskutku hodně. Omalovánku písmeno C lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s písmenem cem má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peněženku nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba olejové pastely, uhlíky nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy automobilů, různé sporty a pochopitelně i písmena ce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, písmenka či zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Kung Fu Panda, Mašinka Tomáš, Scooby Doo, Adiboo nebo Kačer Donald. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro kluky a holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: mašinka, princezna a princ, princezna, čert a traktor. Ať si vaše dítě užije obrázek písmena ce.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů