Nejlepší


Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka budovy k vytisknutí

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka písmeno C k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí s názvem písmeno C k vybarvení pro dospělé. Omalovánka písmeno C je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno C - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Písmeno C - A5            Omalovánka - Písmeno C - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno C patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Písmeno C, k tisku, k vytištění, zdarma, obrázek, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, Znaky, k vybarvení, obrázky, online

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno C k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s písmenem cem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, tempery, tužky, pastelové tužky či temperové barvy. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici ohromné množství. Omalovánku písmeno C lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s písmenem cem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, peníze nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. olejové pastely, tempery a nebo tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba pohádkové postavy, kytky, různá zvířátka a pochopitelně i písmena ce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, různá zvířata nebo též sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Včelka Mája, Království lesních strážců, Hot Wheels, Littlest Pet Shop nebo Astroboy. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, Santa Klaus, dinosauři, astronaut a psi. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno C.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů