Výběr omalovánek


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno C k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem písmeno C k omalování pro nejmenší děcka. Omalovánka písmeno C je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno C - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Písmeno C - A5            Omalovánka - Písmeno C - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno C patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: ke stažení, k vybarvení, Znaky, Písmeno C, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, obrázek, k tisku, online, zdarma, pro děti

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno C k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s písmenem cem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, olejové pastely, propisovací tužky, voskovky a tempery. Možností je pro malé i větší děti opravdu mnoho. Omalovánku písmeno C lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s písmenem cem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, elektřinu anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například uhlíky, olejové pastely a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba kytky, různé sporty, zaměstnání lidí a pochopitelně i písmena ce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají pohádkové postavy, druhy jídel nebo jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Gormiti, Astroboy, Království lesních strážců anebo Kačer Donald. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, princezna, slon, sněhulák případně auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmeno C.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů