Top omalovánky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka písmeno C k vytištění pro děti

Dětská omalovánka nazvaná písmeno C k omalování pro naše ratolesti. Omalovánka písmeno C je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Písmeno C - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Písmeno C - A5            Omalovánka - Písmeno C - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno C patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, Písmeno C, obrázky, k vybarvení, online, k vytištění, pro děti, obrázek, k tisku

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Písmeno C k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s písmenem cem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhlíky, voskové tužky, voskovky, pastelové tužky nebo vodové barvy. Možností je pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku písmeno C lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka vhodná pro tisk s písmenem cem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (například uhlíky, voskové tužky či voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jídla, kytky, druhy jídel a pochopitelně i písmena ce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, jednotlivé druhy ptáků a dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Monster high, Sněhurka, Blesk McQueen, Hello Kitty a pes Pluto. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stažení jsou: slon, netopýr, lokomotiva, houby případně auta. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s písmenem cem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů