Top obrázky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka tenistky

Omalovánka písmeno C k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí nazvaná písmeno C k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka písmeno C je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno C - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Písmeno C - A5            Omalovánka - Písmeno C - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno C patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, online, ke stažení, k tisku, zdarma, obrázek, obrázky, Znaky, pro děti, Písmeno C, k vytisknutí, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno C k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s písmenem cem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixky, pastelky, akrylové barvy, voskové tužky nebo fixy. Pomůcek na malování je pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku písmeno C lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku pro děti s písmenem cem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například fixky, pastelky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, jednotlivá zvířata, zvířátka a pochopitelně i písmena ce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, písmenka případně zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Avatar, Stašpytlík, Superčarodějnice, pes Pluto a Lego příběh. Ty zde však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: draci, houby, astronaut, vláček anebo pes. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou písmena ce.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů