Nejvyhledávanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek psa k tisku

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka písmeno C k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná písmeno C ke kreslení pro holku i kluka. Omalovánka písmeno C je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Písmeno C - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Písmeno C - A5            Omalovánka - Písmeno C - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno C patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: Znaky, obrázky, Písmeno C, k tisku, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, pro děti, zdarma, online, k vybarvení, k vytištění

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Písmeno C k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s písmenem cem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhly, propisovací tužky, uhlíky, voskové tužky či tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek písmeno C lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s písmenem cem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří peněženku, počítač nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například uhly, propisovací tužky a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, různá zvířata, druhy sportů a pochopitelně i písmena ce :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, rostliny a jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Batman, Lví král, Stašpytlík nebo též Tarzan. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: vláček, princezna a princ, plachetnice, traktor a kočka. Nechť omalovánka s písmenem cem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů