Nej obrázky


Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka taška k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem taška k omalování pro holky i kluky. Omalovánka taška je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Taška - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Taška - A5            Omalovánka - Taška - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Taška patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, pro děti, zdarma, obrázek, k tisku, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, online, k vytištění, Taška, ke stažení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Taška k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s taškou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. Ke kreslení následně může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako pera, tužky, propisovací tužky, zvýrazňovače případně grafitové tužky. Možností je pro malé i větší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek taška lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s taškou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. pera, tužky anebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba čísla, druhy ptáků, různé sporty a pochopitelně i tašku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají lidské profese, zaměstnání a kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Stašpytlík, Roblox, Sněhurka, Jak vycvičit draka nebo též Barbie. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejhledanější omalovánky pro děti které zde máme ke stažení jsou: netopýr, mašinka, pes, lokomotiva a dinosauři. Nechť vám omalovánka s taškou přinese mnoho hezkých chvil.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů