Nejhledanější


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka piráti k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí nazvaná pirati k obarvování pro nejmenší děti. Piráti, zločinci, kteří unáší nebo vykrádají lodě. V romantických filmech a pohádkách mají vlajku s lebkou a skříženými hnáty. Omalovánka pirati je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Piráti - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Piráti - A5            Omalovánka - Piráti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Piráti patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: ke stažení, Piráti, Ostatní, online, k vytisknutí, k vytištění, k tisku, k vybarvení, obrázky, zdarma, obrázek, pro děti

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Piráti k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s piráty je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, temperové barvy, tužky a akrylové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro předškolní děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku pirati lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s piráty má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří čas, oči dětí či zrak dětí. Omalovánky nejsou pro předškolní děti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například křídy, voskové tužky anebo temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i piráty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, písmena nebo též zaměstnání lidí. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro větší děti? Jsou to motivy Ferda mravenec, Frozen, Power Strangers, Lion King či Bratz panenky. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší které zde máme ke stažení jsou: miminko, pes, slon, loď a raketa. Věříme, že se vám obrázek pirátů bude líbit.


Vyhledávání


Banner


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů