Výběr omalovánek


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka piráti k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem pirati k vybarvení pro nejmenší děcka. Piráti, zločinci, kteří unáší nebo vykrádají lodě. V romantických filmech a pohádkách mají vlajku s lebkou a skříženými hnáty. Omalovánka pirati je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Piráti - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Piráti - A5            Omalovánka - Piráti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Piráti patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, vymalovánky, ke stáhnutí, ke stažení, dětské obrázky, online, obrázek, obrázky, domalovánky, k vybarvení, k vytisknutí, omalovánka, elektronické omalovánky, Piráti

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Piráti k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s piráty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší tloušťkou. K omalování pak může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pera, umělecké tužky, uhlíky, pastelky a propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro holčičky k dispozici široká škála. Omalovánku pirati lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s piráty má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří zrak dětí, čas a peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například pera, umělecké tužky a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, zaměstnání, čísla a pochopitelně i piráty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, zvířátka případně druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Shrek, Pošťák Pat, Tarzan, Toy Story a Trollové. Je však velmi problematické je dostupná bez placení sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme k uložení jsou: auta, plachetnice, čert, traktor nebo také miminko. Ať omalovánka pirati přinese radost vašim dětem.


Vyhledat slovo


Inzerce


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů