Nej obrázky


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka piráti k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem pirati k vybarvení pro naše ratolesti. Piráti, zločinci, kteří unáší nebo vykrádají lodě. V romantických filmech a pohádkách mají vlajku s lebkou a skříženými hnáty. Omalovánka pirati je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Piráti - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Piráti - A5            Omalovánka - Piráti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Piráti patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, k tisku, pro děti, k vytisknutí, Ostatní, zdarma, online, ke stažení, k vytištění, k vybarvení, obrázky, Piráti

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Piráti k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s piráty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Safari, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako fixky, tempery, uhly, uhlíky nebo umělecké tužky. Potřeb na malování je pro děti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku pirati lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s piráty má nejrůznější výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, čas anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba fixky, tempery nebo také uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy jídel, různá zvířátka, zaměstnání lidí a pochopitelně i piráty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, rostliny a hudební nástroje. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Shrek, Adiboo, Spongebob, Pixel art anebo Duhová nevěsta. Ty tu ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které tady máme k uložení jsou: plachetnice, auto, drak, astronaut nebo též loď. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou pirátů.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů