Nejstahovanější


Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka piráti k vytisknutí

Dětská omalovánka uložená pod názvem pirati k obarvení pro malé ratolesti. Piráti, zločinci, kteří unáší nebo vykrádají lodě. V romantických filmech a pohádkách mají vlajku s lebkou a skříženými hnáty. Omalovánka pirati je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Piráti - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Piráti - A5            Omalovánka - Piráti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Piráti patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: Ostatní, k vytisknutí, obrázek, k vybarvení, zdarma, k vytištění, ke stažení, obrázky, k tisku, Piráti, pro děti, online

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Piráti k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s piráty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude ke stažení v novém oknu webového browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tužky, fixy, pastelové tužky, křídy či tempery. Kreslících potřeb je dnes pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Obrázek pirati lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s piráty má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří zrak dětí, peníze případně čas. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tužky, fixy anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé sporty, různá zvířata a pochopitelně i piráty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají pohádkové postavy, lidské profese a druhy sportů. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Monster High, Červená Karkulka, Příšerky s.r.o., Blesk McQueen případně Méďa Béďa. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme k uložení jsou: drak, raketa, traktor, Santa Klaus a nebo psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem pirati.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů