Top omalovánky


Omalovánka Rakety určená k tisku

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka piráti k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem pirati k vybarvení pro ratolesti. Piráti, zločinci, kteří unáší nebo vykrádají lodě. V romantických filmech a pohádkách mají vlajku s lebkou a skříženými hnáty. Omalovánka pirati je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Piráti - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Piráti - A5            Omalovánka - Piráti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Piráti patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, obrázek, Ostatní, zdarma, Piráti, k vytištění, k vybarvení, k tisku, obrázky, k vytisknutí, pro děti, ke stažení

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek k vybarvení Piráti k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s piráty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, tužky, propisovací tužky, uhlíky a nebo vodové barvy. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku pirati lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s piráty má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, oči dětí anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. voskové tužky, tužky nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, sporty, jednotlivá zvířata a pochopitelně i piráty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, pohádkové postavy a různá zvířátka. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Popelka, Aladin, My little pony anebo Spiderman. Je však velmi náročné je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: liška, vláček, psi, koně nebo také draci. Ať omalovánka pirati přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů