Nejstahovanější


Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka piráti k vytisknutí

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem pirati ke kreslení pro nejmenší děcka. Piráti, zločinci, kteří unáší nebo vykrádají lodě. V romantických filmech a pohádkách mají vlajku s lebkou a skříženými hnáty. Omalovánka pirati je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Piráti - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Piráti - A5            Omalovánka - Piráti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Piráti patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, Piráti, obrázky, pro děti, ke stažení, online, Ostatní, k vytištění, obrázek, k tisku

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Piráti k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s piráty je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Chrome apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vyšší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako tempery, olejové pastely, propisovací tužky, pastelové tužky nebo uhly. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku pirati lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s piráty má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, oči dětí či elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, olejové pastely a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, jídla, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i piráty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání lidí anebo zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Kuře Calimero, Království lesních strážců, Mašinka Tomáš, Duhová nevěsta či Včelka Mája. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: plachetnice, piráti, pes, princezna nebo také Santa Klaus. Ať si vaše dítko užije malování pirátů.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů