Nejlepší


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka piráti k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem pirati k vybarvení pro malá děcka. Piráti, zločinci, kteří unáší nebo vykrádají lodě. V romantických filmech a pohádkách mají vlajku s lebkou a skříženými hnáty. Omalovánka pirati je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Piráti - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Piráti - A5            Omalovánka - Piráti - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Piráti patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, k vytisknutí, obrázek, zdarma, k vytištění, Ostatní, obrázky, k tisku, ke stažení, pro děti, online, Piráti

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázek Piráti k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s piráty je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit různé psací potřeby - propisovací tužky, křídy, voskovky, temperové barvy nebo pastelové tužky. Kreslících potřeb je dnes pro předškoláky k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku pirati lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s piráty má různé výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří peníze, čas anebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba propisovací tužky, křídy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířátka, jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků a pochopitelně i piráty :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, lidské profese případně jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro školáky? Jsou to motivy Lego, Rumcajs, Popelka, Kniha džunglí anebo Hello Kitty. Je však hodně nákladné je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: liška, miminko, lokomotiva, dinosauři a nebo astronaut. Ať omalovánka pirati přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů