Doporučené


Obrázek psa k tisku

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Golfista - obrázek, omalovánka k tisku

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lokomotiva Raketa k tisku, vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem lokomotiva Raketa ke kreslení pro učitelky. Omalovánka lokomotiva Raketa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lokomotiva Raketa - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A5            Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lokomotiva Raketa patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: zdarma, domalovánky, ke stáhnutí, k vytištění, omalovánky, ke stažení, Dopravní prostředky, omalovánka, obrázky, Lokomotiva Raketa, online, pro děti, zadarmo, obrázek

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Lokomotiva Raketa k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s lokomotivou Raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhly, křídy, olejové pastely, voskové tužky nebo též pastelky. Pomůcek na malování je pro větší děti vskutku mnoho. Obrázek lokomotiva Raketa lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s lokomotivou Raketou má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, peněženku a oči dětí. Omalovánky nejsou pro větší děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. uhly, křídy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, druhy ptáků, hudební nástroje a pochopitelně i lokomotivu Raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, zvířátka nebo také písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Jak vycvičit draka, Peter Pan, Lví hlídka, Scooby Doo a Flintstoneovi. Je ale těžké a složité je zadarmo sehnat, proto tady nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holky které tu máme k uložení jsou: princezna, drak, astronaut, loď případně Popeláři. Ať omalovánka lokomotiva Raketa přinese radost vašim dětem.


Najít slovo


Inzerce


(c) 2024 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů