Nej obrázky


Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lokomotiva Raketa k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem lokomotiva Raketa k vybarvení pro malá děcka. Omalovánka lokomotiva Raketa je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lokomotiva Raketa - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A5            Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lokomotiva Raketa patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, Lokomotiva Raketa, online, obrázky, pro děti, k vytištění, k tisku, obrázek, ke stažení, zdarma, k vybarvení, Dopravní prostředky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lokomotiva Raketa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s lokomotivou Raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako voskové tužky, tempery, temperové barvy, olejové pastely případně pera. Pomůcek na malování je pro slečny k dispozici ohromné množství. Obrázek lokomotiva Raketa lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s lokomotivou Raketou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro slečny jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. voskové tužky, tempery nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířátka, písmena a pochopitelně i lokomotivu Raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají rostliny, různá zvířata a různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro chlapečky? Jsou to motivy Lego, Harry Potter, Kim Possible, Kuře Calimero a Rumcajs. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: koně, netopýr, čert, kočka nebo traktor. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku lokomotiva Raketa.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů