Nejhledanější


Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka lokomotiva Raketa k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk uložená pod názvem lokomotiva Raketa k omalování pro malé ratolesti. Omalovánka lokomotiva Raketa je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lokomotiva Raketa - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A5            Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lokomotiva Raketa patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: Dopravní prostředky, k vybarvení, pro děti, obrázek, k vytištění, zdarma, ke stažení, online, k vytisknutí, Lokomotiva Raketa, k tisku, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lokomotiva Raketa k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s lokomotivou Raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší tloušťkou. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - vodové barvy, grafitové tužky, tempery, umělecké tužky nebo též uhly. Výtvarných potřeb je pro děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku lokomotiva Raketa lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s lokomotivou Raketou má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, elektřinu anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například vodové barvy, grafitové tužky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různé sporty, lidské profese, jídla a pochopitelně i lokomotivu Raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, druhy automobilů a různá zvířata. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro učitelky? Jsou to motivy Kniha džunglí, Shrek, Asterix a Obelix, Šmoulové anebo Hot Wheels. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro ženy které na našich stránkách máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, astronaut, slon, drak nebo princezna a princ. Ať si vaše dítě užije obrázek lokomotivy Rakety.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů