Nej omalovánky


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka lokomotiva Raketa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku označená lokomotiva Raketa k vybarvení pro chlapce i dívky. Omalovánka lokomotiva Raketa je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Lokomotiva Raketa - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A5            Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lokomotiva Raketa patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, obrázek, Dopravní prostředky, k vybarvení, zdarma, k vytisknutí, Lokomotiva Raketa, obrázky, online, k tisku, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Lokomotiva Raketa k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s lokomotivou Raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k uložení v novém oknu webového browseru (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, temperové barvy, olejové pastely, voskové tužky a nebo tempery. Možností je dnes pro nejmenší děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku lokomotiva Raketa lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s lokomotivou Raketou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peníze, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, temperové barvy a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, jednotlivé druhy rostlin, jednotlivá zvířata a pochopitelně i lokomotivu Raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé kytky, druhy automobilů nebo též různá zvířátka. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Bugs Bunny, pes Pluto, Scooby Doo, Gormiti a Medvídek Pú. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: auta, slon, princezna a princ, astronaut nebo traktor. Ať si vaše dítko užije malování lokomotivy Rakety.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů