Top obrázky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek jukeboxu

Omalovánka lokomotiva Raketa k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pojmenovaná lokomotiva Raketa k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka lokomotiva Raketa je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lokomotiva Raketa - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A5            Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lokomotiva Raketa patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: elektronické omalovánky, ke stáhnutí, pro děti, omalovánka, ke stažení, obrázek, zdarma, Dopravní prostředky, Lokomotiva Raketa, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, k tisku, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lokomotiva Raketa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s lokomotivou Raketou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Safari, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, voskové tužky, pastelky, tempery a zvýrazňovače. Výtvarných potřeb je pro dívky k dispozici ohromné množství. Omalovánku lokomotiva Raketa lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s lokomotivou Raketou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří peněženku, oči dětí a nebo čas. Omalovánky nejsou pro dívky jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. umělecké tužky, voskové tužky případně pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, druhy sportů, postavy z pohádek a pochopitelně i lokomotivu Raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, sporty nebo také druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Grinch, Equestria Girls, Budulínek, Lví král a nebo Scooby Doo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme k uložení jsou: drak, houby, čert, sněhulák anebo vláček. Ať si vaše dítě užije obrázek lokomotivy Rakety.


Vyhledávání


Reklama


(c) 2022 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů