Nejlepší


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek s elfem k vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka lokomotiva Raketa k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk se jménem lokomotiva Raketa k vybarvení pro malé ratolesti. Omalovánka lokomotiva Raketa je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lokomotiva Raketa - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A5            Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lokomotiva Raketa patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, ke stažení, obrázek, Lokomotiva Raketa, Dopravní prostředky, online, zdarma, k vytištění, k vybarvení, obrázky, k tisku, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lokomotiva Raketa k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s lokomotivou Raketou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - fixy, pastelové tužky, vodové barvy, pera nebo též tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro školáky k dispozici ohromné množství. Omalovánku lokomotiva Raketa lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s lokomotivou Raketou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří zrak dětí, peníze a dětské oči. Omalovánky nejsou pro školáky jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba fixy, pastelové tužky nebo také vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba písmena, zvířata, postavy z pohádek a pochopitelně i lokomotivu Raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zvířátka případně zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Tarzan, pes Pluto, Roblox, Budulínek a Mašinka Tomáš. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro předškoláky které zde máme ke stažení jsou: draci, raketa, Popeláři, piráti a kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lokomotiva Raketa.


Prohledat web


Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů