Top omalovánky


Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lokomotiva Raketa k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti nazvaná lokomotiva Raketa k omalování pro malé caparty. Omalovánka lokomotiva Raketa je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lokomotiva Raketa - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A5            Omalovánka - Lokomotiva Raketa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lokomotiva Raketa patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázek, online, Dopravní prostředky, k vytištění, k vybarvení, pro děti, ke stažení, Lokomotiva Raketa, obrázky, k tisku, zdarma, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Lokomotiva Raketa k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s lokomotivou Raketou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží. K obarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, grafitové tužky, uhly, fixky nebo pastelky. Možností je dnes pro holčičky i chlapečky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku lokomotiva Raketa lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s lokomotivou Raketou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, zrak dětí a nebo peníze. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (třeba umělecké tužky, grafitové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, zaměstnání lidí, květiny a pochopitelně i lokomotivu Raketu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají hudební nástroje, čísla nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Lego, Bořek stavitel, Ratatouille a nebo Doba ledová. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stáhnutí jsou: čert, netopýr, sněhulák, auta anebo astronaut. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s lokomotivou Raketou.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů