Výběr obrázků


Pohádková kačenka - obrázek, omalovánka k tisku

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Kosmická raketa - obrázek, omalovánka k tisku

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka flétnista zdarma k vytištění

Omalovánka pro tisk pojmenovaná flétnista k obarvení pro dívky. Omalovánka flétnista je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Flétnista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Flétnista - A5            Omalovánka - Flétnista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Flétnista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, zadarmo, omalovánky, k tisku, obrázky, omalovánka, ke stažení, elektronické omalovánky, domalovánky, vymalovánky, ke stáhnutí, pro děti, Lidé

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Flétnista k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka s flétnistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako křídy, uhly, pera, pastelové tužky nebo také uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro dospělé k dispozici dlouhá řada. Obrázek flétnista lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s flétnistou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peněženku, oči dětí a peníze. Omalovánky nejsou pro dospělé jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například křídy, uhly nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířata, čísla a pochopitelně i flétnistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé kytky, lidské profese či pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro předškolní děti? Jsou to motivy Lego friends, Včelka Mája, Kačer Donald, Bezzubka a Fifi z Květíkova. Ty tu ale nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro větší děti které zde máme ke stažení jsou: Santa Klaus, auto, mašinka, astronaut anebo sněhulák. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou flétnisty.


Najít slovo


Sponzorované odkazy


(c) 2023 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů