Nejstahovanější


Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka flétnista k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem flétnista k vybarvení pro naše ratolesti. Omalovánka flétnista je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Flétnista - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Flétnista - A5            Omalovánka - Flétnista - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Flétnista patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, pro děti, k vytisknutí, obrázky, k vytištění, zdarma, k tisku, Flétnista, obrázek, ke stažení, Lidé, k vybarvení

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Flétnista k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s flétnistou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší gramáží. K obarvení lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, uhly, fixky, umělecké tužky nebo také olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro předškoláky k dispozici celá škála. Omalovánku flétnista lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s flétnistou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu, šetří oči dětí, elektřinu anebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro předškoláky jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (např. tempery, uhly nebo fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, rostliny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i flétnistu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, kytky nebo též čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Equestria Girls, Spongebob, Superčarodějnice, U nás na farmě anebo Doba ledová. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: liška, astronaut, princezna, princezna a auto. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou flétnista.


Vyhledávání


Banner


(c) 2021 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů